0850 303 24 75     0541 344 44 75
[email protected]     Talep Formu

Demirdöküm Klima Servisi

1100 kez okundu

Yaz ve kış aylarında özellikle Akdeniz bölgesinde tercih edilen klimalar tamamen çevre dostu cihazlardır. Sağladığı yüksek ısınma ve serinleme kalitesi sayesinde tüm aile bireyleri yaz ve kış aylarını rahat geçirir. Demirdöküm klima servisi olarak hizmet veren firmamızda istihdam edilen tüm çalışanlarımız alanlarında uzman kişilerdir. Yıllarını bu işe vermiş çalışanlarımızın size sağladığı ekonomik servis hizmeti sayesinde sorunsuz klima kullanımı yaşayarak uzun yıllar klimanızı kullanabilirsiniz. Klima kullanımı son dönemlerde bir hayli artış göstermiştir. Bu nedenle de klimanızın arızaya geçmesi durumunda ciddi mağduriyet yaşayabilirsiniz. Ciddi arıza boyutunda olmasa bile sizin yaşayacağınız mağduriyet uzun süreli olabilir. Klimanızın yaz ve kış olmak üzere bakımlarını yaptırmanız sorunsuz kullanım için önemlidir. Klima bakımları sırasında diğer tüm materyallerinin de bakıma dahil olması gerekir. Firmamız her zaman müşteri memnuniyetini üst seviyede tutmaktadır. Bu sebeple de size sunduğumuz hizmet konusunda da sürekli gelişim göstermek sizi memnun etmek amaçlıdır.

Klima Tamiri

Firmamız her marka klimanın tamirini ve bakımı üstlenecek donanıma sahiptir. Her marka klimanın tüm işlemleri sırasında tercih ettiğimiz orijinal parça hizmeti en çok talep gören hizmetler arasındadır. Birçok firma orijinal parça konusunda gerekli özeni göstermemektedir. Zamanla kullanımdan kaynaklı da arızalarda bu değişen parçadan kaynaklı olabilir. Demirdöküm klima tamiri sırasında meydana gelen arızayı hemen çözüme kavuşturan firmamız bu konuda da elinden gelenin en iyisini yapmayı hedefler. Arızanın meydana gelmesi asla planlanamaz. Aniden meydana gelen arıza için firmamız ile irtibata geçebilirsiniz. Klimanızın tamiri için tercih edeceğiniz firmanın çok önemi vardır. Alanında profesyonel ve kaliteli hizmet veren firmalardan alacağınız hizmet her zaman daha uzun süreli rahatlık sağlamaktadır. Gerek parça değişimi gerek sunduğu kaliteli hizmet bu bağlamda dikkat edilmesi gereken bir konudur. Klimanızı uzun yıllar kullanmak istiyorsanız hava filtrelerini ve diğer tüm aksamlarının temizlenmesi firmalardan talep etmeniz gerekir.

Klima Montajı

Klimalarınızın montajı sırasında klimanın yüksek performans sağlayacağı mekan çok önemlidir. Klimadan hariç birde klima motorunun monte edileceği yer de önemlidir. Genellikle etrafının açık olması yüksek performans için önemlidir. Motorun üst kısmına hava şartlarından korumak amaçlı bir koruma da mutlaka tercih edilmelidir. Demirdöküm klima montajı sırasında iş güvenliğini önemseyen ve gerekli tedbirleri alan bir firmayız. Belli ölçüler alınarak işyeri ya da ev için montaj ettireceğiniz klimanızın duruş şekli de çok önemlidir. Genellikle etrafı açık ve direk soğutma ya da ısıtma yapacak alanlar montaj için uygundur. Montaj sırasında mutlaka çalışan sayımızın üç olmasına dikkat ederiz. Sadece tek bir kişi ile yapılacak bir işlem değildir. Mutlaka yardımlaşarak ve dikkatle yapılması gereken bir işlemdir. Elektrik kısmı için görevlendirilmiş çalışanımız ve montaj işinde uzman çalışanımız klimanızın montajını talep ettiğiniz şekilde gerçekleştirmektedir.

Klima Arıza

Klimanızın arızaya geçmesi durumunda bu konuda uzmanlaşmış firmaların büyük önemi vardır. Firmamızı tercih ederken alanımızda uzman olduğumuza dair bilgilerin resmi internet sitemizde yer aldığını görebilirsiniz. Günün her saati firmamızı arayıp yardım talep edebilirsiniz. Demirdöküm klima arıza için irtibat numaralarımızı çevirmeniz yeterlidir. Her marka klima ile ilgili yapacağımız ön görüşme arızanın daha çabuk giderilmesi açısından önemlidir. Firmamızı aradığınızda mutlaka klima bilgilerinizi bizimle paylaşmanız gerekir. Her türlü arıza için firmamızı tercih etmeniz mutlu bir müşteriyi de aramıza dahil etmektir. Sizleri memnun etmek için gerekli çabayı gösteren firmamızın size verdiği değeri ancak hizmetimizden yararlandığınız zaman daha iyi anlarsınız.BİLGİLENDİRME

Net Klima Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Klima Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Klima Servis Numaramız: 0541 344 44 75
 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU

ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın