0850 303 24 75     0541 344 44 75
[email protected]     Talep Formu

Airfel klima servisi

1543 kez okundu


Mekanik cihazların profesyonel teknik ekipler tarafından takip edilmesi çok önemlidir. Bu nedenle Airfel klima servisi profesyonel desteklerimiz ile cihazlarınızın montajından arıza bakımına kadar her alanda sorunsuz bir şekilde yardımına koşmaktayız. Klima cihazları iç ve dış ünite olarak ikiye ayrılıyor. Bu iki ünitenin montaj aşamasında doğru bir şekilde monte edilmesi çalışma performansı açısından çok önemlidir. Konforlu bir hayat için seçtiğiniz klimaların yaşam alanlarında hem sıcaklığı istenilen aşamaya getirmesi, hem de ortamdaki kir ve toz zerreciklerini filtreleyerek daha kaliteli bir yaşam alanı oluşturması bakımından yapılan profesyonel teknik destek çalışmaları çok önemlidir.

Klima Bakımı

Belirli periyotlar takip edilerek cihazlarınızın bakımlarının yapılması mikrop üremesinin önüne geçer. Enerji sarfiyatını artırır. Çok sık arıza çıkmasının önüne geçilir. Bu özelliklerin yanında performans düşmesinin de önüne geçilmiş olur. Bu olumsuzlukların sık yaşanması, hem yaşam alanlarınızın kalitesizleşmesine neden olur. Hem de cihazınızın ömrünün kısalmasına neden olacaktır. Periyodik olarak yapılacak olan klima bakımı ileriki dönemlerde karşılaşabileceğiniz sorunları minimuma indirecektir. Klima içerisindeki filtreler tozları tutar. Ama tıkanan filtreler, ortama pis hava üflemeye başlar. Bu da alerjik hastalıklar başta olmak üzere yüz felcine uzanan ciddi sağlık problemleri oluşturabilir. Oluşabilecek diğer sağlık problemleri arasında kronik yorgunluk, baş ağrısı, burun kanaması, sinüzit gibi sorunlar meydana çıkarabilir. Tasarruflu ve maksimum verim için yaptıracağınız bakım çalışmaları Airfel klima arıza durumlarının da önüne geçecektir. Bu cihazlar esasında hem iç, hem de dış mekanlarda değişik hava şartlarına maruz kalmaktadır. Bu nedenle cihazların ısı transfer yüzeylerinde zaman içerisinde tahribatlar oluşur. Önü alınmayan bu tahribatlar zaman içerisinde yedek parça değişiklikleri gibi çok önemli sorunlara neden olabilir.

Klima Tamiri

Cihazınızın içerisinde farklı nedenlerden dolayı arıza durumları oluşabilir. Özellikle dış ünitenin ya da iç ünitenin çok gürültülü çalışması; cihazın sadece ısıtma ya da soğutma özelliklerinin kullanılabilmesi, fanın tekrar tekrar çalışması Airfel klima tamiri gerektirecek sorunlar arasında yer alıyor. Su damlatması, birkaç dakika durarak yeniden çalışması da tıkanmalar, cihazın bulunduğu ortamın havalandırılmaması, drenaj hortumunun düzenli olmaması, hava geçişinin bloke olması gibi durumlardan dolayı olabilir. Bu gibi durumlarla karşılaşıldığında mutlaka alanında uzman hizmetler veren teknik desteklerimiz içerisinden hizmetler almanız gereklidir. Bazı durumlarda cihaz seçiminizin yanlış olmasından kaynaklı olarak ta çeşitli sorunlarla karşılaşmanız mümkün olabilir. Cihazlarınızın tamiri alanında uzman olmayan bu alanda yetkinlik belgesi bulunmayan teknik servislerden teknik almanız demek, cihazınızın farklı sorunlarla tekrar tekrar yüz yüze kalması anlamına gelebilir. Bu nedenle alanında uzman olan teknik personelimiz, sorunun çözümünde çok pratik çalışmaktadır.

Klima Montajı

Klima hassas bir cihazdır. Bu nedenle montaj kısmında başlayarak doğru bir şekilde montajının yapılması gereklidir. Hatta denilebilir ki doğru montaj çalışmaları yaşam alanlarınızın çok daha güvenli olmasını sağlayacaktır. Firmamız Airfel klima montajı çalışmalarında çok dikkatli davranmaktadır. Montaj yerinin doğru seçimi; doğru bakır boru tercihi, drenaj tesisatı, vakumlama, arındırma, soğutkan şarjı, uygun voltaj çalışmaları ile de doğru montaj çalışmaları yapmaktayız. Çalıştırma öncesinde gerekli kontrolleri yapmaktayız. Sonrasında ise alınan değerlerin katalog verileri ile uyumunun kontrolü de sağlanmaktadır. Airfel marka cihazlarınızın tüm modelleri için en ideal teknik hizmetler sağlanmaktadır. Cihazlarınızın yüksek verim sağlaması, enerji sarfiyatını azaltması ve yaşam kalitesi yüksek mekânlar oluşturması için doğru ellerde olması gereklidir. Bu nedenle çalışmalarımızda titizlik ile işlerimizin yürümesi söz konusudur. Cihazlarınızın da montaj, bakım ve onarım alanlarında aldığı profesyonel destek ömrünün uzamasını sağlayacaktır. BİLGİLENDİRME

Net Klima Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Klima Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Klima Servis Numaramız: 0541 344 44 75
 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU

ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın