0850 303 24 75     0541 344 44 75
[email protected]     Talep Formu

Kartal Klima Servisi

2012 kez okundu


Kartal Klima Servisi
miz, bu bölgede yaşayan kişilerin ve işletme sahiplerinin klima ürünlerine bakım & onarım hizmetleri sunabilmek adına çalışmaktadır. İstanbul’un tüm ilçelerine kadar yayılan teknik servis ağımız, çıtasını her geçen gün arttırmakta ve kendi çatısına daha fazla hizmet olanakları yansıtabilmek adına çalışmaktadır. %100’e kadar öncü bir hizmeti tarafınıza sunmak ve ürünlerinizin ilk gün ki kadar randımanlı çalışabileceği ortamlar yaratmak bakımından çalışmaktayız.

 

Bu denli bir hizmetin kapılarını aralamak ve kaliteli bir bakım & onarım işlemi sağlayacak olan teknik servisin garantisi altında olabilmek adına hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Kartal Klima Servisimiz, elde etmiş olduğu bu başarısı sayesinde tüm markaları kapsayan yedek parçaları ve aynı zamanda onarım hizmetleriyle beraber sizlerin hizmetindedir! Profesyonel teknik kadromuzla beraber doğru çözümler üretmek ve aynı zamanda kaliteli bir hizmet akışından faydalanabilmek adına hemen bizlerle irtibat kurmayı ihmal etmeyin. Kartal Klima Bakım, sizlerin ürünlerine ilişkin sunmuş olduğu cazip hizmetlerle beraber her daim öne çıkmanıza yardımcı oluyor.

 

Kartal’ın en köklü klima firması!

 

Kartal Klima Montaj Servisi, Kartal bölgesinde sunmuş olduğu teknik servis ağıyla beraber bölgede yüzlerce farklı memnun müşteri referansı elde etmiştir. Klimalarda dönemsel olarak yaşanan arızaları çözebilme noktasında çalışan ve aynı zamanda sizleri öne çıkartmaktan geri kalmayan firmamız, elde etmiş olduğu bu başarısını her zaman arttırabilme noktasında da kendisini geliştirmektedir. Artık ürünlere ilişkin yaşanan mağduriyetlerinizin çözüme kavuşması ve firmamızın garanti kapsamı altında yer alabilmeniz bakımından buradayız!

 

Ürünlerinize sunacağımız parça değişimi hizmetlerinde %100’e kadar orijinal ürünler sunuyor ve garanti belgesini tarafınıza ulaştırıyoruz. Kartal Klima Montaj olarak, aynı parçadan veya sorundan sebep klimalarınızda bir çalışmama durumu gözlemlenirse, teknik servis ağımız ücretsiz olarak gelerek tekrar bakım & onarım hizmetlerini sağlamaktadır. Sizlere bu alanda üst seviye bir hizmet politikası yansıtmak ve her daim garantimiz altında yer almanız bakımından çalışıyoruz. Artık Kartal Klima Tamir olarak, sizlerin de güvenerek hizmet alacağı ve garanti kapsamı altında yer alacağı bir firma kimliği oluşturmak mümkün! BİLGİLENDİRME

Net Klima Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Klima Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Klima Servis Numaramız: 0541 344 44 75
 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU

ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın