0850 303 24 75     0541 344 44 75
[email protected]     Talep Formu

Esenyurt Klima Servisi

1921 kez okundu


Esenyurt Klima Servisimiz, bölgede yer alan tüm yaşam alanları ve işletmeler için sorunsuz bir teknik servis ağı oluşturmayı sağlamaktadır. Artık İstanbul genelinde yer alan tüm klimalarınızın arızaları ve bakım hizmetlerini üstlenmek, sorunsuz bir şekilde kullanım ortamları yaratabilmek adına buradayız! Hizmetlerinden ödün vermeden çalışan ve aynı zamanda marka değerini çok daha üst aşamalara çeken firmamız, bu alanda ise İstanbul’un en donanımlı teknik kadrosunu kendi alanında barındırmaktadır.

 

Klimalarınız ile alakalı parça değişimlerine mi ihtiyaç var? Klimalarınız ilk gün ki kadar verimli çalışmıyor mu? Su sızdırma sıkıntıları mı yaşıyorsunuz? Soğutma ve ısıtma hususunda problemler mi mevcut? Esenyurt Klima Servisimiz, tüm bu sıkıntıları en kısa sürede çözüme kavuşturarak, sizlerin garanti kapsamı altında yer almanıza yardımcı oluyor, hizmet standartlarından ödün vermeden çalışıyor! Artık tüm klima problemleri anında çözüme kavuşacağı gibi, kendinizi Esenyurt Klima Montajmizin güvencesi altında hissedebileceksiniz!

 

Tüm klima markalarını kapsayan bir teknik hizmet!

 

Esenyurt Klima Servislerimiz, tüm klima markalarını kapsayan bir teknik kadro oluşturduğu gibi, kendi stokları altında barındırdığı binlerce orijinal yedek parça ile beraber ürünlerinizi tekrar verimli bir şekilde kullanabilme olanakları sağlamaktadır. Bu yaklaşımı ile beraber alanında lider bir konum elde eden firmamız, İstanbul genelinde binlerce memnun müşteri referansı elde etmeyi başarmıştır. Daikin, Mitsubishi, Alarko, Arçelik, Bosch, Vestel, Samsung ve diğer pek çok markayı kapsayan hizmetlerimiz ile beraber ürünlerinizi ilk satın aldığınız gün kadar kullanışlı bir şekilde ele alma fırsatları sağlamaktan da geri kalmıyoruz.

 

Bu sayede artık %100’e kadar garanti kapsamı içerisinde yer almak ve sorunsuz bir hizmet politikasından faydalanabilmek adına buradayız! Tercihinizi hemen Esenyurt Klima Bakım adı altında bizlere yöneltebilir, bu alanda sunmuş olduğumuz devasa hizmet politikalarından faydalanma olanaklarına erişebilirsiniz. Türkiye’de marka değeri elde eden firmamız, sunmuş olduğu hizmetler neticesinde de pek çok kişi tarafından taktir edilmiştir. Ürün arızalarınız çözüme kavuştuktan sonra bizlerin garantisi altında yer alıyor, aynı zamanda ise diğer tüm klima problemlerinde tekrar Esenyurt Klima Servisimizin kapısını çalabiliyorsunuz!BİLGİLENDİRME

Net Klima Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Klima Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Klima Servis Numaramız: 0541 344 44 75
 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU

ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın