0850 303 24 75     0541 344 44 75
[email protected]     Talep Formu

Bağcılar klima Servisi

1511 kez okundu


Bağcılar klima Servisi
miz, uzun sürelerden bu yana bölgeye sunmuş olduğu teknik servis hizmetleriyle beraber öne çıkmıştır. Bu noktada İstanbul’un en profesyonel teknik kadrosunu kendi alanında bulunduran ve sunduğu hizmetlerle öne çıkan firmamız, çıtasını daha fazla ileri aşamalara çekebilmek adına hizmet standartlarından geri kalmamaktadır. Klima arızalarınızı kısa sürede çözüme kavuşturmak ve sizleri garanti kapsamı altında tutabilmek adına buradayız!

Tüm klima markalarını kapsayan hizmetlerimizle beraber her alanda sizlere %100 müşteri memnuniyeti esaslı çalışmaları sunmaktayız. Bağcılar klima Onarım Servisi olarak, bölgede ki birçok işletme ve yaşam alanlarına hem ısıtıcı, hem de soğutucu olarak kullanılan ürünlerinizin tamirini sağlamak adına yardımcı oluyoruz. su kaçağı, soğutmama ve ısıtmama problemleri, fan temizliği, klima dönemsel bakımları ve parça değişimi gibi birçok hizmeti doğrudan ele almak ve firma güvencemiz altında olabilmek adına hemen bizleri tercih edebilirsiniz. Onlarca ustamız ile beraber Bağcılar klima Bakım Servisi konusunda ürünlerinizin ilk gün ki kadar verimli kullanılacağı ortamlar yaratıyoruz.

 

Tüm klima markalarını kapsayan bir hizmet!

 

Bağcılar klima Montaj Servisi olarak, tüm klima markalarını kapsayan bir hizmet standardını ele alma şansları vermekteyiz. Donanımlı kadromuz, klimalarınıza istinaden yaşanan sıkıntıların tamamını çözüme ulaştırmak ve sizlere klimadan sebep oluşan arızalar yüzünden yeni bir ürün alma düşüncesini kafanızdan atmak adına hizmetler sağlamaktayız. Parça değişimi gibi durumlarda %100 orijinal parça desteği veren ve aynı zamanda 1 yıl sizleri garanti altında tutan servisimiz, ürünlerinize istinaden yaşanan sıkıntıların tamamını çözüme kavuşturmayı ihmal etmemektedir.

İstanbul’un en donanımlı ve güçlü kadrosunu oluşturuyor, bu alanda öncü bir hizmet politikasını tarafınıza aktarmaktan da geri kalmıyoruz. Tercihinizi bizlerden yana kullanarak kurumsal desteklerimizden faydalanın, Bağcılar klima Servisi adı altında hemen randevunuzu alarak klima sorunlarınızı kısa sürede çözüme kavuşturun. Ekibimiz klimanızın kontrollerini sağladıktan sonra, ürünlere istinaden yaşanan sıkıntıları dile getirecek ve sizlerden onay aldığı an itibariyle klimanın tamir & onarım hizmetlerini sağlayacaktır. Bağcılar klima Tamir Servisimiz, her geçen gün kendisini daha fazla güçlendirmekte ve eşsiz çözümleri doğrudan ele alabileceğiniz ortamlar yaratmaktadır.BİLGİLENDİRME

Net Klima Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Klima Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Klima Servis Numaramız: 0541 344 44 75
 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU

ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın