0850 303 24 75     0541 344 44 75
[email protected]     Talep Formu

Fujiplus Klima Servisi

1309 kez okundu

Birçok farklı modeli bulunmakla birlikte FujiPlus klima servisi hizmetlerinde en iyiyi hedef edinen kurumsal firmamız sizlere hizmet vermenin haklı gururunu yaşamaktadır. Son derece yüksek teknik donanımla birlikte deneyimli ve güvenilir ekiplerimizle birlikte her zaman sizlerin yanınızda olmaya devam edeceğiz. Ortaya çıkan tüm sorunlara karşı destek sağlamakla birlikte yılda en az iki kez yaptırılması gerekli olan klima bakımlarında da üst düzey hizmet sağlamaktayız. Klimaların iç ve dış anlamda temizliği ekiplerimiz tarafından titizlikle ortaya konurken sorunlu olan parça değişimleri de aynı gün içinde yapılmaktadır.

Klima Tamiri

Müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile firmamızla iletişim kurulması halinde ortaya çıkabilecek tüm klima sorunlarında en hızlı çözüm önerilerini sunmaktayız. FujiPlus klima tamiri için yapılan sorun tespitleri neticesinde aynı gün içinde tüm işlemlerin sonlandırılması da süre kazanımı açısından önemlidir. Aynı zamanda geniş araç filomuz sayesinde klima sorunlarının çözümü için günlerce beklenmesine de gerek yoktur. Klima tamiriyle birlikte aynı sorunun bir daha tekrarlanmaması da sağlanan avantajlar arasında yer almaktadır. Tamir işlemlerinin tam olarak yerine getirmemesi durumunda ise elektrik tesisatında çeşitli sebeplere bağlı olarak oksitlenmeler yaşanabilmektedir. Hayati anlamda tehlikeye girilmemesi için klimaların düzenli bakımlardan geçmesi önerilirken tamir işlemleri de uzman ekipler tarafından yapılmalıdır.

Klima Montajı

Yaz ve kış aylarında kullanımı mümkün olan klimaların her geçen gün çok daha hızlı bir şekilde yaygınlaşması beraberinde birçok soruyu da getirmektedir. Özellikle satın alınmasından sonra yapılan klima montajlarının kalitesi de performans açısından belirleyici olan durumların başında gelmektedir. Çok yanlış alanlarda bulunması klimanın faydasını azaltırken montaj hataları da verimsiz olmasını beraberinde getirmektedir. Ekiplerimiz tarafından yapılan FujiPlus klima montajı işlemlerinde ise en titiz bir şekilde çalışma ortaya koymaktayız. Aynı zamanda belli bir plana göre işlemlerin yapılması da kusursuz olunmasını sağlamaktadır.

Klima Arıza

Birçok farklı nedene bağlı olarak arızalanması söz konusu olan klimaların sorun tespitleri ve çözüm önerileri firmamızın en iyi alanları konumundadır. Çözüm odaklı bir anlayışa sahip olmamızda işleyişlerin çok kısa bir süre içinde sonlanmasını beraberinde getirmektedir. Düzenli olarak yıllık bakımları yaptırılmayan klimaların çok daha sık bir şekilde arızalandığı da görülmektedir. Bundan dolayı mümkün olan en kısa zamanda periyodik bakımların yaptırılması önerilmektedir. Çok makul fiyat aralıklarında olan klima bakımlarımızda bu açıdan önemli bir avantajdır. Çünkü bakımsız olan klimalarda ortaya çıkabilen FujiPlus klima arıza durumları çok daha ciddi problemleri getirmektedir. Bundan dolayı da hem maddi hem de manevi anlamda kayıplar yaşanmaktadır. Düzenli olarak bakımı yaptırılan klimaların çok daha düzenli, verimli ve güçlü bir şekilde çalışması elde edilirken enerji tasarruf oranı da yükselmektedir. Buna bağlı olarak fatura maliyetlerinin azalması da kazanımlar arasında yer almaktadır. Çok daha konforlu ve güvenli bir şekilde kullanılan bakımlı klimalar neticesinde temiz hava alınması da mümkündür. Böylelikle yaz veya kış aylarında ortaya çıkması muhtemel hastalıklardan da etkilenilmesi söz konusu olmamaktadır.

Nedeni Bizi Tercih Etmelisiniz?

Bir hayli uzun zamandır çeşitli modellere ait klimaların bakımları yapmaya devam etmemizin yanı sıra tüm arızaların giderilmesinde de rol oynamaktadır. Makul fiyatlı seçeneklerimiz yanında güler yüzlü hizmet anlayışımızda müşteri memnuniyet oranının yükselmesini beraberinde getirmektedir. Aynı zamanda uzman kişilerden oluşan ekiplerimizin çok kısa süre içinde büyük çaplı klima arızalarını da halledebilmesi kalitemizi ortaya koymaktadır. Sizlerde kusursuz bir klima hizmeti almak istiyorsanız vakit kaybetmeden bizleri arayabilirsiniz. Her zaman için hizmet sunma kapasitesine sahip olan kurumsal firmamız tüm imkanlarıyla en iyiyi vaat etmektedir. BİLGİLENDİRME

Net Klima Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Klima Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Klima Servis Numaramız: 0541 344 44 75
 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU

ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın