0850 303 24 75     0541 344 44 75
[email protected]     Talep Formu

Bosch Klima Servisi

1195 kez okundu


Klima Servis Hizmetleri

Yaz veya kış aylarında devamlı olarak hizmet sunan klima modellerinin başında gelen Bosch klima servisleri hizmetlerinde firmamız en iyiyi sunmanın haklı gururunu yaşamaktadır. Her zaman için uygun ekonomik ölçütlerle klimaların bakım ve onarımlarında rakipsiz olan kurumsal firmamız teknik açıdan sağladığı imkanların yanı sıra uzman kişilerden oluşan ekipleriyle de adından söz ettirmeye devam etmektedir. Sizlerde her türlü klima hizmetinden yararlanmak için bizlerle iletişim kurabilirsiniz. Belirtilen adreslere çok hızlı bir şekilde ulaşım sağlanırken ekiplerimiz tarafından her türlü destek verilerek klimaların sahip olduğu sorunlar aynı gün içinde çözüme kavuşturulmaktadır.

Klima Tamiri

Alanında en iyi imkanlara sahip olan firmamız tarafından klimaların tüm aksamları ve düzenleri kontrol edilip tamir edilebilmektedir. Sorun kaynaklı durumlarda ise hatanın tespit edilmesi çok daha mühimdir. Bu anlamda gerekli teknik destek sayesinde yapılan incelemelerde tespit işlemiyle birlikte Bosch klima tamiri yapılmaktadır. Hatasız işlemler neticesinde klimaların düzenleri yerine gelirken verimlilik oranı da gözle görülür bir şekilde artabilmektedir. Aynı zamanda belli bir düzen içinde bakımdan geçen klimaların sorun çıkarma ihtimali de çok daha düşük olmaktadır. Bu nedenle makul fiyat aralıklarında sunduğumuz klima bakımlarından yararlanmanızda ekonomik anlamda fayda getirmektedir. Yapılacak bakımlar sonrasında klimaların çok daha üst düzeyli kullanımı sağlanırken ortaya çıkması muhtemel hastalıkların önlenmesine katkısı da bulunmaktadır.

Klima Montajı

Farklı sorunlara bağlı olarak ortaya çıkan problemlerin dışında bir hayli önemli olan montaj işlemlerinde de kusursuz hizmet sağlamaktayız. Bilhassa yeni alınan Bosch klima montajı işlemlerinde en iyi yer seçimi de performansın yüksek olmasını sağlamaktadır. Bu yüzden ev veya iş yerlerinde kullanımı mümkün olan ürünlerin çok daha iyi bir şekilde yerleştirilmesi ve hatasız kurulum yapılması da kullanım süresini arttırmaktadır. Klima montajlarından gerekli olan tüm koşullar ekiplerimiz tarafından sağlanırken hızlı bir şekilde işlemlerin bitmesi de kalitemizi ortaya koymaktadır.

Klima Arıza

Türlü gerekçelerle yaşanabilir olan klima arızaları genel itibariyle klima kaynaklı olsa da kullanım hatası gibi durumlar neticesinde de ortaya çıkabilmektedir. Aynı zamanda yanlış ayar ya da bakımsızlık en fazla arızaya sebep olan durumlardır. Elektronik bir işleyişe sahip olmasından dolayı 6 ayda bir iç ve dış bakımı yapılması gerekli olan klimaların tüm işleyişlerinin bir önemi bulunmaktadır. Çok küçük bir dokunuş ile sistemsel arızaların verilebilmesi ve büyük maddi kayıpların yaşanması söz konusudur. Bundan dolayı Bosch klima arıza durumlarında yeterli donanıma sahip olmayan kişilere başvurulması da telafisi imkânsız zararların katlanmasına sebebiyet vermektedir. Uzman ekiplerimiz tarafından yapılan bakımlarda titiz bir çalışma ortaya konurken aynı zamanda farklı modellerin bilinmesi ve ona uygun hamlelerin yapılması da işleyişlerin çok hızlı ve faydalı olmasını kazandırmaktadır. İç ve dış temizlikleri yapılan klimaların tüm aksamlarının kontrol edilmesini sağlamaktayız. Farklı nedenlerle aşınmış ya da kırılmış parçaların değişimleri de firmamız tarafından yapılmaktadır. Son olarak çalıştırılarak performansın düzeyi de ölçülmektedir. Bu işlemler neticesinde çok daha sorunsuz bir klima elde edilirken kullanım süresi de otomatik olarak arttırılmaktadır. Yüksek kaliteli bakımlarımızdan geçen klimalar çok daha verimli olurken aynı zamanda temiz hava solunmasına da yardımcı olmaktadır. Sinüzit gibi çeşitli hastalıkların ortaya çıkmasının engellenmesinin yanında hayati anlamda öneme sahip oksitlenmenin olmaması da bakımlar sayesinde elde edilmektedir. Böylelikle çok basit gibi görülen klima bakımlarımız sayesinde telafisi çok güç rahatsızlıkların engellendiğini söylemek yanlış olmayacaktır. Bakımsız klimaların arızalanma oranı çok daha yüksek olurken faydasından çok zararı olduğu da unutulmamalıdır. BİLGİLENDİRME

Net Klima Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Klima Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Klima Servis Numaramız: 0541 344 44 75
 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU

ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın