0850 303 24 75     0541 344 44 75
[email protected]     Talep Formu

Baymak Klima Servisi

1039 kez okunduBaymak Klima Servisi

 

Elektronik cihazların hassasiyetini hepimiz biliriz. Özelliklede iklimlendirme yapan cihazlar oldukça hassas ve bakım gerektiren cihazlardır. Bu konuda baymak klima servisi çalışanlarımız, eğitimli ve tam donanımlı bilgiye sahiptir. Baymak klimaların dilinden çok iyi anlayan ekibimiz klimanızın sorununu siz daha anlatmadan anlar ve kısa sürede çözümünü üretirler. Yılların verdiği tecrübe, teknolojinin getirdiği yeniliklerle birleşerek usta ekiplerimiz tarafından sizlere sunuluyor. Bayma klima tamir, bakım, montaj ve de-montaj hizmetlerinde bir numarayız. Her zaman tam donanımlı bilgi ve ekipmanla en hızlı şekilde yanınızda oluruz. Sorunun büyüklüğü önemli değil bizim için. Baymak klimaların her sorununu ana dilimiz gibi bilerek çözüm üretmekteyiz. Kesin sonuçtan emin olmadan yanınızdan ayrılmıyoruz.

 

Klima Arızaları

 

Baymak klimanızda oluşan her türlü arızalarda baymak klima servisi olarak hızlı ve kesin çözüm üretmekteyiz. Arıza tamir ve bakımlarda bizleri arayın ve servis hizmetimizden faydalanın. Bizler deneyimli kadromuzla, kaliteli ekipmanlarımızla istediğiniz zamam yardıma hazırız. Baymak klimalar konusunda a’dan z’ye tam bilgi donanımına sahip olarak geliyor, klimanızın sorunlarını çözerek, daha uzun yıllar kullanmanızı sağlıyoruz. Ekonomik ve kalıcı çözümlerle hem cebinizi, hem klimanızı kurtarıyoruz. Baymak klimanız hakkında bilmediğiniz her detayı da sizlere anlatarak, daha bilinçli kullanmanızı ve karşınıza çıkabilecek olası küçük sorunlarda neler yapmanız gerektiğini de öğrenmenizi sağlıyoruz. Kullandığınız cihazı da çok iyi tanımanız çok önemlidir.

Baymak Klima tamiri

Klimalar sürekli iklimlendirme yaptıkları için, içine toz birikebilir ve zamanla arızalara sebep olabilir. Buda klimanızın sağlıksız iklimlendirme yapmasına, fazla elektrik yakmasına ve ertelendiğinde tamamen bozulmasına sebep olabilir. Klimanızda oluşan her türlü sorunda baymak klima servisi müşteri hizmetlerini arayarak randevu alabilir, soru sorabilirsiniz. Arızalarda ekibimiz yerinde ve kısa sürede tamir işlemini gerçekleştirir. Kullandığımız tüm yedek parçalar orijinal ve garantilidir. Her konuda titiz davrandığımız gibi, tamirlerimizde kullandığımız yedek parçalarda da orijinal parça dışında başka bir şey kullanmıyoruz. Bu konuda ayrıca titiz davranıyoruz. Çünkü basit bir ürün değil, sürekli çöpe atıp yenileri alınabilecek bir şey değil. Cebinizinde zarar görmemesi için oldukça ekonomik fiyatlar sunuyoruz.

İlkemiz önce güvenliğiniz, sonra memnuniyetinizdir. Baymak klimalarınızda oluşacak her türlü arızada kesin çözüm üreten ekibimiz, sorunu çözmeden bırakmazlar. Çok nadir ve gerekli durumlarda atölyemizde tamir etmekteyiz. Çok sesli ve sürekli test gerektiren durumlarda atölyemize götürmek zorundayız. Onum haricinde tüm tamir işlemleri yerinde gerçekleştirir. Tamir sonrası klima çalıştırılıp test edildikten sonra yanınızdan ayrılırız. Her geçen gün kendimizi yenileyerek daha donanımlı bilgi ve ekipmanlarla karşınıza çıkıyoruz. Özellikle klimanıza yılda en az iki defa bakım yaptırmanızın, sizi maddi ve manevi zararlardan kurtaracağını önemle belirtiyoruz. Bu konuda bizleri arayın ve size en uygun zaman randevu alın. Teknolojiyi yakından takip ederek, sizin için en iyi olanı alıp sizlere sunuyoruz. Bizler ekip çalışmasına, disipline ve işte titizliğe çok önem vermekteyiz. Her zaman en iyi olmak için en iyiyi sizlere sunmak için çalışıyoruz. Zamanın bizler için olduğu kadar, sizler içinde çok önemli olduğunu biliyor, çağrılarınıza elimizden geldiği kadar çok hızlı cevap veriyoruz. Garantili, hızlı, kesin çözüm odaklı çalışarak sizlerin memnuniyetini iki katına çıkarıyoruz. Bizler baymak klima servisi çalışanları olarak, sizlere sadece birkaç tuş uzaklıktayız. Aramanız, sorunu ve adresi bildirmeniz, size ulaşmamız ve kısa sürede klimanızdaki sorunu çözmemiz için yeterlidir. Baymak klimanızda oluşan sorun ve arızalarda, bilmediğiniz kişilere güvenip çağırmanız, sizi maddi ve manevi zarara uğratır. Bu konuda seçici davranın ve işi bilen ustalara cihazınızı emanet edin.

 BİLGİLENDİRME

Net Klima Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Klima Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Klima Servis Numaramız: 0541 344 44 75
 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU

ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın