0850 303 24 75     0530 032 44 75
netklimaservisi@gmail.com     Talep Formu
Servis Bölgelerimiz
Zekeriyaköy Klima Servisi
Zekeriyaköy Klima Servisimiz, bölgede ki tüm yaşam alanlarına özel olarak sunmuş olduğu teknik servis hizmetleriyle beraber çıtasını yükseltmeye devam etmektedir. Ürünlerde yaşanan arıza sebebiyle kavurucu yaz sıcaklarından korunamayan kişiler, sıfırdan bir ürün almayı düşünmektedir. Garanti kapsamı dolduğu zaman ürünlerinizi hemen çöp olarak düşünmek yerine, firmamızdan bir..
132 kez okundu
Devam
Servis Bölgelerimiz
Güneşli Klima Servisi
Güneşli’da yaşayan kitlelere özel olarak Güneşli Klima Servisi hizmetlerini başlattık! Bölgede ki tüm klimaların bakım & onarım avantajlarını ele alan ve sizleri garanti kapsamı altında tutan firmamız, sorunsuz bir hizmet anlayışı ile beraber sizlere doğrudan öne çıkma fırsatları vermektedir. Üstün kalite hizmetlerimizi ele almanız ve aynı zamanda ürünlere ilişk..
150 kez okundu
Devam
Servis Bölgelerimiz
Yeniköy Klima Servisi
Yeniköy bölgesinde yaşayan kitlelere özel bir hizmet ağı sunmak ve aynı zamanda güvence altında tutmak adına buradayız! Yeniköy Klima Servisimiz, klima arızalarınızı kısa sürede çözüme ulaştırmak ve aynı zamanda sizlere kapsamlı bir hizmet akışı sunabilmek adına günden güne çalışmaktadır. Alanında lider hizmetleri sizlerle buluşturma konusunda çalışmalar yapan firmamız, elde..
96 kez okundu
Devam
Servis Bölgelerimiz
Yüzyıl Klima Servisi
İstanbul’un tüm ilçe ve mahallelerini kapsayan bir teknik servis ağını sunabilme neticesinde kendisini geliştiren firmamız, son dönemlerin popüler bölgesi olan Yüzyıl’da hizmetlerini başlattı! Bölgede yer alan yaşam alanları ve ticari alanlara teknik servis ağı sunabilmek adına günden güne kendimizi geliştirmekteyiz. Hemen siz de Yüzyıl Klima Servisi konusunda bi..
104 kez okundu
Devam
Servis Bölgelerimiz
Üsküdar Klima Servisi
İstanbul’un yüzölçümü bakımından en büyük ilçelerinden bir tanesi de Üsküdar. Peki, Üsküdar Klima Servisi hizmetlerini sunan, güvenilir bir firma ile iletişim halinde misiniz? Bölgede ki birçok yaşam alanı ve aynı zamanda işletmeye konuk olan firmamız, tüm markaları kapsayan teknik servis ağı ile beraber sizlerin bir kademe öne çıkmasına yardımcı olmaktadır. %100&rsquo..
140 kez okundu
Devam

Net Klima Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Klima Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Klima Servis Numaramız: 0541 344 44 75

TANITIM VİDEOSU

ETİKET BULUTU