0850 303 24 75     0541 344 44 75
[email protected]     Talep Formu

Ataköy Klima Servisi

1124 kez okundu


Ataköy bölgesinde yaşayan ve burada işletmesi olan tüm kişilere klima servis hizmetlerimizi başlattık! Bölgede pek çok kişinin kaliteli bir Ataköy Klima Montaj Servisi bulamaması durumlarını ele alan firmamız, doğru çözümler üreterek, ürünleri ilk gün ki kadar kullanışlı bir şekilde değerlendirme imkanları veriyor. Bu tip ürün arızaları çoğu zaman kullanıcı hatasından veya ürünlerin zamanla bozulmasından kaynaklanabilmektedir. Kullanıcı hatası söz konusu olduğu durumlarda ise ana servis ürünlerinizi garanti kapsamı dışında bırakır, sizleri mağdur eder!

 

Ataköy Klima Bakım Servisimiz, bu tip durumların önüne geçmek ve bozuk olan ürünlerinizi tekrardan kullanabilmenizi sağlamak bakımından buradadır. %100 orijinal yedek parça değişimleri, ısıtma veya soğutmama problemleri gibi birçok arızaya ilişkin çözümler sunan firmamız, ayrıca tüm markaları ele alan bir teknik servis ağı ile beraber hizmetlerine devam etmektedir. Bir tıkla firmamızdan hizmet alabilmek ve bizlerin garanti kapsamı altında yer almak adına iletişim kurmayı ihmal etmeyin. Ataköy Klima Tamir Servisi olarak, bölgenin en iyisi konumunda yer alan teknik servis ağımızı denemelisiniz!

 

Güler yüzlü ve hızlı teknik servis hizmetleri!

 

Ataköy Klima Onarım Servisimiz, 10 yılı aşkın süredir bölgeye sunduğu hizmetlerde sloganını “güler yüzlü ve hızlı teknik servis hizmetleri” olarak belirlemiştir. Bu sayede ürün arızalarını giderebilmek ve bunun yanı sıra dönemsel bakımlarını sağlayabilmek adına üstün bir ortam zemini hazırlayan firmamızın güvencesi altında yer alma durumu söz konusu olabilmektedir. Bilindiği gibi klimalar, özellikle yoğun çalıştığı dönemlerde ve uzun süreli kullanılmayan dönemlerin ardından tekrardan kullanılmaya başlandığında bazı arızaları öne çıkartabilmektedir.

 

Bu gibi durumlarda ise sizlere Ataköy Klima Servisi hizmetlerini sunuyor, ürünlerinizi sorunsuz bir şekilde eski verimi ile kullanma olanakları veriyoruz. Cazip bir hizmeti doğrudan değerlendirmeniz ve aynı zamanda bizlerin güvencesi altında yer almanız bakımından buradayız! İletişime geçtiğiniz an itibariyle bulunduğunuz muhite teknik kadromuzu yönlendiriyor, ürünleri sorunsuz bir şekilde deneme olanakları sunmaktan da geri kalmıyoruz. Ayrıca parça değişimi durumunda sizlere 1 ila 2 yıl arası garanti süreleri de veren firmamız, Ataköy Klima Servisi olarak her daim yanınızda yer alıyor! BİLGİLENDİRME

Net Klima Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Klima Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Klima Servis Numaramız: 0541 344 44 75
 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU

ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın