0850 303 24 75     0541 344 44 75
[email protected]     Talep Formu

Kurtköy Klima Servisi

1410 kez okundu


İstanbul’un Kurtköy bölgesinde kaliteli bir klima servisi hizmeti alabileceğinizi biliyor muydunuz? Kurtköy Klima Servisimiz, son dönemlerde elde etmiş olduğu başarı ile beraber çıtasını çok daha üst alanlara taşımakta ve sizleri kendi garanti kapsamı altında tutmaktadır. %100’e kadar orijinal parça değişimleri başta olmak üzere diğer pek çok klima hatasına yönelik çözümler üreten firmamız, bu başarısını arttırabilmek adına çıtasını tüm İstanbul geneline yaymayı başarmıştır. Artık kaliteli bir hizmetin kapılarını aralamak adına hemen bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

 

En cazip hizmet politikalarını değerlendirebilmeniz ve başta parça değişimleri olmak üzere, yüzlerce farklı klima hatasını anında tespit edip, çözümler üreten Kurtköy Klima Montaj Servisimizin garantisi altında olma zamanı! Ürün parça değişimlerinde 1 ila 2 yıl kadar garanti kapsamı sunan ve aynı zamanda %100 orijinal parça değişimleri sağlayan firmamız, bu sunduğu hizmetler neticesinde de alanının en çok tercih edilen firması konumuna ulaşmıştır. Kaliteli bir hizmet akışını ele almanız ve cazip hizmetlerin tamamından faydalanabilmeniz bakımından kendimizi geliştiriyor, Kurtköy Klima Bakım Servisi olarak çıtamızı her geçen gün daha üst alanlara taşıyoruz.

 

Kurtköy bölgesinde bozuk klima kalmayacak!

 

Kurtköy Klima Onarım Servisimiz sayesinde Kurtköy bölgesinde bozuk klima kalmayacak! Gerek yaşam alanları, gerekse işletmelere konuk olarak bu ürünlerin bakım & onarımlarını sunan firmamız, sağlamış olduğu bu hizmet politikası ile beraber her geçen gün çıtasını çok daha üst pozisyonlara çekmeyi başarmıştır. Klimalarda dönemsel olarak yaşanan sıkıntılar, çoğu zaman ürün sahiplerinin mağdur olmasına neden olmakta ve biz de firma kimliği olarak tüm bu sıkıntıların çözüme kavuşabilmesi bakımından yoğunlukta bir çalışma ortamı hazırlamaktan geri kalmıyoruz.

 

Kalitesinden ödün vermeyen firmamız ile çalışabilmek ve aynı zamanda üstün hizmet politikalarının tamamını ele almanızı sağlamak bakımından buradayız! Hemen siz de bir tıkla Kurtköy Klima Servisimizden hizmet alabilir, gelen profesyonel teknik kadromuzun çözümleriyle beraber ürünlerinizi tekrar performansı bakımından yüksek seviye de kullanma olanaklarına sahip olabilirsiniz. Lider çözümleri ve donanımlı teknik kadrosuyla çalışan Kurtköy Klima Tamir Servisimiz, bu alanda ise pek çok memnun müşteri referansına sahiptir.BİLGİLENDİRME

Net Klima Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Klima Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Klima Servis Numaramız: 0541 344 44 75
 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU

ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın