0850 303 24 75     0541 344 44 75
[email protected]     Talep Formu

Kemerburgaz Klima Servisi

1009 kez okundu


Kemerburgaz Klima Servisi
miz, sizlere tüm klima arızalarına ve onarımlarına istinaden çözümler üreterek, ürünlerinizi tekrar verimli bir şekilde kullanma avantajlarını sağlamaktadır. Önümüz yaz ve pek çok kişi serinletme aracı olarak klimaları tercih ediyor! Peki, dönemsel olarak bakımları yapılmamış olan ürünlerinizden tam randıman almak ve ürünleri tekrar ilk gün ki kadar performansı yüksek bir şekilde kullanmak ister misiniz?

 

Alanının en çok tercih edilen firması olarak çıtamızı çok daha üst klasmanlara çekmek ve donanımlı bir hizmet ağından faydalanmanızı sağlamak adına buradayız! Elverişli bir çözüm önerisi ortaya atan firmamız, bu başarısı ile beraber her geçen gün Kemerburgaz Klima Montaj Servisi olarak çıtasını arttırmaktadır. %100’e kadar kaliteli ve donanımlı bir hizmet ağı oluşturmak ve aynı zamanda sizleri güvence altında tutmak adına çalışıyor, bu hizmetlerimizden de sorunsuzca faydalanabileceğiniz ortamlar yaratmaktan geri kalmıyoruz. Artık ürünlerinizde yaşanan tüm problemlerin çözülebilmesi ve Kemerburgaz Klima Bakım Servisi olarak bizlerden yana bir servis desteği alabilmeniz bakımından buradayız!

 

Aklınıza gelen tüm klima markalarına ilişkin teknik destek!

 

Firmamız, 10 yılı aşkın süredir piyasanın en çok tercih edilen ve rağbet gören firması konumunda yer almaktadır. bu sebeple klimalarda yaşanan teknik problemleri çözebilmeye odaklanan ve her geçen gün bu alanda ki hizmet çıtasını arttıran firmamız, Kemerburgaz Klima Tamir Servisi olarak elde ettiği başarıyı tüm İstanbul ilçelerine yaymıştır. Profesyonel teknik kadromuz, sizlerden gelen rağbet üzerinde hemen bulunduğunuz muhite gelmekte ve klimalarınızın bakım & onarım hizmetlerini sağlamaktadır.

 

Bizlerin güvencesi altında yer almanız ve üstün bir hizmetten faydalanabilmenizi sağlamak adına çalışıyor, bu çalışmalarımız ile beraber her geçen gün sizleri yeni memnun müşteri referanslarımıza eklemek adına çıtamızı genişletiyoruz. Kemerburgaz Klima Onarım Servisi olarak, bu alanda sunmuş olduğumuz hizmetlerle cazipliği ele alma şansları vermekteyiz. Hemen siz de firmamız ile iletişime geçmek ve kaliteli bir hizmetten faydalanabilmek adına bizlerle kontak kurmayı ihmal etmeyin. Türkiye’nin en donanımlı teknik servis ağını çatısında barındıran firmamız, Kemerburgaz Klima Servisi olarak tüm müşterilere hizmet edebilmeyi amaçlamaktadır.BİLGİLENDİRME

Net Klima Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Klima Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Klima Servis Numaramız: 0541 344 44 75
 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU

ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın