0850 303 24 75     0541 344 44 75
[email protected]     Talep Formu

ikitelli Klima Servisi

2071 kez okundu


İkitelli Klima Servisi
miz, İstanbul’da ki tüm ilçe ve mahalleleri kapsayan servis ağlarıyla beraber çıtasını her geçen gün daha üst pozisyonlara taşımaktadır. Lider hizmetleri bir tıkla sizlere sunmak ve cazip avantajlarımızdan faydalanabileceğiniz ortamlar yaratmak adına emin adımlar atıyor, bu sayede hizmet politikalarını doğrudan ele alabilme şansları veriyoruz. İstanbul’da pek çok yaşam alanı ve ticari bölgelere klima bakım & onarım hizmetlerini sunan firmamızdan hizmetleri ele alma şansları elde edin.

 

Devasa hizmetler sunan ve uygun fiyatlardan bakım & onarım avantajlarından faydalanma imkanları veren firmamız, her geçen gün çıtasını daha üst seviyelere taşımaktadır. Avrupa yakasının incisi olarak görülen İkitelli’de, artık İkitelli Klima Montaj olarak sizlere cazip imkanları sunan firmamızın garantisi altında yer alın. Parça değişimleri başta olmak üzere diğer pek çok klima bakım & onarım avantajlarını tarafınıza iletmek bakımından kendimizi geliştirmekteyiz. Böylelikle çok daha üst pozisyonlarda yer alan firmamızın garantisi altında yer alabilir, tamamen kaliteli hizmet olanaklarından da faydalanabilirsiniz. İkitelli Klima Servisi olarak her geçen gün sizlere üstün servis ağları sunmak adına buradayız!

 

Klima arızalarınızı anında çözüme kavuşturuyoruz!

 

İkitelli Klima Servisimiz, tüm klima arızalarını anında çözüme kavuşturmasıyla bilinen ve bu alanda en çok tercih edilen firma konumunda yer alıyor. Artık klimalarınızın sorunlarını ışık hızında çözen ve aynı zamanda %100’e kadar garanti kapsamı altında yer almanızı sağlayan firmamızın güvencesi altında yer alabilirsiniz. Bugüne kadar pek çok kişi tarafından ortak tercih olarak görülen firmamız, hizmetlerden ödün vermediği gibi, tüm markaları kapsayan teknik destek ağıyla hizmetinizde!

 

Yaşanan klima arızalarını çözmek ve sizleri garanti kapsamı altında tutmak adına buradayız! İletişiminizi hemen sağlayabilir, İkitelli Klima Bakım olarak bölgenin en çok tercih edilen firmasının güvencesi altında yer alabilirsiniz. Üst seviye olarak görülen firmamız, cazip hizmetleri doğrudan ele almanız ve aynı zamanda garanti kapsamı içerisinde yer almanız bakımından çalışmaktadır. Ürünlerinizin ilk satın aldığınız gün kadar verimli çalışmasına imkanlar tanıyan firmamız, bu başarısını her daim arttırmakta ve kitlelere İkitelli Klima Tamir sunmaktadır.BİLGİLENDİRME

Net Klima Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Klima Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Klima Servis Numaramız: 0541 344 44 75
 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU

ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın