0850 303 24 75     0541 344 44 75
[email protected]     Talep Formu

Panasonic Klima Servisi

1032 kez okundu


Klimaların icadı ile insanoğlu için yeni bir vazgeçilmez meydana gelmiştir. Hayatımızda olmazsa olmaz olan cihazlardan biri olan klimalar, özellikle şiddetli sıcakların yaşandığı çöl ikliminde, çok önemlidir. Panasonic klima servisi, bu önemli cihazların bakım işlemlerini, özenle gerçekleştirmektedir. Zamana karşı yarışan ve hava şartları ne olursa olsun, her zaman için servis hizmetini tamamlayan firmamız, istediğiniz hizmet anlayışını sunmaktadır. Günümüz teknolojisinin son örnekleri olan ve her geçen gün yeni modelleri çıkan klimalar, her zaman bakımlı olmalıdır. Klimaların gazı, filtresi, kompresörü, elektronik kartı, kapasitörü, dış mekân motoru ve filtreleri, bakım işleminde, gözden geçirilmektedir. Klimalarda, filtrelerin tıkanması, hava girişini engellediği için, cihaz soğuk hava üretememektedir. Bakım işlemlerinde her zaman ilk sırayı, temizlik alır. Fan, polen ve filtre temizliği, cihazın rahat çalışmasını sağlayacaktır.

 

Panasonic Klima Tamirinde Etkili Çözüm

           

Bozulan veya kendi kendine çalışan fakat soğuk hava üretmeyen klimalar, Ağustos sıcaklarını işkenceye çevirebilir. Klimalar, özellikle Arabistan gibi sıcak ülkelerde, hiç durmadan çalışır. Ülkemizde de, çöl sıcakları bastırdığı zaman, klimalar hiç durmadan çalışır. Bu durumda, klimalar deforme olmaya başlar. Panasonic klima tamiri hizmetlerinde, deforme olan parçalar, hızla değiştirilir. Elektronik kart arızaları, elektrik arızaları ve fan arızaları, ekiplerimiz tarafından kolaylıkla çözüme kavuşturulmaktadır. Panasonic marka klimaların bütün parçalarını, araçta hazır bekleten ekiplerimiz, hızlı ve etkili servis hizmetiyle, mükemmel çözümler sunmaktadır. En uygun tamir yöntemleriyle, klimanızı aynı gün kullanmaya başlayabilirsiniz. Temizlik ve bakım işlemlerinde, en temiz ve en iyi yöntemleri tercih eden firmamız, oldukça başarılı çözümler sunmaktadır. En kısa zamanda adresinize gelen ekiplerimiz, güler yüzlü hizmet anlayışının yanı sıra, çalışma ortamının temiz tutulmasında oldukça başarılıdır.

 

Panasonic Klima Montaj İşlemi

           

Klima seçimi, en doğru yere montajı, yanlış montajda yerinin değiştirilmesi, eski klimanın sökülmesi ve yerine yenisinin takılması, uzmanlık isteyen bir iştir. Klima tercihinde, kullanılacak alanın büyüklüğü önemlidir. Klimalar odanın büyüklüğüne göre üretilmektedir. Salon tipi ve oda tipi klimaların montajı ve sökülmesi gibi işlemlerde, Panasonic klima montajı ekiplerimizin çalışmalarını tercih edebilirsiniz. Prosedüre göre klimaları montajlayan ekiplerimiz, odanın en uygun noktasını seçmektedir. Bütün noktalara eşit bir şekilde serin hava üfleyen klimalar, mutlaka işin uzmanı tarafından duvara monte edilmelidir. Büyük salon tipi klimaların montajında da yine en uygun nokta tercih edilmelidir. Dış kısımdaki motorun montaj işlemleri de önemlidir. En doğru şekilde dış cephe noktası seçilmelidir. Komşularla sorun çıkarmayacak noktaların seçilmesi de önemli bir konudur.

 

Panasonic Klima Arızaları

           

Bu cihazların belli başlı arızaları vardır. İçine çektiği havayı, soğutarak üfleyen bu cihazlar, zamanla havadaki toz zerrecikleri nedeniyle tıkanmaya başlar. Filtre, fan ve polen gibi birçok bölüm, temizlenmeye ihtiyacı vardır. Senelik bakımı yapılmayan klimalarda, bu bölümler, daha ciddi arızalar neden olabilir. Gaz takviyesi, gaz bitmeden yapılmalıdır. Aksi halde, gaz tam olarak bittiği zaman, kompresör kısmı arıza yapabilir. Kompresör masrafı ile karşılaşmamak için, gaz seviyesi özellikle takip edilmelidir. Panasonic klima arıza işlemlerinde, istediğiniz başarıyı elde etmek istiyorsanız, bu konuda size garanti veren servisimizi tercih edebilirsiniz. Arızaya neden olabilecek kullanım şekilleri, klimanızın ömrünü kısaltacaktır. Bu konuda servisimizden yardım alabilirsiniz. Klimalar sürekli olarak 22 derecede kalmalıdır. Düzenli olarak filtre, süpürge makinesiyle temizlenmelidir. Özellikle salon tipi klimaların filtreleri daha çabuk tıkanır. Her yıl yaptırmanız gereken klima bakım işlemlerini yaptırmadığınız zaman, klimanız arıza vermeye başlar.  BİLGİLENDİRME

Net Klima Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Klima Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Klima Servis Numaramız: 0541 344 44 75
 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU

ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın