0850 303 24 75     0541 344 44 75
[email protected]     Talep Formu

Daylux Klima Servisleri

1191 kez okundu


Mekanik cihazların kullanımlarında çok dikkatli olunması gereklidir. Çok hassas olan cihazlardan yüksek verim elde edebilmek için doğru ve kaliteli bir teknik destek hizmetlerine ihtiyacınız bulunmaktadır. Bu alanda Daylux Klima servisleri hizmetlerimiz ile cihazlarınızın sorunsuz kullanımı, daha uzun yıllar aynı kalite ile verim sağlaması söz konusu olacaktır. Cihazınızın kullanım aşamasında da çok sıcak ya da çok soğuk olmamasına özellikle dikkat edilmelidir. İnsan sağlığı için en uygun sıcaklık 22 derece olmaktadır. Hem kendi sağlığınız, hem de cihazınızın doğru bir şekilde kullanımı için klimalardaki üfleme hızının gereğinden fazla tutulmaması önemlidir. Bu çalıştırma şekli cihazın çok fazla zorlanmaması ve hızlı yıpranmasının önüne geçecektir. Yaz mevsimlerinde klima kullanırken gündüz kapı ve pencereleri kaparak cihazı çalıştırırken, akşam serinliğinde cihazın kapatılması elektrik tüketimini azaltacak bir tedbir olacaktır. Bu şekilde evinizin havalandırılması da söz konusu olacak ve sağlığınız içinde bu doğru bir davranış olacaktır. Gündüzler çok sıcak olmadığında sadece nem yoğunluğu var ise klimanızın nem alma modunda çalışması avantaj sağlayacaktır. Günler çok sıcak olduğunda ise jaluzi, kepent ve perde gibi kısımların kapatılarak güneş ışığının kesilmesi de cihazınızın çok daha ideal bir şekilde soğutma sağlaması için gereklidir.

Klima Nasıl Monte Edilir?

Klima montaj çalışmalarımızda cihazlarınızın doğrudan güneş ışığı alacakları alanlarda olmamasına özellikle dikkat etmekteyiz. Dış ünitenin ise yaz ve kış olumsuz hava koşullarından etkilenmeyecek alanlarda montajının yapılması cihazın daha verimli çalışmasını sağlayacaktır. Cihazlarınızın montajı çok önemli bir konudur. Bu nedenle Daylux klima montajı hizmetlerimizde alanında uzman teknik ekiplerimiz herhangi bir sorun oluşturulmasına fırsat vermeden profesyonel bir şekilde çalışmaktadır. İç ve dış ünitenin takılacağı yerlerin güvenliğinin sağlandığından emin olunmak için ön keşifler yapmaktayız. İç ünitenin taktığımız alanlarda cihazın sarsılmayacak şekilde montajının yapılmasına da büyük özen göstertmekteyiz. Sigorta ve voltaj değerlerinin kontrol edilmesinin ardından dış ünitenin de sarsılmayacak şekilde takılması gereklidir. İzolasyonlu boru hattının duvara uygun şekilde montajı kaçak kontrollerinin yapılması, bakı borunun geçiş hattı için dolgu malzemesi kullanılması da oldukça önemli kullanımlar arasında yer alıyor. Bazı durumlarda cihazlarınızın montalama yaparken ya da eviniz içerisinde farklı bir alana takılması istendiğinde sorunsuz demonte çalışmalarımızdan da faydalanabilir, bu şekilde hizmetlerimiz içerisinde taleplerde bulunabilirsiniz.

Klima Bakımı

Her türlü mekanik cihaz, uzun süre çalıştığında belirli sorunlar yaşar. Tıkanmalar, aşınmalar ile birlikte sistemin verimi düşer. Klimalarınızın da düzenli olarak bakımlarının yapılmaması verimlerinin düşmesine neden olduğu gibi, sağlıksız yaşam alanları oluşturulmasında da etkili olmaktadır. Bu da pek çok olumsuzluğu beraberinde getirir. Özellikle sıcak yaz günlerinde yaşanan arızalar, sağlık açısından çeşitli mağduriyetler ile sizi yüz yüze bırakabilir. Bu gibi durumlarla Daylux klima tamiri hizmetlerimiz ile de yaşadığınız sorunların anında giderilmesini sağlayacak mağduriyetlerinizin uzamasının önüne geçmekteyiz.

Klima Arızaları

Klimanız çalışmadığı durumlarda farklı arızalar sistem içerisinde aksaklıklara neden olmuş olabilir. Bu durumlarda Daylux klima arıza tamiri için alanında uzman teknik destek ekiplerimizden istediğiniz her an yardım talep edebilirsiniz. Su damlatabilir, sigortası atmış olabilir, gürültülü çalışıyor olabilir. Bu gibi durumlarda basit kontrollerle küçük aksaklıklar olup olmadığını kontrol edebilir, hiç anlamıyor iseniz doğrudan uzman teknik ekiplerimizden yardım talep ederek cihazınızın çok fazla zarar görmesinin önüne geçebilirsiniz. Arıza durumlarında cihazınızın mutlaka normal çalışma düzeninden çok daha farklı olarak çalışacaktır. Bu farklılıkları anında görebilmek için klimanızın çalışma düzenini çok iyi bir şekilde takip etmeniz önemlidir.BİLGİLENDİRME

Net Klima Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Klima Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Klima Servis Numaramız: 0541 344 44 75
 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU

ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın