0850 303 24 75     0541 344 44 75
[email protected]     Talep Formu

Güneşli Klima Servisi

1400 kez okundu


Güneşli’da yaşayan kitlelere özel olarak Güneşli Klima Servisi hizmetlerini başlattık! Bölgede ki tüm klimaların bakım & onarım avantajlarını ele alan ve sizleri garanti kapsamı altında tutan firmamız, sorunsuz bir hizmet anlayışı ile beraber sizlere doğrudan öne çıkma fırsatları vermektedir. Üstün kalite hizmetlerimizi ele almanız ve aynı zamanda ürünlere ilişkin yaşanan arızaların kısa sürede çözüme kavuşabilmesi noktasında çalışmalar yapan firmamızın güvencesi altında olmak ister misiniz?

 

Hemen siz de Mitsubishi, Samsung, Daikin, Demirdöküm, Bosch, Vestel, Beko ve aklınıza gelebilecek tüm klima markalarına ilişkin teknik servis ağımızı aramayı ihmal etmeyin. Güneşli Klima Montaj Servisi olarak, kendi stoklarımızda barındırdığımız geniş ürün yelpazesi ile beraber sizlerin ürünlerinde yaşanan mağduriyetleri giderebilmek adına çalışıyoruz. Bu sayede hizmetleri doğrudan ele almanız ve aynı zamanda firmamızın garanti kapsamı altında yer almanız bakımından buradayız! Tercihinizi hemen bizlerden yana kullanmak ve Güneşli Klima Onarım Servisimizin bu tip avantajlarını ele almak bakımından aramayı ihmal etmeyin.

En kısa sürede bulunduğunuz muhite ekibimizi yönlendiriyoruz.

 

Güneşli Klima Bakım Servisimizi aradıktan hemen sonra sizlerin bulunduğu muhite teknik servis ağımızı yönlendiriyor, bu hizmetlerden faydalanmanıza yönelik çalışmalar sağlıyoruz. Üst seviye bir hizmetin kapılarını aralamak ve aynı zamanda sizleri güvence altında tutmak adına emin adımlar atan firmamız, elde etmiş olduğu bu başarısını çok daha ileri seviyelere çekmeyi başarmaktadır. Artık sorun yaşamadan, %100’e kadar orijinal parça değişimleri sunan ve aynı zamanda ürün arızalarınızı çözüme kavuşturan firmamızın garanti kapsamı altında yer alabilirsiniz.

 

Bilindiği gibi ürünler çoğu zaman hiç beklenmedik problemlerden sebep arıza verebilmektedir. Uzun dönem bakımlarının yapılmaması veya buna benzer sıkıntılar, ürünlerin “çöp” olarak görülmesine neden oluyor. Bu tip dezavantajları ortadan kaldırmak ve Güneşli Klima Tamir Servisimizin sunacağı hizmet ile ürünleri ilk gün ki kadar yüksek performans ile değerlendirmek ister misiniz? Hemen tercihinizi bize yönlendirin, bu alanda önem arz eden hizmet türlerinin tamamından faydalanma şansları elde edin. En kaliteli hizmetleri ışık hızında sunabilmek ve aynı zamanda Güneşli Klima Servisimizin avantajlarından faydalanmak adına hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.
 BİLGİLENDİRME

Net Klima Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Klima Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Klima Servis Numaramız: 0541 344 44 75
 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU

ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın