0850 303 24 75     0541 344 44 75
[email protected]     Talep Formu

Regal Klima Servisi

1214 kez okundu


3 yıl garantili Regal marka klimalarınız için firmamızın Regal klima servisi hizmetinden sorunsuz bir şekilde yararlanabilirsiniz. Yalnızca garanti kapsamında mı yararlanabilirim dediğinizi duyar gibiyim. Tabi ki de hayır! Regal marka klimalarınızda yaşanan herhangi bir sorunda yine firmamıza ulaşarak sınırsız destek ve servis ekibimizde çok uygun fiyat seçenekleri ile yararlanabilmeniz mümkündür. Yüksek paralar ödeyerek aldığınız klimanın bakımını yaptırmadığınızda maalesef hep fazla enerji harcayacak hem de sürekli sorunlar çıkararak bütçenize zarar verecektir. Sizlerin ceplerini yakan bu problemden kurtulmanız içi firmamızın yılda 2 kez olmak üzere bakım hizmetinde de yararlanabilirsiniz. Bir diğer önemli hususta klima montajının gelişigüzel bilgisi olmayan kişi ve kişilerce yanlı yere yanlış bilgiler ile yapılmasıdır. Klima montajından, klima bakımına ve klima sorunlarınızdan, klima arızalarınıza kadar yalnızca Regal klima servisi aracılığı ile yararlanabilirsiniz. Sizlere hizmette sınır tanımayarak sunduğumuz prensipli güler yüzlü ve samimi hizmetle asla problem yaşamayarak klimanızı uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Klima tamiri

Türkiye’nin her şehrine yayılan binden fazla servisimiz sayesinde Regal klima tamiri için iletişime geçebilir ve sınırsız, düşük bütçeli, sorun odaklı, çözüm dolu servisimizden anında yararlanabilmeniz mümkündür. Rakip firmalardan ayıran özelliklerimiz ile haftanın 7 günü hizmet alacağınız çözüm odaklı klima tamirini yalnızca firmamız tarafında alabilirsiniz. Sergilediğimiz teknik servis hizmeti ile sorun odaklı çalışarak, klimanızda meydana gelen problemi zaman kaybetmeden ve sizleri daha çok mağdur etmeden bulabiliriz. Regal klima modellerinden seçmiş olduğunuz modelde hızlı montaj için yine firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Regal klima modelleri; Regal RAC 5009 A+ Inverter Klima, Regal RAC 5012 A+ Inverter Klima, Regal RAC 4018 Ess A Inverter Klima, Regal RAC 5018 A++ INVERTER Klima ve Regal RAC 5024 A++ INVERTER Klimalardır. Bu klimalar arasından satın aldığınız klimanızda meydana gelecek problem ve bakım işleri, montaj işleri için firmamıza ulaşabilirsiniz. Birbirinden güzel, etkili ve tasarım harikası olan bu modeller arasında alanınıza, bütçenize göre seçmiş olduğunuz modelden asla pişman olmayacaksınız.

 Klima montajı

Regal klimalarınızı satın aldıktan sonra Türkiye’nin neresinde olursanız olun firmamızın servis desteğinden yararlanabilirsiniz. Size en yakın servis desteğini görmek için resmi web sitemizde yer alan servislerimiz bölümüne tıklayabilirsiniz. Ürününüzü satın almak için online satış fırsatlarından yararlanmanız mümkündür. Çok uygun fiyatlar ile birbirinden şık tasarımlara sahip olan Regal klimaları web sitemizden inleyebilirsiniz. Özellik ve fiyat karşılaştırması için internet sitemizi ziyaret ederek en uygun ve en iyi klimayı tercih edebilirsiniz. Klimaları inceledikten ve satın alacağınız modele karar verip, satın alma işlemlerini tamamladıktan sonra firmamızın  Regal klima montajı hizmetini de Türkiye’nin 4 bölgesinden de alabilmeniz mümkündür.

Klima arıza

Son günlerde meydana gelen klima arızalarının büyük nedeni, zamanında yapılmayan ve ihmal edilen klima bakımından kaynaklıdır. Regal klima arıza probleminizde nedenleri araştırılmaya başlanmadan önce sizlere bakımını düzenli olarak yaptırıp yaptırmadığınızı sorarız. Regal klimalarında düzenli olarak bakım yaptırıldığında az enerji tüketimi ve sağlıklı hava koşullarının keyfini sürebilirsiniz. Eğer Regal klimalarınızın bakımını aksatırsanız, faturalarınız kabarık olacak ve en önemlisi klimalarda bulunan filtre bölümüne tozlar, bakteriler sizlerin sağlığını tehdit edeceksiniz. Bu olumsuzlukları yaşamamak adına firmamızın klima arıza bölümünde tam destek alabilmeniz mümkündür. Klimanızda meydana gelen arızayı anında bulan ekibimiz, çok kısa bir sürede klimanızı ilk günkü gibi tertemiz ve sorunsuz, sağlıklı çalışmasını sağlayacaktır.BİLGİLENDİRME

Net Klima Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Klima Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Klima Servis Numaramız: 0541 344 44 75
 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU

ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın