0850 303 24 75     0530 032 44 75
netklimaservisi@gmail.com     Talep Formu
Klima Bakım
Klima Bakım
Klima bakımı için servis yetkililerimiz sizlere en iyi en kaliteli ve en uygun fiyatlı  klima bakım hizmeti sağlamaktadır. Klima konusundan yaşadığınız sıkıntılı servis sorunlarının önüne geçen çalışma sistemimiz sayesinde artık sizlerim uygun olduğu zamanlarda tamir için kapınızı çalıyoruz. Rakip firmaların uyguladığı randevu sistemlerinin aksine sizler için 7/24 hizme..
1023 kez okundu
Devam
Klima Montajı
Klima Montajı
Klima Montaj Servisi Ülkemizde yeni yeni tercih edilen klimalar çevre dostu olmanın yanında özellikle serinlemek amacıyla tercih edilen bir cihazdır. Her alan için rahatlıkla tercih edilebilen klima yaz ve kış uygulaması sayesinde ekonomik faturaların gelmesine de olanak sağlar. Klima alacağınız firmaların birçoğu montaj hizmeti de sunmak zorundadır. Klima montajı içi..
1552 kez okundu
Devam
Klima Servisi
Klima Servisi
Acil Klima Servisi Özellikle yaz aylarında tercih edilen klimalar sıcak havalardan bir nebze de olsa rahatlamamız açısından tercih edilmektedir. Ege ve Akdeniz bölgesinde sıklıkla kullanılan klimalar zamanla yaz aylarında ülkemizin birçok şehrinde kullanım oranı artmış bir cihazdır. Gerekli talimatlara uygun kullanılmadığı ve bakımları ihmal edildiği sürece beklenen p..
281 kez okundu
Devam
Klima Tamiri
Klima Tamiri
Evimizde birçok ihtiyacımızı biz istediğimiz zaman kusursuz bir şekilde karşılayan klimamız bozulduğunda yaşanan aksilikler insanın olumsuz olarak etkiler. Sosyal hayatı etkileyen klima problemleri  klima tamiri hizmetimiz sayesinde anında giderilecektir. Klima tamiri klima bakımına göre çok daha yüksek fiyatlandırmalar içereceği için düzenli bakım yaptırmanız sizler..
324 kez okundu
Devam
Acil Klima Servisi
Acil Klima Servisi
Klimalar ileri teknoloji kullanılarak üretilen teknolojisi harikası ve bir o kadar da hassas ürünlerdir. Klimanızda oluşan herhangi bir problem için Acil klima servisi hizmetimizi arayabilirsiniz. Klimalarınız sizlere yılın her gün çalışarak hizmet veren önemli araçlarınızdan biridir. Neredeyse artık tüm evlerde görebileceğimiz klimaların verimli çalışıp daha düşük ene..
273 kez okundu
Devam

Net Klima Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Klima Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Klima Servis Numaramız: 0541 344 44 75

TANITIM VİDEOSU

ETİKET BULUTU