0850 303 24 75     0541 344 44 75
[email protected]     Talep Formu

Acil Klima Servisi

1258 kez okunduKlimalar ileri teknoloji kullanılarak üretilen teknolojisi harikası ve bir o kadar da hassas ürünlerdir. Klimanızda oluşan herhangi bir problem için Acil klima servisi hizmetimizi arayabilirsiniz. Klimalarınız sizlere yılın her gün çalışarak hizmet veren önemli araçlarınızdan biridir. Neredeyse artık tüm evlerde görebileceğimiz klimaların verimli çalışıp daha düşük enerji harcamasını herkes ister.

Özellikle klima bakımı aksatılmış klimalar sizlere hissettirmeden elektrik faturanızı kabartacaktır. Bununla da kalmayıp artık o ilk günkü verimliliğini alamayacağınız klimalarınız sizlere birçok problem yaşatacaktır. Gecenin bir saatinde çeşitli gürültü sesleri ile uykunuzdan kalmanızı neden olacaktır. Bazı klimalar ise bakımı yapılmadığı için su damlatacak ve çevredeki insanlara rahatsızlık verecektir.

Acil Klima Bakımı

Klimanızla başınız dertte ve çıkardığı sesler, yaşattığı problemlerden dolayı sizi olumsuz etkiliyorsa hiç beklemeden Acil klima servisi hizmetimizi arayabilirsiniz. Klimanızda yaşanan aksaklıklar çoğunlukla bakımının düzenli olarak yapılmamasından kaynaklıdır. Bakımı yapılmayan klimalar zamanla performansını kaybedecek size ve etrafınızdaki insanlara zarar verecektir. Klima bakımı için ödeyeceğiniz ücret inanın tamiri ve parçaları için ödeyeceğiniz ücretin yanında çok daha uygun fiyatlardır. Yılda 2 defaya mahsus olarak yaptıracağınız klima bakımı ile klimanızı arızalandırmaktan kurtarabilirsiniz.

Acil Klima Servisi Hizmetleri

Bakım hizmetleri zamanında yapılmayan klimalarınızda çok farklı arıza durumları ile karşılaşmanız an meselesidir. Klima arıza onarımı için ihmal gösterir işinizi erteler durursanız, artık cihazının kullanılmayarak çöpe atılmasına neden olursunuz. Büyük özveriler göstererek ve belki de halen taksitini ödediğiniz klimanızın bozulmasını ve çöpe atılmasını kim ister ki! Sizlere bu konuda vermiş olduğunuz kaliteli servis hizmetlerimiz ile klimanızdan ilk günkü performansını alabilmeniz an meselesidir.

Klimanızda meydana gelen her türlü aksaklık için Acil klima servisi çalışanlarımız harekete geçmektedir. Adresinize ulaştığımız andan itibaren klimanızda yaşanan sorunu anında algılar ve gerekeni gerekli ekipmanlar ile sizleri de mağdur etmeden karşılarız. Özellikle ısıtma için kullanmış olduğunuz klimalarınız ile çocuklarınız, yaşlılarınız ve sizlerin mağdur olmayıp biran önce klimanıza kavuşmanız için yerinde müdahale gerçekleştiririz.

Klimanız artık eski performansını göstermiyor ve etrafa farklı gürültüler ile kötü kokular yayıyorsa, klimanız su akıtıyor ve artık işlevini gerçekleştirmiyorsa yarını beklemeden anında Acil klima servisi hizmetimize ulaşabilirsiniz. Uzman, deneyimli ve klimalar hakkında detaylı bilgilendirmeleri alan çalışanlarımız sizlere sorunsuz bir klima servisi hizmeti verecektir. 7/24 bize ulaşabilirsiniz. Müşteri memnuniyet odaklı çalışmamıza sizlerde şahit olarak, göstermiş olduğumuz hizmetimizden oldukça memnun kalacaksınız.

Verdiğimiz kusursuz ve garantili hizmet sayesinde tüm klima arıza sorunlarının üstesinden geliriz. Kullanmış olduğumuz her tamir malzemesi kalite standartlarına uygun olarak seçilmiş ve kontrol edilmiş malzemelerdir.

Neden Biz?

-          7/24 ulaşabileceğiniz tek klima servisi olduğumuz için

-          Sizlere kesintisiz ve tam anlamıyla klima bakım, klima tamir hizmeti veririz.

-          Bize ulaştığınızda ücretsiz arza tespiti yaparak sorunlarınıza en kısa zamanda çözüm üretiriz.

-          Çalışanlarımızın her biri deneyim sahibi kişilerdir.

-          Kullandığımız tüm malzemeler orijinal ve kalite standartlarına uygundur.

Acil Klima Servis Fiyatları

Firmamızdan alacağınız Acil klima Montaj servisi hizmeti sizlere her zaman kalıcı çözümler vererek bir daha masraf yapmanızın önüne geçecektir. Firmamız da bütçenizi düşünerek hazırlamış olduğumu klima servis fiyatları müşteri memnuniyet odaklıdır. Her zaman sizlerin ihtiyaçlarınızı karşılayarak mağdur olmamanız için ekonomik klima tamir çözümleri geliştirmekteyiz.

Bize ulaşmak ve klima tamir, bakım, servis hizmetleri hakkındaki ücretlendirmeleri öğrenmek gereken detayları almak için internet sitemizde yer alan iletişim numaralarımızı kullanabilirsiniz.BİLGİLENDİRME

Net Klima Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Klima Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Klima Servis Numaramız: 0541 344 44 75
 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU

ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın