0850 304 40 53     05413444475
netklimaservisi@gmail.com     Talep Formu
Görsel Hazırlanıyor
Bosch Klima Servisi
Klima Servis Hizmetleri Yaz veya kış aylarında devamlı olarak hizmet sunan klima modellerinin başında gelen Bosch klima servisleri hizmetlerinde firmamız en iyiyi sunmanın haklı gururunu yaşamaktadır. Her zaman için uygun ekonomik ölçütlerle klimaların bakım ve onarımlarında rakipsiz olan kurumsal firmamız teknik açıdan sağladığı imkanların yanı sıra uzman kişilerden olu..
12 kez okundu
Devam
Görsel Hazırlanıyor
Baymak Klima Servisi
Baymak Klima Servisi   Elektronik cihazların hassasiyetini hepimiz biliriz. Özelliklede iklimlendirme yapan cihazlar oldukça hassas ve bakım gerektiren cihazlardır. Bu konuda baymak klima servisi çalışanlarımız, eğitimli ve tam donanımlı bilgiye sahiptir. Baymak klimaların dilinden çok iyi anlayan ekibimiz klimanızın sorununu siz daha anlatmadan anlar ve kısa s..
14 kez okundu
Devam
Görsel Hazırlanıyor
Beko Klima Servisi
  Beko Klima Servisi Ev, ofis, cami, market, banka ve daha birçok mekânda yazın soğutma, kışın ısıtma sağlayan klimalar teknolojinin ilerlemesiyle birçok teknik özelliklerde kullanıma sunulmuştur. Bu cihazlar sayesinde ev ve işyerlerimizde rahat ve kaliteli bir zaman geçirmek mümkün olabilmektedir. Klimalar fayda sağladığı gibi dikkat edilmediği durumlarda sağlı..
15 kez okundu
Devam
Görsel Hazırlanıyor
Altus Klima Servisi
Altus Klima Servisi Profesyonelliğin gerekliliklerini yerine getirmenin yanında müşteri odaklı bir performans sunan firmamız Altus klima servisi alanında en iyi imkanları vaat etmektedir. Yaşam alanlarında yaz veya kış aylarında kullanımı devam eden tüm modellerin bakım ve onarımları da firmamız tarafından sunulmaktadır. Cihazın performans anlamında düşüklüğüne sebep ol..
12 kez okundu
Devam
Görsel Hazırlanıyor
Arçelik Klima Servisi
Yoğunlukla yaz aylarında sık kullandığımız klimalar kış aylarında da ısınma amacı ile kullanılmaktadır. Ortamdaki havayı ısıtarak ya da soğutarak çalışan klimalar bir süre sonra tozlanarak ortama mikrop yaymaya başlarlar. Rahatlığımız için kullandığımız klimalar, bir süre sonra sağlığımızı tehdit edecek duruma gelirler. Bu nedenle klimalarınızın bakımlarını yılda en az bir k..
11 kez okundu
Devam

Net Klima Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Klima Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Klima Servis Numaramız: 0541 344 44 75

TANITIM VİDEOSU

ETİKET BULUTU