0850 303 24 75     0541 344 44 75
[email protected]     Talep Formu

Alarko Klima Servisi

1291 kez okundu

Alarko klimalarınız için garantili hizmet

Söz konusu iklimlendirme olduğunda Türkiye’nin en çok tercih edilen markalarından biri olan Alarko bünyesinde kullandığınız ürünler için garantili ve hızlı servis talebinde bulunabilirsiniz. Site içi aramalar ile işlemlerinizi kolay ve zahmetsiz şekilde tamamlamanızı sağlayan Alarko klima servisi sayesinde tamir ve bakım işlemlerinizi günlerce servis desteği beklemeden gerçekleştirebileceksiniz.

 

Klima kullanımında aksaklığa yer yok

Ortam iklimlendirmesi konusunda uzun yıllara dayanan tecrübesi ile hizmet veren sitemizde yaz mevsiminde ya da soğuk kış aylarında kullanımda problem yaşamamanız için en hızlı hizmet koşulları ayarlanmıştır. Büyük şehirlerin stresli trafik koşulları ve randevuları sıklaştıran insan kalabalığı nedeniyle servisin gecikmemesi için geliştirilen konum odaklı çalışma tekniği Alarko klima tamiri işlemlerinizi çoğu zaman aynı günde gerçekleştirmenizi sağlar. Adresinize en yakın konumdaki teknik servis ekibini adresinize yönlendiren bu sistemde merkez koordinasyon birimi tarafından görevlendirilen ekiplerin tek görevi adresinize ulaşarak sorununuzu gidermek olacaktır. Tıpkı yaz sıcaklarında olduğu gibi soğuk kış aylarında da klima kullanımı oldukça önemli ve aksaklığa meydan bırakmayacak kadar mühimdir.

 

Arıza kodlarının anlamlarını bilmelisiniz

Gerçek anlamda konfor yaşamanız için müşteri memnuniyeti odaklı çalışma sistemini misyon edinen sitemizde Alarko klima arıza kodları hakkında bilgi almak için online destek hattını ve uzman servis gözetimini tercih edebilirsiniz. Klimalarınızı ne tür bir arıza ile karşı karşıya olduğunu arıza kodu ile bildirmesi eğer kodların anlamlarını bilmiyorsanız bir anlam ifade etmeyecektir. Arıza lambalarının ve kodların tespit ve erken tamiratta oldukça önemli olduğunun bilincinde olan müşterilerimiz için sunulan bu hizmet tıpkı tamir ve bakım hizmetleri gibi garantili ve oldukça hızlı şartlarda gerçekleştirilir.

 

Klima bakımınızı ihmal etmeyin

Herhangi bir arıza vermese bile klimaların düzenli kullanımda bakıma ihtiyacı olacaktır. Gider hortumlarının tıkanması, filtre değişimi ve temizliği ya da gaz dolumu gibi işlemler ile klimalarınızın sunduğu konforu devam ettirmek istiyorsanız Alarko klima bakımı işlemleri için teknik servis ekibi talep edebilirsiniz. Yıllık periyotlarda bakım yaptırmak klima ömrünü de uzatabileceği gibi parçaların orijinal yedek parçalar ile değişimi ilk günkü gibi kullanmaya devam etmenizi mümkün kılar. Tıpkı otomobillerde olduğu gibi klimalarınızda da bakım, kullanım konforunu doğrudan etkileyen önemli etkenlerden biridir. İleride doğabilecek ciddi arızaları engellemek ve bu sayede ekonomik anlamda da kendinizi koruma altına almak için düşük bütçeler ve hesaplı teklifler ile klima bakımızın için hemen bir teknik servis talebi oluşturun.

 

Tüm ekiplerin ortak amacı memnuniyet sağlamak

Yeni klima alan ya da klimasını başka bir ikametgah alanına taşımak isteyen insanlar için de hizmet veren sitemizde tüm kurulum ve aktivasyon işlemleri için destek alabilirsiniz. Hızlı ve kolay hizmet talebi oluşturmak için Alarko klima montaj ekibi ile iletişim kurabilirsiniz. Mevcut adresinizden taşınacağınız adrese sorunsuz bir nakil gerçekleştirmek ve kullanım konforunu aynı şekilde devam ettirebilmek için tamir ve bakım ekipleri ile iletişim kurabilirsiniz. Servis tarafından gerçekleştirilen tüm işlemler gibi montaj işlemi de servis garantisi kapsamındadır. En uygun fiyat seçenekleri ve en hızlı işlem kolaylığı ile sitemizden hizmet almak için online destek hattını ya da iletişim numaralarını kullanabilirsiniz. Bulunduğunuz her konuma ulaşım sağlayabilen geniş bir hizmet ağına sahip olan sitemizde randevu sıklığına göre aynı gün hizmet almanız ve mağduriyet yaşamadan kullanımınıza devam edebilmeniz firmamızın görevlendirdiği tüm ekipler için ortak amaçtır. Zaman kaybetmeden tüm işlemleriniz için servisimiz ile iletişim kurabilirsiniz.

 

 BİLGİLENDİRME

Net Klima Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Klima Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Klima Servis Numaramız: 0541 344 44 75
 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU

ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın