0850 303 24 75     0541 344 44 75
[email protected]     Talep Formu

Daikin Klima Servisi

1008 kez okundu


Teknik servis hizmetleri, her zaman için eğitim isteyen ve tecrübe isteyen işlerdir. Cihazların her geçen gün kendini yenilemesi nedeniyle, Daikin klima servisi elemanlarımıza yeni cihazlar hakkında eğitim vermekteyiz. Servis hizmetlerinde istediğiniz çalışmalara imza atan konunun uzmanı firmamız, Nisan ve Mayıs aylarında, yıllık bakım işlemlerinin yapılmasını tavsiye etmektedir. Sürekli çalışan ancak soğuk hava üflemeyen klimalar, boşuna elektrik harcar. Bu nedenle, klima gazı takviyesi, polen ve toz temizliği, fanın bakımı ve filtrenin temizlenmesi gibi bir yıllık bakım işlemleri uygulanmalıdır. Servis hizmetinde, diğer önemli bir husus, zamanlamadır. Hızlı olmanın yanında, kaliteli bir şekilde servis hizmetinin gerçekleşmesi, servis hizmetinin en önemli unsurudur. Firmamız, eli çabuk olan ve garantili bakım işlemleri yapan elemanları tercih etmektedir. Profesyonelliği önemseyen firmamız, klima servis hizmetinden anlamayan kişileri tercih etmemektedir.

 

Daikin Klimalarında Tamir İşlemi

           

Klimalar, birçok sebepten dolayı arıza yapabilir. Bu sebeplerden biri gazının bitmesi ve filtre kısmının tıkanmasıdır. Ayrıca fanın etrafına havadaki toz zerreciklerinin toplanmasıyla, fan çok iyi dönmez. Bu sebeplerden dolayı, klimanız eskisi gibi serin hava üflemez. Daikin klima tamiri hizmetleri çerçevesinde, klimanızı kısa zamanda eski haline getirebiliriz. İlk günkü gibi tıkır tıkır soğutan klimalara sahip olmak için, bu konuda uzman olan firmamızı, müşteri hizmetlerinden arayabilirsiniz. Yılın her gününde hizmet için bekleyen işinde tecrübeli elemanlarımız, yaz aylarının sıcak gecelerinde rahat uyumanız için, etkili klima bakım işlemi gerçekleştirmektedir. Orijinal klima parçalarını tedarik edebilen elemanlarımız, konusunda uzman çözüm yöntemleriyle, garantili tamir yapmaktadır.

 

Daikin Klimalarında Montaj İşlemi

           

Montaj ve demontaj (yerinden sökme) işlemlerinde, klimanıza zarar vermeden çalışan ekiplerimiz, oda veya salon içerisinde, klimanız için en uygun noktayı seçmektedir. Daikin klima montajı hizmetleriyle, istediğiniz mükemmel serinlemeyi, rahatlıkla yakalayabilirsiniz. Garantili çalışan şirketimiz, yaz aylarının şiddetli sıcakları gelmeden, bütün klima sorunlarınızın çözülmesini tavsiye etmektedir. Yaz sıcaklarına maruz kalmadan, sıcak geceleri keyifli hale getirecek klimaları, hemen bakımdan geçirmelisiniz. Kompresör tamiri, orijinal gaz basımı, polen temizliği, filtre bölümünün temizliği, elektronik kart tamiri, kapasitör tamiri ve fan bakımı gibi konularda, firmamızı arayabilirsiniz. Mesai kavramı dışında hareket eden elemanlarımız, istediğiniz mükemmel servis hizmetini, kolay bir şekilde sunmaktadır. Yerinde bakım işlemlerini, temiz ve etkili bir şekilde yapan elemanlarımız, klimayı kullanan kişinin onayı olmadan, bakım işlemlerini ve parça montajını yapmamaktadır.

 

Daikin Klimalarında Arıza İşlemleri

           

Güzel güzel çalışan ve boğucu sıcakları, deniz kenarındaki serinliğe dönüştüren klimalar, birden arıza yaptığı zaman, güzel bir rüyadan uyanmış gibi olursunuz. Bu moral bozucu klima arızaları, hızlı bir şekilde tamir ister. Daikin klima arıza ekiplerimiz, bu zor durumdan sizi kurtarmak için, en kısa yoldan size gelir. Yakınlarda bir servis varsa, o servis adresinize yönlendirilir. Ekiplerimiz gelir gelmez, önce şikâyetlerinizi dinler ve cihazı çalıştırır. Cihazın test işlemleri bittikten sonra, gerekli yedek parçalar yazılır ve onayınıza sunulur. Tamir, bakım ve yedek parça konularını onayladığınız zaman, ekiplerimiz hemen işe koyulur. Bu işte tecrübeli oldukları için, tamirat işleminde her hangi bir duraksama yaşamazlar. Kısa zamanda tamir işlemi bitirilir. Arıza işlemlerinde Daikin cihazlara özel gaz ihtiyacı oluşursa, ekiplerimiz hemen tedarik edebilir. Evlerde, ofislerde, büyük salonlarda, düğün salonlarında, AVM'lerde ve benzeri yerlerde, klima arızaları, pratik bir şekilde çözüme kavuşturulmaktadır. Fiyat konusunda da elemanlarımız güvenebilirsiniz. Sabit fiyat anlayışı ile kişiye göre fiyat oluşturmuyoruz. Bu nedenle, güvenle servis hizmetini talep edebilirsiniz.BİLGİLENDİRME

Net Klima Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Klima Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Klima Servis Numaramız: 0541 344 44 75
 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU

ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın