0850 303 24 75     0541 344 44 75
[email protected]     Talep Formu

Rota Klima Servisi

1435 kez okundu


Yaz ve kış aylarında kullanımı söz konusu olmakla birlikte hemen hemen tüm yaşam alanları için uygun olan Rota Klima servisi uzman ekiplerimiz tarafından verilmekle birlikte en iyi performansların alınmasında etkili olmaktadır. Bilhassa yapılması gerekli olan 6 aylık bakımlarında klimalar üzerindeki rolü büyüktür. Periyodik olarak bakımlardan geçirilmeyen klimaların arızalanma oranları diğerlerine göre çok daha yüksek olurken bakım kalitesi de bu açıdan belirleyicidir. Gerek teknik donanım anlamında gerekse uzman ekip kalitesi açısından firmamız en iyi klima servislerine sahiptir. Klimaların iç ve dış bakımlarının dikkatli bir şekilde yapılmasıyla çok daha ferah bir havanın kazandırılması mümkün olurken kış aylarında da kullanılan modellerde çok daha uzmanlık gerektiren durumlar bulunmaktadır.

Klima Tamiri

Çeşitli gerekçelere bağlı olarak ortaya çıkabilecek türlü klima sorunları bulunmaktadır. Müşteri hizmetleri aracılığı ile bizlerle iletişim kurulması halinde en hızlı şekilde ekiplerimiz adrese yönlendirilmektedir. Ev veya iş yerlerinde bulunan Rota klima tamiri işlemleri anında yapılırken durum tespiti değerlendirilmesiyle birlikte hatasız olması da sağlanmaktadır. Çok hızlı bir şekilde sorunlarının giderilmesinde söz sahibi olan firmamızın tüm hizmetleri de makul fiyat aralıklarına sahiptir. Böylelikle çok kolay tercih edilmesi ve tamir işlemlerinin geciktirilmeden başlaması da sağlanmaktadır. Aynı zamanda ortaya çıkan problemlerin tekrar yaşanmaması da birtakım önlemlerle sağlanmaktadır.

Klima Montajı

Çeşitli gerekçelere bağlı olarak ortaya çıkan klima sorunlarının dışında klimaların performansları ve belirli etkilerinin durumları da farklı nedenlere bağlı olabilmektedir. Seçimi yapılan Rota klima montajı da en az kullanımı kadar önemlidir. Çok kötü ve dar alanlara konulması durumunda verim alma oranı düşerken montajların yeterli bilgiye sahip kişiler tarafından yapılmaması da arızaların hızlı olmasına sebep vermektedir. Donanımlı ve her türlü modelde söz sahibi olan ekiplerimiz tarafından yapılan klima montajlarından herhangi bir arıza çıkması söz konusu değildir. Son seviye performanslarda çalıştığının kontrol edilmesiyle de bu durum görülebilmektedir. Bundan dolayı her türlü işlemde olduğu gibi klima montajlarında da en iyiye ulaşmanız bizimler çok daha kolay olmaktadır.

Klima Arıza

Farklı zaman dilimlerinde yaşanması mümkün olsa da genel itibariyle çok fazla kullanılmasıyla meydana gelen klima arızalarında önemli birçok hassasiyet yer almaktadır. Rota klima arıza gerekçelerinin bilinmesiyle işlemlerin çok daha kolay yapılmasını sağlamaktayız. Bunun dışında belirli bir düzen içinde bakımda geçmesi de klimalarının arızalanmasını önlemektedir. Firmamız tarafından sunulan klima bakımları sayesinde sadece arızalanma değil, birçok faydada beraberinde gelmektedir. Klimaların çok daha verimli kullanılmasıyla etki gücü arttırılmaktadır. Ortaya çıkabilecek enerji tasarrufu sayesinde faturaların çok daha düşük bedellere sahip olması da klima bakımlarıyla elde edilen yarar arasındadır. Aynı zamanda çok daha konforlu ve sağlıklı olmasıyla temiz hava alınması da mümkündür. Bu durum neticesinde klima kaynaklı rahatsızlıkların yaşanması da ihtimaller arasından çıkmaktadır. Bakımları yaptırılan klimaların birtakım nedenlere bağlı olarak arızalanması söz konusu olurken aşınmış ya da kırılmış parçaların değiştirilmesiyle klimalar uzun yıllar kullanılabilir duruma gelmektedir. Her türlü arızanın giderilmesinde en iyi hizmeti sunmamızın yanında çözüm odaklı çalışmamızda işlemlerin çok hızlı ve pratik olmasını sağlamaktadır.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Klimaların tüm bakım ve onarımlarında söz sahibi olan firmamız en kaliteli hizmet anlayışını sizlere sunmanın mutluluğunu yaşamaktadır. Uygun fiyat avantajlarıyla kaliteli klima hizmeti alınması için sadece irtibat kurulması yeterlidir. Araçlarımızla ev veya iş yerlerinizde bulunan klimaları tamir etmekte veya bakımlarını belli bir düzen içinde yapabilmekteyiz. Böylelikle ortaya çıkan tüm durumlarda tek yetkin sahibi olunması da pratiklik kazanılmasında etkilidir. Maddi anlamda da paranızın cebinizde kalmasını istiyorsanız bizler daima yanınızdayız.BİLGİLENDİRME

Net Klima Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Klima Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Klima Servis Numaramız: 0541 344 44 75
 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU

ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın