0850 303 24 75     0541 344 44 75
[email protected]     Talep Formu

Indesit Klima Servisi

1103 kez okundu


Teknoloji harikası klimalar, özellikle yaz aylarında, daha fazla performans sergiler. Bu durumda, eskisi gibi soğutmaz. Servis hizmetlerinde, kaliteli hizmeti amaç edinen firmamız, yaz kış demeden, klima bakım hizmeti sunmaktadır. Indesit klima servisi piyasasında, güler yüzlü hizmet, müşteri ile diyalog, bütün yedek parçaları temin edebilme, zamanı iyi kullanma ve söz verilen zamanda adrese ulaşma, takım ruhu ile hareket etme ve uygun fiyat politikası, en önemli konulardır. Bu konuları en iyi şekilde takip eden firmamız, yaz aylarında sorunsuz klimalara sahip olmanız için, elinden geleni yapmaktadır. Servis hizmet kategorisinin önemli konularından biri olan güvenilirlik, şirketimizin çalışma yöntemidir. Müşteri beğeni kategorisinin en üst sıralarında yer alan servisimiz, kısa zamanda bu sorunu çözüme kavuşturmaktadır.

 

Indesit Klimaların Tamiri

           

Klimaların belli bir mekanizması vardır. Bu mekanizmayı anlamadan, kesinlikle bir çözüme ulaşamazsınız. Ustalarımız, klimaların işleyişini, parçalarını ve bütün elektronik aksamını, çok iyi bilmektedir. Yeni modellerin yapılarını ve işleyişlerini, profesyonel bir şekilde takip etmektedir. Eski model olsun veya son çıkan model olsun, her zaman için bütün klimaları rahatlıkla bize teslim edebilirsiniz. Indesit klima tamiri gerektiği zaman, bütün markalar konusunda tecrübeli olan ustalarımızla, kısa zamanda tamir işlemini sonuçlandırıyoruz. Klimanız bozulduğu zaman, kendi kendinize tamir etmeye çalışmayın. Bu işten anlamayan kişilere teslim etmeyin. Arızanın daha da büyümesine neden olabilirsiniz. Hatta klimanız kullanılmaz hale gelebilir. Konusunda uzman olan elemanlarımızı, müşteri hizmetlerinden aramanız yeterlidir. Servis araçlarımız, en uygun yollardan adresinize söz verilen dakikada geleceklerdir. Kısa zamanda servis işlemini bitiren personelimiz, onayınız olmadan her hangi bir işlem yapmamaktadır. Yolda bir sorun çıkarsa, bu durum hemen bildirilmektedir. Beklenmeyen durumlar meydana geldiği zaman, müşterimize yeniden randevu verilmektedir.

 

Indesit Klimalarda Montaj Hizmeti

           

Klimaların alınması da önemli bir konudur. Klima klimadır, diyerek asla klima alınmaz. Her klimanın kendine göre özellikleri vardır. Kullanılacak odanın metrekare büyüklüğü, kullanılacak klima modelini belirler. Salon tipi klimalarla, oda tipi klimalar, oda büyüklüğüne göre tasarlanmaktadır. Indesit klima montajı ekiplerimizden, klima modeli ve montajı konusunda bilgi alabilirsiniz. Klima modellerinden, klimanın montajlanacağı duvara kadar, bütün konularda bizden yardım alabilirsiniz. Günümüz teknolojisinin son harikası olan bu cihazların kurulum aşamasında, istediğiniz bütün işlemleri, kolaylıkla gerçekleştiriyoruz. Eski klimanın yerine yenisini takacağınız zaman, hemen bizi arayabilirsiniz. Yer değiştirme işlemleri için de, bu konunun uzmanı olan servisimizi çağırabilirsiniz. Başarılı ve etkili hizmet anlayışını, çalışma prensibi haline getiren ustalarımız, bütün klima sorunlarınızı, sorunsuz bir şekilde çözüme kavuşturmaktadır.

 

Indesit Klimalarda Meydana Gelen Arızalar

           

Arıza, beklenmeyen bir durumdur. İnsan yapısı olan klimalar da, zaman zaman arıza yapabilir. Yeni aldığınız bir klimanın arıza yapması normaldir. Yüksek elektrik akımı veya benzeri bir durumda, bütün cihazların arızalanması olağan bir durumdur. Önemli olan, arızalarda güvenilir bir ustayı bulmaktır. Indesit klima arıza ekiplerimiz, aradığınız özelliklere sahip bir ekiptir. Klima servis hizmetlerinde, adını sıkça duyuran firmamız, eleman tercihinde, güvenilir, tecrübeli, işinin ehli ve müşteri diyaloğunda başarılı kişileri tercih etmektedir. Bu konuda diğer önemli bir konu ise, zamandır. Bize günün her saatinde arıza bildirimi yapabilirsiniz. Müşterilerimizle özel olarak ilgilenen personellerimize, arızayı tam olarak anlatmalısınız. Klima markası ve arızanın nedenlerini, doğru bir şekilde beyan etmelisiniz. Tamirat işlemlerinde önemli olan orijinal parça temini çok önemlidir. Yan sanayi parçalarını, orijinal diye montajlayan firmalar vardır. Firmamız, orijinal parçaları, garantili bir şekilde montajlamaktadır. Bu konuda, servis elemanlarımıza güvenebilirsiniz. BİLGİLENDİRME

Net Klima Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Klima Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Klima Servis Numaramız: 0541 344 44 75
 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU

ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın