0850 303 24 75     0530 032 44 75
netklimaservisi@gmail.com     Talep Formu

Biz Kimiz?

Günümüzde klima kullanımı bir hayli artmıştır. Klimalarınızın gerekli işlemlerini yaptıracağınız firmalar da her geçen gün klima kullanıcı sayısı ile doğru orantılı olarak artmıştır. Klima servisi konusunda uzman firmamız 2005 yılından itibaren hizmet vermektedir. Bu süreç içerisinde müşterilerimize mükemmel servisin nasıl olacağına dair çalışmalar yaptık. Yaptığımız çalışmaların sonucu olarak günümüzde kaliteli hizmetlerimiz ile bilinen firmamızın müşteri kitlesi her geçen gün artıp eksilmemiştir. Klima servisi konusunda geliştirdiğimiz profesyonel hizmetler sayesinde bu sektörde farklı bir soluk getirdik. Tüm personellerimiz klima marka ve modelleri hakkında gerekli tüm bilgilere sahiptir. Gelişen teknoloji ile üretilen klima modelleri konusunda sorunları çözebilecek bilgi ve deneyime sahiptirler. İstanbul geneline klima konusunda destek veren bir ekibe sahibiz. Acil durumlarda firmamızı arayıp yardım talep edebilirsiniz. Yıllardır müşteri kitlemize kattığımız müşterilerimiz arasında ilk tercih edilen firma olmamız yılardır verdiğimiz emeğin karşılığıdır.

Neler Yaparız?

Firmamız her türlü bakım, onarım, yedek parça değişimleri konusunda profesyonel olarak hizmet vermektir. Bu işlemlerin tamamında uzmanlığını kanıtlamış personellerimiz görev yapmaktadır. Klimanız ile ilgili herhangi bir sorun olduğunda bunun tespit edilip müdahale edilmesi için tüm ekipmanlarımız donanımlı araçlarımızda hazır beklemektedir. Sorununuzu en kısa sürede çözüme kavuşturmak firmamızı diğer firmalardan ayıran en önemli özelliktir. Klima servisi konusunda klima montaj, bakım ve temizliği rutin olarak tercih edebileceğiniz gibi belli aralıklarda da firmamızı arayarak tercih edebilirsiniz.

Klima Servisi

Klima servisi hizmetimiz randevulu sistem ile hizmet vermektedir. Randevulu sistemler genellikle her hizmet türü için geçerlidir. Arızanın ciddi bir boyutu varsa acil müdahale ekiplerimizi bulunduğunuz konuma göndererek sorunuzu giderebiliriz. Bunun dışında her işlem için randevu vermemizin sebebi olası bir karışıklığa neden olup firmamızın kurumsal kimliğini zedelememektir. Müşterilerimize söz verdiğimiz zaman ve tarihte hizmet vermek en çok dikkat ettiğimiz konular arasındadır. Klima markanız ne olursa olsun genel olarak açılıp kapanmasında sorun varsa, ses çıkarıyorsa, yeteri kadar ısıtıp soğutmuyorsa ve su akıtıyorsa bu gibi sorunlar için firmamızı arayabilirsiniz. Klimalarınızın her işleminde firmamızı gönül rahatlığı ile arayıp profesyonel hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Klimanızın aniden arızalanması ve tüm işlerinizin aksaması durumunda İstanbul ve çevresindeki tüm noktalardan arayıp destek talep edebilirsiniz. Firmamız hizmet verirken konumu kesinlikle önemsemez. Eğer konu müşteri memnuniyeti ise İstanbul’ un en ücra köşesine dahi mükemmel hizmetimizi sunabiliriz.

Klima Bakımı

Klimanızın bakımlarının 6 aydan 6 aya olması olası arızaları önleyebilmeniz açısından önemlidir. Firmamız klima bakımı ve klima tamiri için birinci sınıf kalitede malzemeler ile hizmet vermektedir. Bakımların yapılması klimanızdan istediğiniz performansı almanız demektir. Bunun dışında enerji tasarruf sağlayarak daha düşük elektrik faturalarınızın gelmesine de olanak sağlar. Bakımların düzenli olmaması klimanızın ömrünü de azaltır. Firmamız klima bakımlarının düzenli olmasını her fırsatta müşterilerine vurgulamaktadır. Klima bakımları sırasında klimanız ile ilgili tüm mekanik ve elektronik aksamlar kontrol edilmektedir. Klima motorunun dışarıda olması klima motorunun birçok olumsuzluğa maruz kalmasına neden olur. Detaylı kontroller yaparak bakımını yapan firmamızın tüm işlemleri maksimum 2 saat sürer. Bu süreç içerisinde müşterilerine mükemmel hizmeti sunmaya çalışan firmamızın bu konuda uzman olduğunu daha rahat anlayabilirsiniz.

Klima Bakım ve Tamiri

Klima kullanımı sırasında en çok sorun yaşadığınız ısınma veya serinleme sorununun kaynağı düzenli yapılmayan bakımlardır. Düzenli yapılan bakımlar bu gibi sorunları ber taraf ederek sorunsuz klima kullanımınıza olanak sağlayacaktır. Klimalarınızın arızalarının bazıları yerinde müdahaleyi mümkün kılmayabilir. Bu durumda firmamıza teslim edeceğiniz klimanızın sorunu kısa sürede çözülmeye çalışır. Eğer ki bekleme süresi uzuyorsa yedek parça tedarikinden kaynaklıdır. Klimanızın arızasından dolayı parça değişimi söz konusu olduğunda değişim yapılmadan önce müşterilerimizin fikirleri alınmaktadır. Sürpriz bir ücret ile müşterilerimizi karşı karşıya getirmemek için öncelikle bilgi verip ardından yedek parça değişimi yapılmaktadır. Böylelikle müşterilerimiz servis sonrası ne kadar ödeme yapacağını bilir. Klimanızın yedek parça değişiminde kullandığımız tüm yedek parçalar fabrika çıkışlı olup orijinaldir. Yedek parça değişimi olsa dahi klimanızın performansında herhangi bir değişiklik olmaz. Hatta daha yüksek performansta çalışarak beklentilerinizin üstünde bir çalışma sergileyebilir.

Klima Tesisatı

Klima tesisatınız zamanla kullanımdan dolayı eğer deforme olduysa değişimi birinci sınıf kalitedeki malzemeler ile değiştirilmektedir. Klima bakımı sırasında kontrol ettiğimiz klimanızın tesisatları sizin onayınız dahilinde değiştirilebilmektedir. Klima ile ilgili tüm aksamların kontrol edilmesi bakım sırasında olur. Bu yüzden klimanızın bakımı için tercih edeceğiniz firmaların kurumsal olarak hizmet verdiğinden emin olmalısınız.

Misyonumuz

İstanbul’da 2005 yılında hizmet vermeye başlayan firmamız gelişen teknolojiye açık bir duruş sergileyerek kurumsal kimliğini korumayı başarmıştır. Daha özellikli klimalar konusunda gerekli eğitimleri firma olarak alıp nitelikli bir hizmet sunmayı hedefledik. Bunu da bu süre içerisinde gerçekleştirdik. Firmamız sektörde en iyisi olduğunu müşterilerine daha rahat bir şekilde göstermiştir. Her marka klima konusunda bilgi sahibi olan çalışanlarımız en ufak sorunun pratik çözümü konusunda uzmandır. Pratik, hızlı ve güvenli klima servisi firmamız tarafından gerçekleşmektedir. En büyük hedeflerimizden birisi de hizmet ağımızı genişletmekti. Bunu da günümüzde geniş hizmet ağımızla göstermiş olduk. Kuruluş amacımızı hizmet verdiğimiz ilk günden beri asla unutmadık. Mükemmel hizmet vermek ekip işidir. Biz firma olarak mükemmel hizmet vermeyi başarıp İstanbul klima servisi konusunda kendimizi kanıtladık. Uygun fiyat ve kalitelik işçilik güvencemizle müşteri memnuniyetini her geçen gün arttırıp hedeflediğimiz müşteri kitlesine ulaştık. Kısa sürede klimanızın sorununu çözüp kullanımı mükemmel hale getirdiğimiz klimalar ortaya koyduk. Özellikle yaz günlerinde yaşadığınız mağduriyet sürenizi uzatmamak için çok çaba sarf ettik. Her müşterimizden topladığımız takdirlerimiz ile kuruluş amacımızı en iyi şekilde tamamladık.

Vizyonumuz

Klima servisi alanında faaliyet gösteren firmamız sorunlara hızlı ve kalıcı çözümler sunmayı hedeflemektedir. Yeniliğe açık olmayı eleştirileri kabul edip daha iyisi olmak hedeflerimiz arasındadır. Amacımız bu klima servisini Tüm şehirlere sunmaktır. Her kente şubeler açıp müşterilerimizi memnun etmek hedeflerimiz arasındadır. Klima servis, bakım ve yedek parça değişiminde mükemmel ve kusursuz hizmet vermek buna bağlı da kurumsal kimliğimizi zedelememek firmamızın planları arasındadır. Firmamız için müşterilerimizin para kaybına asla göz yumamayız. Para kaybı yaşanmaması açısından müşterilerimizin bakımlarını hatırlatmak ve mükemmel hizmet sunmak isteriz. Bir marka haline getirmeye çalıştığımız firmamız İstanbul dışında da hizmet vererek adını duyurmayı hedeflemektedir. Tüm şehirlerde sunacağımız klima servis hizmetimizin ayrıcalıklı olduğunu müşterilerimize göstermek için çalışıyoruz. En büyük hedefimiz müşteri memnuniyeti iken bunu gerçekleştiren firmamızın sıradaki hedefi ise tüm şehirlere klima servis hizmeti sunmaktır. Tüm bu hedeflerimizi gerçekleştirmek için oluşturduğumuz alt yapımız her geçen gün güçlenmektedir. Her geçen sürede hedeflerimizin birçoğunu gerçekleştiren firmamız büyüyüp birçok kişiye de istihdam sağlamayı hedeflemektedir. Model ayrımı yapmadan geniş hizmet ağımızı tüm şehirlere duyurmak ve müşterilerimizin de bu hizmetten faydalanmasını sağlamak için uğraşıyoruz. 7/24 hizmet verme müşterilerimizin ihtiyaçlarına dakikalar içerisinde müdahale etme de amaçlarımızın arasındadır. Tüm şehirde kalitemizi bilen müşteri kitlesini oluşturmak için durmadan çalışmaya devam etmek istiyoruz.