0850 303 24 75     0541 344 44 75
[email protected]     Talep Formu

Carrier Klima Servisi

1255 kez okundu


Servis hizmetinde kaliteden ödün vermeyen, müşteri memnuniyetini prensip edinen ve bütün işlerinde zamanla yarışan personelimiz, Carrier klima servisi hizmetinde de, müşteri memnuniyetini benimsemektedir. Klimalarda sorun teşkil eden klimanın orijinal gazı, filtre temizliği, elektronik bölüm bakımı, polenlerin temizlenmesi, fanın temizlenmesi gibi işlemler, yılda bir defa yapılmalıdır. Yaz aylarına girilmesi ile birlikte, klimalar hazırlanmaya başlar. Sıcaklar gelmeden yapılan klima bakım işlemleri, rahat bir yaz mevsimi geçirmek isteyenler için önemlidir. Garantili tamir, bakım ve yedek parça değişimi, teknik servis hizmetimizin çalışma prensibini oluşturmaktadır. Bu işte kendini kanıtlamış profesyonelleri çalıştıran firmamız, yıllık düzenli bakım işlemlerinin ihmal edilmemesini tavsiye etmektedir. Bakım işlemlerinin ihmal edilmesi, ileride daha ciddi arızalara neden olabilir.

 

Carrier Klima Tamirinde Pratik Çözüm

           

Tamir işlerinde, usta her zaman fark oluşturur. Güvenilir olmak ve garantili tamir işlemi yapmak, işinde söz sahibi olan bir teknik servis için çok önemlidir. Carrier klima tamiri ile yaz aylarında klimasız kalmazsınız. Klima montajı ve seçiminde, sizin için en doğru seçimi gerçekleştiren ekiplerimiz, klima yeri tercihinde en iyi yeri seçmektedir. Klima gazının takviye edilmesi ve cihazda klima gaz kaçağının tespiti, önemli konulardır. Bu konularda da, teknik servis ekibimiz güvence vermektedir. Dış ünite dediğimiz ve binanın dış kısmına monte edilen motor kısmı, gerek montalama işlemleri nedeniyle olsun, gerekse arıza sebebiyle olsun, yerinden sökülmesi gerekebilir. Bu gibi durumlarda, tecrübeli ustalarımız, dış cephe kısmına monte edilen motoru kolaylıkla sökmektedir. Kompresör arızalarının nedeni, genellikle gazın tamamen bitmesidir. Kompresör parçasının uzun ömürlü olması için, gaz tam bitmeden takviye yapılması gerekir.

 

Carrier Klima Montajıyla Rahat Edin

           

Klima alırken, mekânınız için en uygun modeli, doğru bir şekilde seçmelisiniz. Salon için oda, oda için salon klima modellerinin seçilmesi, klimaların verimini düşürür. Bu konuda, yılların ustası olan servis elemanlarımız, sizin için en uygun klima modelini seçmektedir. Ayrıca, sizin için en iyi köşeye, Carrier klima montajı işlemini gerçekleştirmektedirler. Eski klimayı değiştirmek istediğinizde yine bizi arayabilirsiniz. Ekiplerimiz, adresinizi hemen bulur ve eski klimayı söküp, yerine yeni klimayı takabilir. Demontaj dediğimiz bu hizmette, pratik ve etkili montaj işlemini gerçekleştirebilirsiniz. İnsana verilen aklın ürünü teknoloji, sürekli olarak yeni model klimalar üretiyor. Firmamız, bu yeni ürünleri takip etmektedir. Tamir, bakım ve onarımı hakkında gerekli eğitimi, servis elemanlarına vermektedir. En son model klimalarınızı, gönül rahatlığı ile bize teslim edebilirsiniz.

 

Carrier Klima Arızası

           

Sıcak ve bunaltıcı bir ofiste, en iyi tercih olan klimalar, bakımlı olmadığı zaman, ciddi problemler meydana getirir. Sesi değişen arızalı klimalar, çalıştığı halde soğuk hava üflemez. Elektronik kart bölümü bozuk olduğu zaman, gerek ısı ayarı olsun ve gerekse açma-kapama işlemi olsun, tam randıman vermez. Bu durumda, Carrier klima arıza ekiplerimizi, bir telefonla arayabilirsiniz. Dört mevsim hizmet anlayışıyla, mesai saatlerine aldırış etmeyen elemanlarımız, sizden gelecek telefonları beklemektedir. Çalışma sistemimizde zamandan kazanmak, çok önemlidir. Bu nedenle, servis elemanlarımızın hızlı ve etkili çalışmasına büyük önem vermekteyiz. Klima arızası için bizi aradığınız zaman, size en yakın klima arıza ekiplerimizi yönlendirilmektedir. Seri çalışma sistemi ile gün içerisinde söz verilen bütün adreslere, etkili servis hizmeti sunmaya çalışmaktayız. İstediğiniz bütün parçaları, aracımızda hazır bulundurmaktayız. Klimaların bakımında ve tamiratında, klimaları yerinden sökmüyoruz. Klima sahibinin, bakım işlemini ve yedek parça işlemini onaylamasıyla birlikte, klima bakım işlemini bitirmekteyiz.BİLGİLENDİRME

Net Klima Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Klima Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Klima Servis Numaramız: 0541 344 44 75
 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU

ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın