0850 303 24 75     0541 344 44 75
[email protected]     Talep Formu

Altus Klima Servisi

1162 kez okunduAltus Klima Servisi

Profesyonelliğin gerekliliklerini yerine getirmenin yanında müşteri odaklı bir performans sunan firmamız Altus klima servisi alanında en iyi imkanları vaat etmektedir. Yaşam alanlarında yaz veya kış aylarında kullanımı devam eden tüm modellerin bakım ve onarımları da firmamız tarafından sunulmaktadır. Cihazın performans anlamında düşüklüğüne sebep olan tahribatların önlenmesi ve bir daha olmaması da ekiplerimiz tarafından yapılan işlemlerin bir numaralı hedefi durumundadır.

 Klima Tamiri

Kullanım süresi boyunca çeşitli nedenlerle ortaya çıkması muhtemel olan iç ve dış yüzeylerindeki kirlenme veya arızaların giderilmesinde uzman ekiplerimiz görev almaktadır. Firmamızla iletişim kurulması halinde yönlendirilen destek ekiplerimiz Altus klima tamiri kapsamında bulunan tüm işlemleri yerine getirmektedir. Öncelikle klimada ortaya çıkan problemin ana nedeni bulunurken çeşitli onarım işlemlerini de sunmaktadır. Teknik imkanlar açısından yeterli olmamızda aynı gün içinde klimanın kullanılabilir olmasını beraberinde getirmektedir. Ekiplerimiz tarafından yapılan işlemler sonrasında klimanın kusursuz çalıştığı da kontrol edilmektedir. Daha sonrasında performans kaybının olmadığından emin olunduktan sonra sorunun bir daha olmaması içinde gerekli değişimler yapılmaktadır.

Klima Montajı

Uzman ekiplerimiz tarafından ortaya konulan plan çerçevesinde yerleştirilen klimaların sahip olduğu özelliklerin kullanılması açısından pozisyonu önemlidir. Mekanların çok daha işlevsel bir şekilde fayda alması için klimanın açık alanlara konulması önerilmektedir. Aynı zamanda ekiplerimiz tarafından yapılan Altus klima montajı işlemlerinde titiz bir çalışma olmaktadır. Böylelikle klimanın montajının iyi yapılmamasından kaynaklı durumların yaşanması da söz konusu değildir.

Klima Arıza                    

Çok uzun yıllar kullanımı devam eden klimalarda çıkması çok daha yüksek ihtimal olsa da Altus klima arıza nedenleri oldukça fazladır. Bundan dolayı çok sık bir şekilde arızalanmasında kullanım durumu ya da kullanılan alanla ilgili hususlar olabilmektedir. Aynı zamanda belli zaman dilimlerinde bakımdan geçmemesi de klimaların çok daha hızlı bir şekilde arızalanmasını beraberinde getiren en önemli hususlar arasında yer almaktadır. Yıldan en az iki kere bakımdan geçmesi gerekli olan klimaların düzenli olarak kontrol edilmemesi de arıza oranlarının çok yüksek olmasına sebebiyet vermektedir. Aynı zamanda Altus markasına ait tüm modellerde bu durum geçerli olurken sunduğumuz bakımların kalitesi de yüksek düzeydedir. Ekiplerimiz tarafından yapılan klima bakımları sonrasında cihazın çok daha verimli çalışması elde edilmektedir. Performans anlamında gözle görülür bir yükseliş olmakla birlikte enerji tasarrufu da kazanılmaktadır. Aynı zamanda maliyetlerinin düşürülmesi içinde düzenli bakımların önemi büyüktür. Konforlu bir şekilde klimaların kullanılmasını sağlayan düzenli bakımlar aracılığı ile temiz hava alınması sağlanırken ortaya çıkabilecek mevsimlik hastalıklarda önlenmektedir. Böylelikle çok daha sağlıklı bir havanın mekâna kazandırılması amaçlanmaktadır. Bakımlar neticesinde devamlı olarak temizlenen klimaların sebepsiz yere arızalanması da söz konusu değildir. Klima arıza işlemlerine verilen yüksek maddi kayıpların önüne geçilmesi de bakımlarla elde edilmektedir. Ekiplerimiz tarafından yapılan klima bakımlarının çok cüzi tutarlara sahip olması da müşteri tercihinde etkili olmaktadır.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Her türlü klima işleminde en üst düzey kaliteyi sunmanın yollarını arayan firmamız aynı zamanda kusursuz çalışma düzeni ve disipliniyle de adından söz ettirmektedir. Firmamızla iletişim kurulması halinde istenilen zamanda klimaların tamirleri uzman ekiplerimiz tarafından yapılmaktadır. Tüm aksaklıklar ve arızalar giderilmekle birlikte makul fiyat seçeneklerine sahip olunması da müşteri odaklı bir hizmet verilmesini beraberinde getirmektedir. Devamlı aynı sorunların çıkması ya da klimaların devamlı arızalanması da işlemlerimiz sonrasında ortadan kalkmaktadır. Çok daha düşük maliyetlere sahip olan klima bakımlarıyla da kaliteli bir şekilde klima kullanımı alabilirsiniz. Sizlerde hemen iletişime geçerek farkımızı görebilir, çok daha sağlıklı bir klima kullanımına başlayabilirsiniz. BİLGİLENDİRME

Net Klima Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Klima Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Klima Servis Numaramız: 0541 344 44 75
 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU

ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın