0850 303 24 75     0541 344 44 75
[email protected]     Talep Formu

Kumtel Klima Servisi

1235 kez okundu


Ekonomi dünyasında ve iş dünyasında, özel cihazların servis işlemleri, hayati önem taşımaktadır. Servisi olmayan bir cihaz, piyasada tutunamaz. Kullanışlı özelliklere sahip olamaz. Kumtel klima servisi konusu da, aynı şekilde önemli bir konudur. Kumtel marka klimaların kullanışlı olması için, bu servis hizmeti çok önemlidir. Firmamız, bu ciddi konuda, her zaman ciddi çalışmalar yapmıştır. Gerek personel seçimi olsun ve gerekse parça temini olsun, her zaman etkili bir servis hizmetini hedeflemiştir. Günümüzün en önemli sorunlarından biri olan kalifiye eleman ve etkili hizmet anlayışı, firmamız tarafından tamamen çözüme kavuşturulmuştur. Trafiğin ve iklimin olumsuz koşullarına takılmadan, en kısa zamanda ofisinize veya evinize gelerek, klimanızın bütün sorunlarını çözebiliriz. Etkili bir hizmet arıyorsanız, sektöründe adından sıkça söz ettiren firmamızın, etkili çalışmalarını tercih edebilirsiniz.

 

Kumtel Klimanın Tamiri

           

Bir cihaz bozulduğunda, cihaz konusunda profesör olan kişiler tercih edilir. Namlı ustalar ve kendini ispatlamış servisler, ilk tercih olur. Firmamız, bütün klima markaları konusunda uzmandır ve tamir işlemlerinde en iyi ustaları görevlendirir. Sertifikalı çalışma sistemiyle çalışan kuruluşumuz, her zaman tecrübeye önem vermiştir. Bu konudan anlamayan kişileri, hiç bir zaman kadroya almayan firmamız, servis işinde usta olanları özellikle tercih etmektedir. Kumtel klima tamiri işlemlerinizde, her türlü Kumtel klima parçası teminini ve tamirat işlemlerini, garantili bir şekilde yapıyoruz. Orijinal parçaların temin edilmesi konusunda da, bize güvenebilirsiniz. Yaz akşamlarını zehir eden klima arızalarında, hızlı ve etkili çözüm uzmanı olan şirketimizi hemen çağırın, kısa zamanda çözüm oluşturalım. Tamirat sektöründe yapılan en büyük hatalardan biri olan, işi bilmeyenlere iş verme meselesi, klima sektöründe de geçerlidir. Klimaların işleyişini iyi bilen elemanlarımız, aradığınız mükemmel servis hizmetini, pratik bir şekilde sunmaktadır.

 

Kumtel Klimalarında Montaj

           

Bütün önemli cihazların kendine göre özellikleri vardır. Kumtel klima montajı hizmetlerinin de kendine göre kuralı vardır. Klimasız bir dünya düşünemiyoruz artık. Yaz ayları, klimasız geçmez oldu. Durum böyle olunca, gerek klima tercihi olsun ve gerekse klima montajı olsun, profesyonellerin tercihi önem kazanmaya başlamaktadır. Serinlemesi gereken odanın metre karesi, klimanın tercihinde çok önemlidir. Büyük salonlar için, buzdolabı şeklindeki klimalar, etkili serinleme işlemi gerçekleştirmektedir. Küçük bir oda için, duvara monte edilen klimalar tercih edilmektedir. Yön ve açı, montaj işinde önemlidir. Kullanılacak olan odayı tam anlamıyla karşıdan gören bir nokta, klimanın etkisinin bütün odaya yansımasını sağlayacaktır. Yeni bir klima alacağınız zaman, bizi çağırabilirsiniz. Her konuda size yardımcı olabiliriz.

 

Kumtel Klimalarında Meydana Gelen Arızalar

           

Elektronik özelliğe sahip klimaların, kendine has arızaları vardır. Bu cihazların fanları, dışarıdaki tozu ve havada görünmeyen zerreleri çeker. Bu toz ve zerreler, zamanla filtreyi tıkamaya başlar. Fanın yavaşlamasının nedenlerinden biri bu toz ve zerrelerdir. Yaz aylarına girmeden yapılması gereken genel bakım işlemleri yapılmadığı zaman, her geçen gün bu tıkanma artar. Diğer elektronik parçaların işleyişini zayıflatır. Fanın sıkışması arttıkça, cihaz zorlanmaya başlar. Sonuç olarak ciddi arızalar meydana gelir. Bu gibi durumlarda, zamanınızı çalmayan ve başarılı tamir işlemi yapan firmamızı tercih edebilirsiniz. Her türlü bakım ve onarım işlemini gerçekleştiren bu elemanlar, birinci sınıf işçilikle, garantili parça montajı işlemiyle, aradığınız mükemmel hizmeti kolaylıkla gerçekleştirmektedir. Kumtel klima arıza sorunlarında, yüzeysel çözümden ziyade, temele inen çözüm, çalışma programımızdır. Yaz aylarında özellikle restoran gibi klimanın zorunlu olduğu yerlere, acil olarak müdahale edebiliriz. Düğün salonları, AVM'ler, büyük iş merkezleri ve benzeri bütün mekânlar, çalışma alanımıza girmektedir. BİLGİLENDİRME

Net Klima Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Klima Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Klima Servis Numaramız: 0541 344 44 75
 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU

ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın