0850 303 24 75     0541 344 44 75
[email protected]     Talep Formu
Klima Servisi
Klima Servisi
Acil Klima Servisi Özellikle yaz aylarında tercih edilen klimalar sıcak havalardan bir nebze de olsa rahatlamamız açısından tercih edilmektedir. Ege ve Akdeniz bölgesinde sıklıkla kullanılan klimalar zamanla yaz aylarında ülkemizin birçok şehrinde kullanım oranı artmış bir cihazdır. Gerekli talimatlara uygun kullanılmadığı ve bakımları ihmal edildiği sürece beklenen p..
1317 kez okundu
Devam
Klima Tamiri
Klima Tamiri
Evimizde birçok ihtiyacımızı biz istediğimiz zaman kusursuz bir şekilde karşılayan klimamız bozulduğunda yaşanan aksilikler insanın olumsuz olarak etkiler. Sosyal hayatı etkileyen klima problemleri  klima tamiri hizmetimiz sayesinde anında giderilecektir. Klima tamiri klima bakımına göre çok daha yüksek fiyatlandırmalar içereceği için düzenli bakım yaptırmanız sizler..
1705 kez okundu
Devam
Görsel Hazırlanıyor
Demirdöküm Klima Servisi
Yaz ve kış aylarında özellikle Akdeniz bölgesinde tercih edilen klimalar tamamen çevre dostu cihazlardır. Sağladığı yüksek ısınma ve serinleme kalitesi sayesinde tüm aile bireyleri yaz ve kış aylarını rahat geçirir. Demirdöküm klima servisi olarak hizmet veren firmamızda istihdam edilen tüm çalışanlarımız alanlarında uzman kişilerdir. Yıllarını bu işe vermiş çalışanlarımızın..
1196 kez okundu
Devam
Delonghi Klima Servisleri
Delonghi Klima Servisleri
İnsan sağlığı için yaşam alanlarındaki hava sıcaklığının ortalama 22 derece olması önemlidir. Yaz ve kış dönemleri özellikle sıcaklık değerlerinin uç kısımları gördüğü alanlar olmaktadır. Bu da yaşam alanlarında konfor elde edebilmek için klima, kombi gibi cihazlardan faydalanmamızı ihtiyaç haline getirmektedir. Ancak cihazlarınızın istenilen verimi sağlaması ve yaşam ala..
1370 kez okundu
Devam
Carrier Klima Servisi
Carrier Klima Servisi
Servis hizmetinde kaliteden ödün vermeyen, müşteri memnuniyetini prensip edinen ve bütün işlerinde zamanla yarışan personelimiz, Carrier klima servisi hizmetinde de, müşteri memnuniyetini benimsemektedir. Klimalarda sorun teşkil eden klimanın orijinal gazı, filtre temizliği, elektronik bölüm bakımı, polenlerin temizlenmesi, fanın temizlenmesi gibi işlemler, yılda bir defa..
1320 kez okundu
Devam

Net Klima Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Klima Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Klima Servis Numaramız: 0541 344 44 75
 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU

ETİKET BULUTUHemen Arayın