0850 303 24 75     0541 344 44 75
[email protected]     Talep Formu

Karasu Klima Servisi

1249 kez okundu


Karasu Klima Servisi

Yazın serinlemek, kışın da ısınmak için kullandığımız klimaların bakımı oldukça önemlidir. Düzenli olarak bakımlarının yaptırılması gerekmekte olup, yaptırılmadığı takdirde zamanlar içinde biriken kirler ve tozlar yüzünden arızalara sebep olmaktadır. Eğer klimanız varsa hangi marka hangi model olduğunun önemi olmadan Karasu klima servisi olarak firmamıza ulaşabilir hizmet alabilirsiniz. Servis ve tamir hizmetlerimiz mevcut olup, uygun fiyat kalitesi ile hizmet vermek için buradayız.

Klima Arızaları

Klimalar ısıtma ve soğutma bakımından adeta bir kurtarıcı gibidir. Fakat bakımları yapılmadığı veya herhangi bir sorun olduğu zaman istenilen performans almak mümkün değildir. Eğer klimanız çalışmıyorsa klimaya enerji gelmiyor olabilir. Ya da çalıştırma anahtarı arızalı veya fan motoru ve ekovat arızalı olabilir. Bunun dışında, kumanda alıcısı veya vericisinde de sorun olabilir. Klimanız çalışmıyorsa bunun birçok nedenini saymak mümkündür. Ya da klimanız çalışıyor olabilir ancak sigorta attırıyor olabilir. Veya çalışır haldeyken ısıtma veya soğutma yapmıyordur. Sebep her ne olursa olsun Karasu klima Montaj servisi olarak bize 7/24 ulaşabilir, kaliteli hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Klimanızın tüm sorunlarını en kısa sürede gidererek mağduriyetinizi gidermek için hizmet vermekteyiz.

Acil Klima Servisi

Eğer klimalarınızda arıza mevcutsa ve acil tamir edilmesini istiyorsanız firmamıza ulaşarak hizmet talep edebilirsiniz. Üstelik diğer firmalara nazaran çok daha uygun fiyata klimalarınız ile ilgili tüm sorunları en iyi şekilde gideriyoruz. Kocaali klima servisi olarak sizlerin memnuniyetini esas alıyor ve profesyonel ekibimiz ile klimanızın bütün sorunlarını hızlı bir şekilde çözüme ulaştırıyoruz. Sadece arıza değil, klima montajı ve bakımı konusunda da bizden destek alabilirsiniz. Bildiğiniz gibi klima alırken markasına, modeline ve gücüne dikkat ederiz. Bu konuda ne kadar hassas isek tamiri, bakımı ve montajı konusunda da hassas olmamız gerekiyor. Bu yüzden klima servisi seçimlerinizi firmamızdan yana kullanarak uygun fiyata kaliteli hizmet alabilirsiniz.


Klima Bakımı

Klimalar yaz ve kış aylarında imdadımıza yetişen ürünler olduğundan bakımlarının da zamanında ve düzenli olarak yaptırılması gerekmektedir. Bakımı yapılmayan klimaların ömrü kısa olduğu gibi birçok hastalığın da davetçisi olabilmektedir. Klimaların hava kanallarının içinde gözle görülmeyecek kadar küçük micro organizmalar bulunmaktadır. Eğer klimanızın bakımını yaptırmıyorsanız bu mikroplar ortama yayılarak solumamıza sebep olur. Bu soluma ise, akciğer enfeksiyonuna ve sistem hastalıklarına yol açabilir. Bunun dışında nezle, , alerji ve Astım gibi hastalıklara da yakalanmanız kaçınılmaz olacaktır. Bu nedenle klimalarınızın bakımını kesinlikle ihmal etmemeniz gerekmektedir.

Klima Montajı

Kocaali Klima montajı denince aklınıza sadece görsel bir düşünce gelmesin. Klimaların montajı yapılırken oldukça dikkat etmek gerekmektedir. Klimanın uzun süre kullanılabilmesi ve sağlığınız için montaj işlemi önem taşımaktadır. Öncelikle klima montajı yapılırken iç ünitenin hava çıkışının direkt olarak insanların üstüne temas etmesi kas tutulmalarına neden olacağı için biz firmamız olarak buna dikkat ediyoruz. Hatalı takılan klimalar hem insan sağlığına zarar verdiğini, hem de performansının çok daha kısa olduğunun farkındayız. Eğer klimanızın montajı sizin için de önemliyse deneyimli ekibimiz ve profesyonelliğimizle firmamızdan hizmet talep edebilirsiniz.

Klima Temizliği

 

Hem yaz hem de kış aylarında klimaların hakkını ödeyemeyiz değil mi? Soğuk aylarda ısıtarak, sıcak aylarda soğuk üfleyerek hava geçişlerinde en iyi ısıtıcı ve soğutucu görevini yerine getiriyorlar. Ancak, klimaların uzun süre kullanımı yüzünden bazı sıkıntılar meydana gelebiliyor. Klimanın ağır çalışması veya tamamen bozulması gibi sorunlar karşımıza çıkabiliyor. Klimanızın sorununu en aza indirmek için temizliğinin de tıpkı bakımı gibi düzenli olarak yapılması gerekiyor. Klima temizliğini ise ister yetkili servisimizi arayarak isterseniz de kendiniz yapabilirsiniz. Firmamız klimanızın temizliğini oldukça uygun fiyata yapmaktadır. Eğer bu temizliği kendiniz yapmak isterseniz klima temizleme spreyi alabilirsiniz. Klimanızın kapağını açıp elektrik süpürgesi yardımı ile içinde biriken tozları çektirebilir daha sonrasında peteklere spreyi sıkarak temizleyebilirsiniz. Eğer bu işlemi kendinizin yapabileceğinize inanmıyorsanız firmamızı arayarak klimanızın temizlenmesi konusunda hizmet alabilirsiniz.

Klima Tamiri

Klimalar ısıtma ve soğutma görevi gören en önemli ürünlerden biridir. Düzgün kullanıldığı takdirde sorun yaşamanız en aza inecektir. Fakat bazen klimalar ne kadar doğru kullanılırsa kullanılsın arızalar başka nedenlerden de kaynaklanabiliyor. Mesela, klimanız durduk yere sesli bir şekilde çalışıyor. Bunun nedeni, fan motorunun rulmanlarında olan arızadır. Klimanın tamiri ise, fan motorunun gerekiyorsa değişmesiyle mümkündür. Diğer bir sebep ise, ekovattan kaynaklı olabilir. Bağlantı vidaları da sıkılır. Eğer hala düzelme yoksa ekovat değiştirilerek çözüme ulaşılır. Klimanın arızalanmasına neden olan bir başka etken ise, şebeke gerilimin 180 volttan düşük olmasıdır. Bunu düzeltmek için ise öncelikle şebeke gerilimi kontrol edilir, eğer voltaj 180 dereceden düşükse gerilimin yükselmesi beklenir. Eğer hala yükselmiyorsa gerilim regülatörü kullanılarak sorun giderilir.. Klimanızın arızası ne olursa olsun profesyonel ekibimiz ve deneyimlerimiz ile Kocaali klima tamiri firmamıza ulaşarak klimanızı tamir ettirebilirsiniz.

 

Neden Bizden Hizmet Almalısınız

Kurulduğumuz günden bu yana istikrarlı bir şekilde ilerleyerek bugünlere geldik. Her zaman müşteri memnuniyeti odaklı çalışarak müşterilerimizin memnuniyetini kazanmayı başardık. Hem güvenilir, hem de herkes tarafından tercih edilen bir firma olarak hizmet vermeye devam ediyoruz. Verdiğimiz kaliteli hizmet ve profesyonel ekibimiz ile klima ile ilgili tüm sorunlarınıza anında çözüm oluyoruz. Klimanızın her türlü sorunu için bize istediğiniz zaman ulaşabilir, gözünüz arkada kalmadan hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Klimanızın markasının ne olduğunun da önemi yok. Arızalı veya bakıma ihtiyacı olan klimalarınızın sorununun tespitini en kısa sürede yaparak gerekli çözümleri sizlere sunarız. Üstelik tüm bunları yaparken bütçenizi de düşünerek en uygun fiyattan hizmet veririz. Uygun fiyat politikamız ve hizmet kalitemiz sayesinde sektörde lider konumdayız. Sizde firmamızı tercih ederek uygun fiyata kaliteyi tercih edebilirsiniz.

Tüm Karasu ve Kocaali’ye Servis Kolaylığı

Türkiye’nin en güzel yerlerinden olan Kocaali ve Karasu ‘da ikamet ediyorsanız, ısıtma ve soğutma sistemi olarak klima kullanıyorsanız bize dilediğiniz an ulaşabilir ve hizmetlerimizden sınırsızca faydalanabilirsiniz. Kocaali ve Karasu klima tamiri, montajı, bakımı ve temizliği ile ilgili tüm ihtiyaçlarınız için firmamıza bir telefon kadar uzaksınız. Üstelik sadece Kocaali ve Karasu için değil, tüm ilçelerden de bize ulaşabilirsiniz. Eğer klimanızın bakımını veya tamirini en uygun fiyata yaptırmak istiyorsanız klima servisi olarak firmamızı tercih etmeniz en doğrusu olacaktır. Birçok firma gibi işimizi baştan savma yapmıyoruz. Arızanın kaynağını tam anlamıyla bulup, anında müdahale edip, en kısa süre içinde klimanızı yeni alınmış gibi teslim ediyoruz. Belki şuanda klimanız verimli bir şekilde çalışmıyor. Ya da tamamen bozuldu ve acil tamir edilmesi gerekiyor. O halde hemen bizimle iletişime geçerek klimanızın her türlü bakım, tamir ve montajını çok daha ucuza yaptırabilirsiniz. Müşterilerimizi memnun etmek için sürekli kendimizi yenileyerek hizmet veriyoruz. Teknolojiye ayak uydurarak işimiz için gerekli tüm araç ve gereçleri temin ederek müşterilerimizin sorunlarına anında müdahale ediyoruz. Üstelik kalitemizin yanında fiyatlarımızın çok daha düşük olması geniş bir kitleye hitap etmemize yardımcı oluyor.BİLGİLENDİRME

Net Klima Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Klima Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Klima Servis Numaramız: 0541 344 44 75
 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU

ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın