0850 303 24 75     0541 344 44 75
[email protected]     Talep Formu

Beko Klima Servisi

1130 kez okundu

Beko Klima Servisi

Ev, ofis, cami, market, banka ve daha birçok mekânda yazın soğutma, kışın ısıtma sağlayan klimalar teknolojinin ilerlemesiyle birçok teknik özelliklerde kullanıma sunulmuştur. Bu cihazlar sayesinde ev ve işyerlerimizde rahat ve kaliteli bir zaman geçirmek mümkün olabilmektedir. Klimalar fayda sağladığı gibi dikkat edilmediği durumlarda sağlımızı tehdit edecek zararlı mikroorganizmaların ortama karışmasına sebep olur. Ev tipi, salon tipi, tavan tipi ve mobil klimaların hava filtreleri temizlenmeli ve yılda bir kez bakımlarının yapılması gerekmektedir. Beko klima servisi olarak tüm klimalarınızın bakımlarını yapmaktayız.

Klima Tamiri;

Klimalarınızda oluşabilecek sorunlar yaz veya kış olsun sizleri zor duruma sokacaktır. Bir an önce klimanızın arızası giderilerek mağduriyetiniz ortadan kaldırılmalıdır. Elektriksel arızalar, fan arızası, soğutucu gaz eksilmesi, su kaçakları vb. klima arızalarında size yardımcı olacak, sorunu iyi analiz eden ve müşterileri gereksiz masraflarla uğraştırmadan çözüm odaklı çalışan Beko klima tamiri servimize telefon etmeniz yerinde bir karar olacaktır. Servisimiz yeterli donanımı, klima arızaları ve çözümü konusunda deneyimli personelleri ile telefon ettiğiniz andan itibaren farkını hissettirecek hizmetlerini siz değerli müşterilerine sunmaktadır. Yaşadığınız ortamda daha kaliteli vakit geçirmeniz için çalışan servisimiz tüm olanaklarını kullanarak, kaliteli işçilik, garantili yedek parça ve servis hizmeti ile güveninize layık olmak için çaba göstermektedir.

Klima Montajı;

Ev ve işyerlerimizde duvarlarda asılı olan, klimaların görünen yüzüdür. Görünmeyen ve arka planda kalan dış üniteler iç üniteyi besleyen ana parçaları içinde barındıran bir sistemdir. Kompresör dış ünitenin kalbidir. Bina dışı ve çatılarda bulunan dış üniteler yağmur, kar, rüzgâr gibi dış etkenlere maruz kalmaktadır. Ama bu üniteler hava gereksinimi duyduklarından dolayı dışarıya konulmak zorundadır. Dışarı montajı yapılan ünite ile iç ünite arasındaki bağı bakır borular ve elektrik kabloları oluşturmaktadır. Bu nedenle standart bakır boru uzunlukları hesap edilerek iki ünite arasındaki mesafe ayarlanmalıdır. İç ünitenin dış üniteye yakın olması klimanın çalışma verimini arttıracaktır. Bu boru ve kablolar duruma göre duvar delinerek karşı tarafa aktarılmaktadır. Yeni yapılan binalarda boru ve kablo tesisatı duvar içine gömme yapılmakta iki tarafta açık bırakılan uçları ile montaj yapılabilmektedir. Eğer ev taşıyor ve klimanızı taşıma konusunda tereddüttünüz varsa Beko klima montajı konusunda profesyonel ekibimiz ekonomik olarak klimanızı yeni yerinize monte edecektir. Günümüzde yeni yapılan inşaatlarda yapım esnasında dış üniteler vinçler vasıtasıyla monte edilmektedirler. Fakat yüksek katlı binalarda ve bina pencerelerine uzak monte edilen dış üniteler klima tamirine gelen servis ekiplerini zor duruma sokmaktadır. Ulaşılması zor olan dış üniteler tehlike yaratmaktadır.

 

Klima Arızası;

Klimalardaki arızaların giderilmesi için öncelikle arıza tespitinin doğru yapılması ve buna uygun çözüm üretilmesi gerekmektedir. Klimaya enerji gelmiyor ise öncelikle elektrik aksamının kontrolü yapılmalıdır. Fan motoru, ekovat arızası, termostat arızası, bağlantılarının yanlış olması, kompresörün termik attırması, rölenin arızası ve sigorta attırması gibi genel sorunlar ile karşılaşılabilir. Teknik donanımımız tüm bu arızaları giderecek düzeyde olup, servis personellerimiz bu arızaları giderecek tecrübeye sahiptir. Cihazınızın çalışmaması, soğutma ve ısıtma işlevini yerine getirememesi Beko klima arızası gibi durumlarında servisimiz sorunun çözümü için gereken onarımı yapacaktır. Tüm bu arızaların önceden önlenebilmesi, klimanızın daha uzun ömürlü olması, elektrik sarfiyatını arttıran sebeplerin ortadan kaldırılması, yaşadığınız ortamın sağlıklı ve ferah olması, kötü koku ve gürültülü çalışmasının önüne geçmek için, klimanızın bakımını yılda bir kez yaptırmanız müşterilerimize tavsiye ettiğimiz hususlar arasında yer almaktadır.

            BİLGİLENDİRME

Net Klima Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Klima Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Klima Servis Numaramız: 0541 344 44 75
 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU

ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın