0850 303 24 75     0541 344 44 75
[email protected]     Talep Formu

Eca Klima Servisi

885 kez okundu


Eca klima servisleri aracılığı ile klimanıza iyi bakmanız sağlanmaktadır. Kış mevsiminde içinizi ısıtacak hizmetler ile en iyi hizmetin sunulması için gayret edilmektedir. Yaz aylarının ihtiyaç duyduğu serinlik, kış mevsiminin arattığı sıcaklı Eca klima servisi sayesinde tam hizmet kadrosu ile müşterilerimize ulaştırılmaktadır. Montaj işlemlerinden bakım çalışmalarına, arıza tespitinden tamir sürecine kadar tüm klima sorunlarında tam destek verilmektedir. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına öncelik vererek en kısa sürede çözümlerine kavuşturuyoruz. Dilek ve şikâyet hakkı sunarak müşterilerimizin taleplerini ciddiye alarak eksik konularda tamamlanmayı gerçekleştiriyoruz. Böylece en iyi hizmet standardına erişebilmek için rehberimiz olarak müşterilerimizi seçiyoruz.  Yıllık rutin bakımlarının yapılmasında tam destek sağlayarak herhangi bir arıza ile karşılaşmanıza imkân tanımıyoruz. Ayrıca taşınma ya da farklı nedenler ile sökülmesi gereken klimalarınızı hassas bir şekilde sökerek yeni konumuna montajlanması için gerekli tüm desteği veriyoruz. Servis gerektiren tüm işlemler için destek hattı üzerinden irtibata geçmeniz en kısa sürede çözümlere kavuşmanız için yeterli olmaktadır.

Eca Klima Montajı

Satın alma işlemini yapmanız halinde klimalarınızın kurulumu için servisimizden destek almanız faydalı olmaktadır. Dikkat edilmesi gereken püf noktaları arasında ilk olarak klimanın montajlanacağı konum gelmektedir. Alanında uzmanlaşmış ekip kadromuz ile kurulum yapılacak ev ve iş yerlerinize gelerek uygun konum için keşif yapmaktadır. Konumlandırma yapılacak alanın tecrübeli kişiler tarafından tespit edilerek Eca klima montajı işlemini gerçekleştirmeleri sağlıklı bir montaj süreci anlamına gelmektedir. Klimaların eğimli zeminde, güneç ışınlarına direkt olmayan konumlara montajlanması daha uzun yıllar kullanım avantajı vaat etmektedir. Bu durumlar göz önünde tutularak en sağlıklı noktaya klimanın montajlanması ve montaj sürecindeki tüm işlemlerin itina ile gerçekleştirilmesi sağlanmaktadır.

Eca Klima Arıza

Aniden kapanma gerçekleştiren bir klima için arıza tespiti yapılmaktadır. Koku yaymaya başlayan klimalar içinde arıza bakım çalışması gerekli olmaktadır. Sadece bu kadar sorun ile sınırlı kalmayan klima arızaları için destek hattımız ile iletişime geçilerek en kısa sürede bakımının yapılmasını bildirmenizi rica ediyoruz. Yıllık bakım yaptırılan Eca klima arıza sıkıntıları çok nadir olarak gerçekleşmektedir. Arza meydana gelmesi ile bakım yaptırılan klimalarınız için daha büyük tehlikeler baş göstermektedir. Klimalarınızın yılık bakım kontrolünden geçmesi maddi anlamda az masraflara işaret ederken, kullanım yönüyle de avantaj sunmaktadır. Uzun yıllar aldığınız gün gibi verimli bir çalışma potansiyeli gösteren klimalara sahip olmanız yıllık bakımlarını aksatmamanız ile gerçekleşmektedir. Bu nedenle bu konunun önemini kavramanız ve çizgiden hareket etmeniz önerilmektedir. Bakım yapılarak temizlenmeyen cihazların kısa vadede miladını doldurması oldukça normal bir durum olmaktadır ve bu durumdan zararlı çıkarak mağdur olan hep müşterilerimiz olmaktadır. Bakım yapılması bu nedenler ile ciddi bir önem teşkil etmektedir.

Eca Klima Tamiri

Gerçekleşen klima arızaları kapsamında uzman ekiplerimiz tarafından klimaların bakım ve arıza kontrolü yapılmaktadır. Arızaların tespit edilerek nasıl bir tamir gerektirdiği araştırılmaktadır. Sorunları kökten çözerek sorunsuz bir kullanım avantajı sunmayı hedefleyen ekibimiz bu konuda en iyi desteği vermektedir. Yerinde müdahalenin yeterli olacağı durumlarda Eca klima tamiri evinizde veya iş yerinizde sessiz ve temiz bir şekilde halledilmektedir. Yedek parça desteği gerekmesi durumunda en iyi cihaz ile garanti kapsamında para değişimi yapılmaktadır. Bazı durumlarda tamir gerektiren klimalarınızın iş yerimize götürülmesi ve tamir işleminin orada yapılması gerekebilmektedir. Bu durumlarda da hızlı bir tamir süreci başlatılarak hiçbir zaman kaybı yaşanmadan gün içerisinde tamirin tamamlanması için emek sarf edilmektedir. Müşterilerimizin memnuniyetine olan bağlılığımız ile daima kaliteli hizmetin yanında yer alınarak çalışmalar gerçekleştirilmektedir.BİLGİLENDİRME

Net Klima Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Klima Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Klima Servis Numaramız: 0541 344 44 75
 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU

ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın