0850 303 24 75     0541 344 44 75
[email protected]     Talep Formu

Finlux Klima Servisi

1187 kez okundu


Evinizin ya da iş yerinizin hatta tüm kapalı alanların olmazsa olmazı arasında hiç şüphesiz Finlix klimalar yer alır ve Finlux Klima servisi konusunda firmamızdan istediğiniz zaman yardım alabilirsiniz. Bir evin havasına içinde olduğu mevsime göre ister sıcak isterseniz soğuk hava desteği ile yaşam kalitenizi yükseltebilmek Finlux klimaların yalnızca bir tuşu ile mümkün olabiliyor. Bunaltıcı yaz sıcaklarının soğutuculu Finlux klimalarını tercih etmeniz size bu konuda her zaman kazandıracaktır. Firmamız Finlux marka klimalarınız için Türkiye’nin ulaşılması güç bölgelerine bile klima servisi hizmeti sağlamaktadır. Kış aylarının kendini hissettirdiği ve havanın soğumaya başladığı günlerde klimanızı ayrıca ısıtıcılı olarak kullanmak ister miydiniz? Siz hayal ettiniz ve Finlux klima olarak bunu gerçekleştirdik. Sıcak ve soğuk hava destekli, zamanlayıcılı, uzaktan kumandalı birbirinde şık görünümlü birçok modern klimalar üreterek sizleri her zaman önemsedik ve klima servisimiz sayesinde de önemsemeye devam ediyoruz.

Klima tamiri

Klimanızın markası ne olursa olsun klima tamiri mutlaka gerekecektir. Çünkü yıllarca kullanılan ve bakımı yapılmayan klimalar zamanla belli sorunlar ile tamir gerektiğini sizlere hissettirecektir. Bu sorunları hızlı çözebilmek ve ekonomik tamir çözümleri almak için Finliux marka klimalarınızı Finlux klima tamiri hizmetimiz sayesinde onarabiliriz. Bir telefon kadar uzağınızda olarak, bize ulaşmak istediğiniz her saatte sizlere bu konuda yardımcı olabiliriz. Firmamız günün her saati ulaşabilmeniz için siz değerli müşterilerimizi beklemektedir. Zamanın en iyi klima tamirini yalnızca firmamız tarafında sağlayabilirsiniz. Sizlere zarar açmadan sorun odaklı çalışarak en kısa zamanda klimanız tamir ederek, ilk günkü gibi teslim ederiz. Eğer probleminizin yerinde giderilmeyecek şekildeyse, klimanızı teslim alarak çok kısa bir sürede tamir edip sizlere göndeririz. Parça değişiminde tamamen orijinal parçalar sunarak, uygun fiyatlı olarak sizlere sunarız. Günün her saati Türkiye’nin 4 noktasından sizlere kusursuz ve bir daha tekrarlamayacak filux klima tamiri sunarız.

Klima montajı

1 yıl hizmet güvencesi ile klima almak istediğinizde sizlere uygun fiyatlı klimalar sunarak Finlux klimalar ayrıca kusursuz Finlux klima montajı sağlarız. Rakip firmaların montaj ekibi genellikle klimaları yanlış konumlandırarak birçok büyük sorunlara neden olmaktadır. Firmamızdan aldığınız montaj desteği sayesinde asla böyle bir sorunla karşılaşmaz ve hizmetten çok memnun kalırsınız. Zamanın en iyi klima markası olan Finlux klimalar ayrıca ekibimiz sayesinde en iyi klima montajını da siz değerli müşterilerimize sunuyor. Klimanızı satın aldıktan sonra adresinize teslim edilen klimalarınızı, hemen kullanıp muhteşem özelliklerinden yararlanmak için firmamızın monta hizmetini arayabilirsiniz. İnternet sitemizde yer alan telefon numaralarımız ile bizlere ulaşarak sorunsuz ve kusursuz bir montaj hizmeti alabilir ve uzun yıllar herhangi bir sorun ile karşılaşmadan klimanızı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Klima arıza

Klimalar günün şu saatinde arızalanayım ya da haftanın iş günlerinde arızalanayım demezler. Ansızın hiç beklemediğiniz günde ve saatte bu problem ile karşılaşabilirsiniz. Finlux klimalarınızda böyle bir problem yaşadığınızda firmamızın Finlux klima arıza hizmet kategorisinden yararlanabilmeniz mümkün hale gelmiştir. Haftanın 7 günü günün her saati hayatınızın bir parçası haline gelmiş olan klimalarınızın arıza sorunlarında bize ulaşabilirsiniz. Klima arıza nedenleri genellikle bakımı yapılmamış olmasından kaynaklanır. Firmamızdan bakım desteği de alabilir ve yılda 2 kez çok uygun fiyatlar ile klimanızın arızalanmaması, tasarruf sağlaması ve tüm komutları yerine getirmesi için bize ulaşabilirsiniz. Tüm yıl boyunca sizlerle olan klimalarınızdaki her türlü arıza için uzman deneyimli ve işini severek yapan ekibimizden destek alabilirsiniz.BİLGİLENDİRME

Net Klima Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Klima Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Klima Servis Numaramız: 0541 344 44 75
 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU

ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın