0850 303 24 75     0541 344 44 75
[email protected]     Talep Formu

Alibeyköy Klima Servisi

1414 kez okundu


Avrupa yakasının işlek bölgelerinden olan Alibeyköy, toplamda 300,000’den fazla yaşam alanı ve işyerini barındırmaktadır. İstanbul’un yaz ve kış dönemlerinde en çok tercih ettiği ısıtıcısı klima, bu alanda da yoğunlukla kullanılıyor. Peki, klimalarınız ile alakalı yaşanan sıkıntıları nasıl çözüme kavuşturuyorsunuz? Alibeyköy Klima Servisimiz, alanının en çok tercih edilen ve aynı zamanda her yıl binlerce yaşam alanı & işletmelere hizmet eden bir personel kadrosuna sahiptir.

 

Bu noktada ise ihtişamlı hizmetleri ele almak ve donanımlı firmamızın güvencesi altında yer alarak, Alibeyköy Klima Montaj Servisimizden faydalanma noktasında önünüzde herhangi bir engel kalmamaktadır. Bir tıkla iletişiminizi gerçekleştirmek ve firmamızın güvencesi altında yer alabilmek adına bizlerle kontak kurmayı ihmal etmeyin. Başta parça değişimleri olmak üzere su sızıntısı, ısıtmama ve soğutmama sorunları, fan temizliği, parçalara istinaden yaşanan hatalar ve gürültülü çalışma gibi birçok klima sorunlarınıza kısa sürede çözümler üretmekteyiz. Alibeyköy Klima Bakım Servisimiz, tüm markaları kapsayan teknik kadrosuyla beraber sizlere %100’E kadar memnuniyet içeren hizmetleri sunuyor.

 

Binlerce klimanın sorunsuz tamirini sağladık!

 

Alibeyköy Klima Servisimiz, binlerce klimanın sorunsuz tamirini sağlamış ve kullanıcılarına ilk gün ki kadar verimli bir şekilde performans alabilme olanakları sunmuştur. Çıtasını her geçen gün yükselten ve daha ileri alanlara taşıyan firmamız, bu başarısını kitlelerle buluşturabilme noktasında da kendisini geliştirmektedir. Alibeyköy bölgesinde yer alan tüm yaşam alanları ve işletmelere özel olarak sunduğumuz bu servis hizmetinde ise parça değişimleri gerekiyorsa, markanızın %100 orijinal parçasını stoklarımızdan tedarik ederek, garantili değişimlerini sağlamaktayız.

 

Parçalara istinaden yaşanan sorunları çözüme kavuşturmak ve aynı zamanda öne çıkan bir hizmetten faydalanmanızı sağlamak adına buradayız! Hemen siz de Alibeyköy Klima Onarım Servisi adı altında hizmetlerimizden faydalanmak adına bizleri arayabilirsiniz. Randevunuzdan hemen sonra teknik kadromuzu bulunduğunuz alana yönlendiriyor, klima arızanıza ilişkin keşiflerin yapılmasını sağlıyor ve daha sonrasında ise bilgiler veriyoruz. Onayınız doğrultusunda ise Alibeyköy Klima Tamir Servisimiz teknik arızanın en kısa sürede giderilmesini sağlıyor, sizlere sorunsuz bir kullanım sağlamaktan da geri kalmıyor. 7 gün, 24 saat boyunca klima arızalarınız için teknik servisimizi arayabilirsiniz.BİLGİLENDİRME

Net Klima Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Klima Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Klima Servis Numaramız: 0541 344 44 75
 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU

ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın