0850 303 24 75     0541 344 44 75
[email protected]     Talep Formu

Avcılar Klima Servisi

1638 kez okundu


Avcılar bölgesinde yer alan birçok yaşam alanı ve işletmelere klima bakım & onarım hizmetleri sunan firmamızı denediniz mi? Klimalarınızda yaşanan hatalar sebebiyle yeni ürün almayı mı düşünüyorsunuz? Garantisi doldu ve klima arızaları mı yaşadınız? Bu fikri kafanızdan çıkartın ve hemen Avcılar Klima Servisi konusunda bizleri arayarak, teknik servis imkanlarımızdan faydalanma şanslarına sahip olun. Alanının en donanımlı ustalarını kendi kadrosunda barındıran firmamız, çözüme dayalı olarak sunduğu hizmetlerle beraber öne çıkan bir firma kimliği elde etmiştir.

Artık sorunsuz bir şekilde hizmetlerden faydalanabilmeniz ve aynı zamanda donanımlı firmamızın bir parçası olabilmeniz bakımından buradayız! Avcılar Klima Bakım Servisi ile beraber tüm klima markalarını kapsayan bir teknik destek imkanını yaratıyor, aynı zamanda ise sizlerin ön planda yer almasına olanaklar sağlıyoruz. Böylesi donanımlı ve ihtişamlı hizmetleri kısa sürede sizlere aktaran ve %100’e kadar güvence altında olmanıza imkanlar tanıyan firmamız, sağlamış olduğu bu hizmetler neticesinde de Avcılar halkının ortak tercihi konumuna ulaşmıştır. Siz de Avcılar Klima Montaj Servisi hususunda teknik destek alabilir, ürünlerinizin kısa sürede ilk gün ki kadar performans ile kullanılmasına öncülük edebilirsiniz.

 

Avcılar’ın en kaliteli klima servisi!

Avcılar Klima Servisi olarak uzun yıllardan beri bölgeye hizmet ediyor, aynı zamanda ise donanımlı kadromuz ile klima sorunlarınızı ele alıyoruz. Birçok klima sorununu bugüne kadar çözüme kavuşturmuş ve aynı zamanda kullanışlılığını sağlamış olan firmamız, elde etmiş olduğu bu tecrübeleri sizlere cazip fiyatlardan sunarak, klimalarınızı tekrar hayata döndürüyor ve dilediğiniz gibi kullanma olanakları veriyor.

Garanti kapsamı dolan ürünler sebebiyle yeni ürünler almanıza hiç gerek yok! Avcılar Klima Tamir Servisimiz, klimalarınızda yer alan bozuk parçaların onarımı ve değişimini de %100 orijinal parçalar ile yapmaktadır. Bu sayede bir garanti belgesi sunan ve tekrar aynı parçadan sebep klima problemleri yaşanması durumunda da ücretsiz teknik servis sunan firmamız, bu alanın en çok tercih edilen ve öne çıkan firması konumunda yer almaktadır. Hemen bizi arayabilir, Avcılar Klima Onarım Servisimizden randevu alarak klima sorunlarınızı çözüme kavuşturma imkanlarına erişebilirsiniz.BİLGİLENDİRME

Net Klima Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Klima Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Klima Servis Numaramız: 0541 344 44 75
 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU

ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın