0850 303 24 75     0541 344 44 75
[email protected]     Talep Formu

Klima Tamiri

1705 kez okundu


Evimizde birçok ihtiyacımızı biz istediğimiz zaman kusursuz bir şekilde karşılayan klimamız bozulduğunda yaşanan aksilikler insanın olumsuz olarak etkiler. Sosyal hayatı etkileyen klima problemleri  klima tamiri hizmetimiz sayesinde anında giderilecektir. Klima tamiri klima bakımına göre çok daha yüksek fiyatlandırmalar içereceği için düzenli bakım yaptırmanız sizlere her zaman kazandıracaktır. Bakımı aksatılan klimalarınız için yine firmamızın uzman ekip ile vermiş olduğu klima tamiri hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Klima Bakımı

Yıl içinde 2 kez ya da ihtiyaç duyduğunuz her anda klima bakımı yaptırmak üzere firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Klima bakımı yaptırmak klimanızın ömrünü uzatırken, ayrıca klimanızın çalışırken daha düşük enerji ile çalışmasını sağlayacaktır. Bakım yaptırarak bütçenize katkıda bulunabilir ve tamirinde harcayacağınız yüksek rakamlardan kurtulabilirsiniz. Klima bakımı avantajlarından yararlanmış olduğunuzu elektrik faturalarınızda görebilirsiniz.

Klima Tamiri Hizmetleri

Yaz kış demeden her ayda kullandığımız klimalar, yüksek teknolojik kullanılarak üretilen son derece hassas cihazlardır. Özellikle sıcak havanın en çok hissedildiği şehirlerde kullanımı yüksek olurken, artık tüm hava koşullarına uyum sağlayan ısıtma özelliğinden de yararlanılmaktadır. Senenin her günü tabiri caizse tam gün mesai yapan klimaların bakımı da oldukça önemli bir yere sahiptir. Klimanız düzenli bakımı yapıldığında  klima tamiri hizmeti almanız gerekecektir.

Her türlü klima arızalarında tatil günleri bile bize ulaşarak mağduriyetinizin giderilmesini sağlayabilirsiniz. 7/24 bu konuda sınırsız hizmet veren uzman çalışanlarımız ile çok kısa süre zarfı içerisinde verilen adrese tam teşkilatlı bir şekilde ulaşırız. Acil klima bakımı konusunda da sizlere vermiş olduğumuz destek ile klimanızı yıllarca sorunsuz bir şekilde kullanmanız amaçlanır.

Bu işe yıllarınızı vermiş  klima tamiri ustalarımız, her türlü klima markası hakkında detaylı bilgilere sahiptir. Markası ne olursa olsun anında hizmet veren firmamız, bakım ve tamir işlerimden sonra cihaz kullanımda verimlilik ve düşük enerji tasarrufu sağlarsınız. Firmamıza klima bakımı talebi ile ulaştığınızda aynı gün ve klimanız yerinden sökülmeden bakım hizmeti alma fırsatı yaşarsınız.

Klima bakım için adresinize ulaştığımızda klimanızın ara yüzünde oluşan kirleri temizlemek üzere özel bakım ürünlerimizi de yanımızda getiririz. Özellikle sık sık kullanılan ve bakımı aksatılan klimalar, fazla enerji tüketerek gerekli verimliliği sağlamayacaktır.  Klimanızda oluşabilecek karlanma, su akıtması, ses gelmesi gibi sorunlarda firmamız gerekli tamiri yapacak ve sizlere ilk günkü klima performansını yaşamanızı sağlayacaktır.

Neden Biz?

-          Her an bize ulaşabilir ve hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

-          İletişim numaralarımız ile bize ulaştığınızda sizlerden detaylı bilgiyi alırız.

-          Anında harekete geçerek mağdur olmamanız için elimizden geleni yaparız.

-          Soğuk günlerde özellikle çocuklarınızın, yaşlılarınızın üşümemesi için anında çözüm yolları buluruz.

-          Deneyimli personellerimiz ile en iyi hizmet garantisi alabilirsiniz.

-          Çalışanlarımızın her biri bu konuda eğitim almış deneyimli kişilerdir.

-          Kullandığımız yedek parçalarımız, kaliteli ve orijinal parçalardır.

-          Ekonomik ve nitelikli çözümler ile bir daha sorun yaşamamanızı sağlarız.

Klima Tamiri Fiyatları

Firmamız müşteri memnuniyet amaçlı çalıştığı için önceliği her daim sizleri de memnun edecek ekonomik çözümler bulmaktır. Klimanızın ilk günkü performansını sağlayan firmamız tüm klima sorunları için ulaşabileceğiniz en iyi firmalar arasındadır. Firmamızdan aldığınız klima tamiri hizmeti için çok makul ücretlendirmeler belirmekteyiz.

Her türlü klima tamiri klima bakımı için firmamıza ulaşabilirsiniz. Bizleri aradığınız anda güler yüzlü ve ilgili müşteri temsilcilerimiz devreye girecek sizlere gereken detayları verecektir. Tüm fiyatlandırmalar için internet sitemizde yer alan iletişim numaralarını kullanarak bize ulaşabilir gerekli fiyat detayları alabilirsiniz.BİLGİLENDİRME

Net Klima Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Klima Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Klima Servis Numaramız: 0541 344 44 75
 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU

ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın