0850 303 24 75     0541 344 44 75
[email protected]     Talep Formu

Mitsubishi Klima Servisi

966 kez okundu


Ev ve iş yerleri başta olmak üzere her türlü yaşam alanında rahatlıkla kullanımı uygun olmakla birlikte istenilen sıcaklık ayarlarına göre performans gösteren Mitsubishi klimaların birçok farklı özelliği bulunmaktadır. Ortaya çıkabilecek performans düşüklüğüne sebebiyet veren tüm durumlar için Mitsubishi klima servisi hizmetlerimiz bulunmaktadır. Firmamızla iletişim kurulması halinde çok kısa zaman diliminde belirtilen adrese gelen uzman ekiplerimiz klimaların tüm sorunlarını gidermekle birlikte bir daha ortaya çıkmaması içinde gerekli olan koşulları sağlamaktadır.

Klima Tamiri

Klimalarda ortaya çıkabilecek sorunlar nedeniyle yaşanan performans düşüklükleri önemli oranda birçok husus üzerinde etkilidir. Başta sahip olduğu avantajlardan yararlanılamaması olmak üzere aynı zamanda yüksek derecede kullanılması da enerji harcanmasına sebep olmaktadır. Böylelikle faturaların çok daha kabarık olmasına da neden olunmaktadır. Ekiplerimiz tarafından titiz bir çalışma ile yapılan Mitsubishi klima tamiri işlemleri öncesinde sorunun tespiti bitirilmektedir. Böylelikle çok daha isabetli çalışmaların yapılmasıyla klimanın sorunsuz bir şekilde çalışması da sağlanmaktadır. Deneyimli ekiplerimizin dışında teknik imkân anlamında da üst düzey kaliteyi sizlere sunmaya devam eden firmamızda her türlü parça değişim durumları da olabilmektedir. Bundan dolayı klimalarda ortaya çıkan sorunların ne olduğunun hiçbir önemi bulunmadan aynı gün içinde tamir işlemini sonlandırmaktayız.

Klima Montajı

Tecrübeli ekiplerimiz tarafından yapılan işlemler sonrasında Mitsubishi klima montajı da kusursuz bir şekilde yerine getirilmektedir. Klimanın çok daha pratik ve faydalı kullanılabilmesi için seçilen yerin önemi büyüktür. Buna bağlı olarak da montaj işlemlerinin hatasız olması da performans açısından sorun yaşanmamasını beraberinde getirmektedir. Uygun yerde bulunmayan ya da montaj işleyişlerinde sorun yaşanan klimaların çok daha kısa süre içinde arıza yapması, performans kaybı yaşaması görülmektedir. 7/24 hizmet sunma anlayışıyla her türlü modelin montaj işlemlerini de geniş imkanlarımızla sunmaktayız.

Klima Arıza

Ortaya çıkması pek muhtemel olan Mitsubishi klima arıza durumlarının çözümünde etkili olan firmamızla iletişim kurulması yeterli olmaktadır. İstenilen gün ve zamanda yönlendirilen ekiplerimiz klimaların arızalarını gidererek gerekli değişimleri yapmaktadır. Çok sık bir şekilde kullanılan klimalarda arıza oranı fazla olurken gerekli bakımların zamanında yaptırılmasıyla böyle bir durum yaşanması da söz konusu olmamaktadır. Bilhassa gerekli kaliteye sahip bakım işlemlerimiz sonrasında bir yıl boyunca sorunsuz klima kullanabilirsiniz. Klima bakım işlemlerimiz sonrasında cihazın çok daha verimli çalışması sağlanırken enerji tasarrufu da çok daha yüksek olmaktadır. Aynı zamanda klimanın konforlu bir şekilde kullanılmasıyla ortaya çıkabilecek sağlık sorunları da önlenmektedir. Temiz hava solunabilmesi ve mevsimler arası geçişlerin rahat olmasında klima bakımları önemli oranda rol oynamaktadır. Hem maddi hem de manevi kazanımların olabilmesi için klimaların bozulmadan bakımlarının yaptırılması önem taşımaktadır. Firmamız aracılığı ile çok makul fiyatlarda olan periyodik bakımlarla çok daha uzun yıllar aynı klimayı kullanmanızda mümkün olmaktadır. 6 ayda bir yaptırılması gerekli olan bakımların olmaması durumunda klima kaynaklı sorunların çok daha büyük maddi kayıpları beraberinde getirmesi söz konusu olurken klima arıza kaynaklarından dolayı da çeşitli hastalıkların ev ve iş yerlerinde dolaşmasına da zemin hazırlanmaktadır.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Uzun yıllardır klimaların bakım ve onarımlarında çözüm odaklı bir hizmet sunan kurumsal firmamız aynı zamanda profesyonelliğin gerekliliklerini de tam olarak yerine getirmenin haklı gururunu yaşamaktadır. Her türlü durumda Mitsubishi marka klimaların çok kısa süre diliminde arızaları giderilmektedir. Müşteri memnuniyet oranının yüksek olmasının yanı sıra güler yüzlü hizmet anlayışı da çok daha fazlaca tercih edilmemizde önemli olurken makul fiyat aralıklarına sahip olmamızda tercih edilmemizde rol oynamaktadır. BİLGİLENDİRME

Net Klima Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Klima Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Klima Servis Numaramız: 0541 344 44 75
 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU

ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın