0850 303 24 75     0541 344 44 75
[email protected]     Talep Formu

Kurtuluş Klima Servisi

1026 kez okundu


Şişli’nin Kurtuluş mahallesinde sizlere klima servis hizmetlerimizi sunmaya başladık! Son birkaç senedir çıtasını tüm İstanbul geneline yayabilme noktasında emin adımlar atan Kurtuluş Klima Servisimiz, bu noktada ise var olan hizmetlerini siz değerli kitleler ile buluşturabilmek adına yoğunlukta bir çalışma ortamı hazırlamaktadır. Ürünlerinizi tekrar ilk zaman ki performansları ile değerlendirebilmek ve garanti kapsamı altında yer alacak ürünlerle beraber sorunsuz bir kullanım alanı yaratmak ister misiniz?

 

Kurtuluş Klima Onarım Servisimiz, bugüne kadar bölgede yer alan pek çok ürünün bakım ve onarımlarını sorunsuzca sağlamıştır. Başta parça değişimi, su sızdırma problemleri, soğutmama veya ısıtmama problemleri, gürültülü çalışma problemleri, fan temizliği ve dönemsel klima bakımı gibi birçok sorunlara ilişkin hemen teknik servisimizi arayabilirsiniz. Teknik servisimiz bu hususta hizmetlerini %100’e kadar sizlerin memnuniyetine yöneltmekte ve sayede üstün hizmet politikalarını sunma konusunda da emin adımlar atmaktadır. Donanımlı bir firma olarak çalışan, alanında ise Kurtuluş Klima Montaj Servisi olarak pek çok kişi tarafından “ortak tercih” olarak görülen firmamızın bir parçası olabilirsiniz.

 

Kurtuluş’un öne çıkan teknik servisi bir telefon kadar uzağınızda!

 

Bir telefon ile randevu almak ve aynı zamanda ustalarımızın, bulunduğunuz muhite gelerek klima sorunlarına istinaden çözümler üretmesine aracılık etmek bakımından hemen bizimle iletişime geçin. Bu alanda sunmuş olduğumuz muhteşem hizmetlerle her geçen gün öne çıkmanızı sağlıyor, donanımlı hizmetlerimizi bir tıkla ele almanıza aracılık ediyoruz. Kurtuluş Klima Bakım Servisi olarak, lider hizmetlerin tamamını cazip fiyatlardan sunan teknik kadromuz, ayrıca ürünlere doğru dokunuşlar sunarak tekrar ilk gün ki kadar verimli kullanabilme olanaklarını da tarafınıza iletebilmektedir.

 

Üstün bir hizmeti tek tuşla sağlamak ve sizleri firmamızın güvencesi altında tutmak adına buradayız! Hemen siz de Kurtuluş Klima Tamir Servisi olarak bizlere ulaşın, sorunsuz bir hizmeti değerlendirme fırsatlarına sahip olun. İstanbul’un tüm ilçe ve mahallelerine yönelik çalışmalar sunan teknik kadromuz, kendi stoklarında barındırdığı orijinal yedek parçalar ve donanımlı ustalarıyla beraber bozuk olan ürünlerinizi tekrar eskisi kadar performanslı bir şekilde kullanma şansları vermektedir. Bu hususta ise Kurtuluş Klima Servisi olarak hemen bizi tercih edebilirsinizBİLGİLENDİRME

Net Klima Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Klima Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Klima Servis Numaramız: 0541 344 44 75
 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU

ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın