0850 303 24 75     0530 032 44 75
netklimaservisi@gmail.com     Talep Formu
Servis Bölgelerimiz
Zekeriyaköy Klima Servisi
Zekeriyaköy Klima Servisimiz, bölgede ki tüm yaşam alanlarına özel olarak sunmuş olduğu teknik servis hizmetleriyle beraber çıtasını yükseltmeye devam etmektedir. Ürünlerde yaşanan arıza sebebiyle kavurucu yaz sıcaklarından korunamayan kişiler, sıfırdan bir ürün almayı düşünmektedir. Garanti kapsamı dolduğu zaman ürünlerinizi hemen çöp olarak düşünmek yerine, firmamızdan bir..
285 kez okundu
Devam
Servis Bölgelerimiz
Şirinevler Klima Servisi
Şirinevler Klima Servisimiz, bölgede ki klima arızalarınızı çözebilmek için günlük onlarca farklı hane ve işyerine konuk olmaktadır. Bu sayede tamamen donanımlı bir hizmet türünden faydalanabilmeniz ve aynı zamanda firmamız güvencesi altında yer almanız bakımından çalışıyoruz. Bu alanda elde edilen başarı ile çıtamızı her geçen gün daha üst konumlara taşıdığımız gibi, üstün ..
286 kez okundu
Devam
Servis Bölgelerimiz
Şişli Klima Servisi
İstanbul’da hem yaşam alanı, hem de işletme sayısı göz önünde bulundurulduğu zaman Şişli gibi işlek alanlarda teknik servis ağlarının güçlü olması çok önemlidir! 10 yılı geçkin zamandır Şişli Klima Servisimiz bölgede hizmetler sunmakta, tüm klima markalarına ilişkin onarım & bakım fırsatlarını kişilere iletmektedir. Bu alanda elde ettiğimiz başarı ile beraber günde..
363 kez okundu
Devam
Servis Bölgelerimiz
Suadiye Klima Servisi
Suadiye Klima Servisi olarak Anadolu yakasının incisi konumunda yer alan bu bölgeye klima bakım & onarım hizmetleri sunuyoruz. Ürünlerde yaşanan çeşitli arızalar sebebiyle çoğu zaman garanti kapsamı dışında kalması, sizlerin ciddi mağduriyetler yaşamasına sebep olabilmektedir. Özellikle yaz dönemlerinde kavurucu sıcaklardan kurtulabilmek adına yaşam alanları ve işletmele..
231 kez okundu
Devam
Servis Bölgelerimiz
Sultanahmet Klima Servisi
Sultanahmet bölgesinde ikamet eden ev sahipleri ve işletmelere özel klima servisimiz başladı! Son 10 yıldır tüm İstanbul geneline klima onarım & bakım hizmetleri sunan firmamız, bu alanda çıtasını daha fazla yükseltmek ve kaliteli bir hizmeti ışık hızında sunabilmek adına köklü değişimlerine devam etmektedir. Sultanahmet Klima Servisimizden faydalanabilmek ve bölgede tüm..
190 kez okundu
Devam

Net Klima Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Klima Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Klima Servis Numaramız: 0541 344 44 75

TANITIM VİDEOSU

ETİKET BULUTU