0850 303 24 75     0541 344 44 75
[email protected]     Talep Formu

Etiler Klima Servisi

1139 kez okundu


Etiler bölgesinde sizlere klima teknik servisi sunan firmamız, bölgede ki pek çok hane ve işletmeye konuk olarak, ürünlerde yaşanan arıza ve bakım hizmetlerini çözüme kavuşturmuştur. Elverişli bir ortam zemini yaratmak ve aynı zamanda Etiler Klima Servisimizden faydalanabilmek adına hemen tercihinizi bize yöneltmeyi ihmal etmeyin. İstanbul’un tüm ilçe ve mahallelerine dahil olan firmamız, geniş çıtası ve aynı zamanda profesyonel teknik kadrosuyla beraber en kötü durumda ki klimalarınızı dahi ilk gün ki kadar verimli kullanma olanakları sağlamaktadır.

 

Etiler Klima Montaj  Servisimiz, başta parça değişimi olmak üzere ürün sahiplerine su sızdırma problemleri, soğutmama problemleri, ısıtmama problemleri, gürültülü çalışma problemleri, fan tıkanma problemleri gibi birçok konuya istinaden hizmet türlerini ele alma şansları vermektedir. Alanının en çok tercih edilen ve aynı zamanda öne çıkan firması olarak bu hizmetlerden faydalanmanızı sağlıyor, aynı zamanda ise her geçen gün daha üst pozisyonlarda bir hizmeti ele almanızı sağlıyoruz. Etiler Klima Bakım Servisi olarak çıtamızı daha fazla genişletmek ve sizlere öncü hizmetleri sağlayabilmek adına buradayız!

 

Etiler’in en kaliteli teknik servisi!

 

Tüm markaları kapsayan teknik servis ağımız ve üstün hizmetlerimiz ile karşınızdayız! Bu hizmetleri her daim cazip bir hale dönüştürebilme noktasında çalışan firmamız, elde etmiş olduğu başarılar sayesinde kitlelere, ürünlerinden tam randıman alma şansları veriyor. Etiler Klima Onarım Servisi olarak, bu kapsamda sunduğumuz muhteşem hizmetlerle beraber öncü bir konuma ulaşmanızı sağlamaktayız. Hemen siz de dilediğiniz hizmetleri değerlendirmek ve aynı zamanda ürünlerinizle alakalı yaşanan arıza & bakım hizmetlerinden faydalanmak adına bizlere ulaşabilirsiniz.

 

%100’E kadar orijinal parça değişimi hizmetlerini sunan ve bu sayede öne çıkmanıza katkı sağlayan firmamız, başarısını her anlamda ileri taşıyabilmek adına da kendisini geliştirmektedir. Böylelikle Etiler Klima Servisimizden faydalanabilir, siz de pek çok kişi tarafından önem gören firmamızın bir parçası olma şanslarına doğrudan erişebilirsiniz. Türkiye’de isim olan firmamız, bugüne kadar binlerce klimanın sorunsuz bir şekilde tamirini sağlamış ve aynı zamanda kaliteli hizmetlerden faydalanmanıza yönelik çalışmalar sağlamıştır. Etiler Klima Tamir Servisi olarak sizlerin her daim destekçisi oluyor, garanti belgesi sunarak bizlerin çatısı altında güvende olmanıza aracılık ediyoruz. BİLGİLENDİRME

Net Klima Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Klima Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Klima Servis Numaramız: 0541 344 44 75
 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU

ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın