0850 303 24 75     0541 344 44 75
[email protected]     Talep Formu

Siemens Klima Servisi

1088 kez okundu


Siemens klima kurulumunda montaj, arıza, tamir ve karşılaşılan tüm sorunlarda destek alabileceğiniz profesyonel ekibimiz yanınızda olmaktadır. Kaliteli bir hizmet sunmak, müşteri destekli uygun fiyat garantisi altında çalışmalarını yürütmek ve müşteri memnuniyetine odaklı çözüm önerileri gerçekleştirmek Siemens klima servisi kapsamında problemsiz olarak yerine getirilmektedir. Müşterilerimize kolaylık sunmak ve klima arızalarında daha hızlı hizmet verebilmek için birtakım arıza kodları geliştirilerek zaman kaybetmeden çözüme odaklanılmaktadır. Müşterilerimize kalite güvencesi altında uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanabileceği eşsiz bir hizmet verilmektedir. Siemens klimaların modeli fark etmeksizin yılda iki kez bakım yaptırılması önemle bildirilmektedir. Küçük çaplı sorunlar ya da klimalarınızın bilmediğiniz ayarları ile destek hattımız ile irtibata geçerek teknik bilgilere erişebilmeniz sağlanmaktadır. Doğru ve bilinçli kullanım her zaman uzun ömürlü ürünler vaat etmektedir.

Siemens Klima Montajı

Klima montajında kurulum yapılacak alanın kontrol ya da keşif yapılarak dayanıklılığının artması için en uygun konumlandırmanın yapılması önem arz etmektedir. Konumlandırılan yerin iyi seçilmesi daha sağlıklı bir kullanım sunarak klimanın ömrünü uzatmaktadır. Firmamız bu konuda profesyonel hizmet sunmayı hedef edinerek tecrübeli elemanlar ile Siemens klima montajı işlemini kusursuz bir şekilde gerçekleştirmektedir. Öncelikle kurulacak alan keşfedilmekte ve uygun yer seçimi yapılmaktadır. Sonrasında iç ünite konsolun montaj edilmesi ve ardından dış ünite konsolun montajlanması ile fark yaratan avantajlarımızı size sunmaktayız. En uygun ve doğru bakır borunun seçilmesi ve buna eşlik eden iyi düşünülmüş vakumlama ile arındırmanın yapılması ile şebeke montajı ayarlanmaktadır. Devam eden kurulum süresinde topraklama hattı ile gaz basıncı da kontrol edilmektedir. Ayrıca drenaj kontrolü de yapılmakta ve müşterilerimize en kaliteli hizmet güvenle sunulmaktadır.

Siemens Klima Arıza

Müşterilerimiz için belirlediğimiz arıza kodları yardımı ile direk çözüm odaklı çalışma potansiyeline erişilmektedir. Bu konuda müşterilerimizde destek vermesi çift yönlü olarak çalışmaların daha hızlı ilerlemesine yardımcı olacaktır. Öncelikle arıza gibi görünüp arıza olmayan konulara hassasiyetle yaklaşmanızı ve arızanın kesinlikle var olduğundan emim olmanızı sağlayacak küçük bilgilendirme yapmanın faydalı olacağını düşünüyoruz. Çalışmadığını düşündüğünüz klimanın kumandasını, kumanda pillerini, sigortanın atma ihtimalini, elektrik kesintisi olup olmadığını, üniteye bağlı fişin çıkma ya da oynama ile enerji bağlantısının olmaması gibi Siemens klima arıza durumlarını kontrol etmeniz klima arızası hakkında kesin bilgilere erişme konusunda yardımcı olmaktadır. Isıtmama ve soğutmama problemlerinde de klimanın derecesini iyi ayarlamanız gerekmektedir. Kullanım kılavuzu veya montaj anında ekibimizden bilgi almanız faydalı olacaktır. Klimaların koku yayması veya aniden çalışmayı durdurması gibi arızalarda bizimle iletişime geçmeniz arızları onarmayı sağlamaktadır.

Siemens Klima Tamiri

Yılda iki kez klima bakımının yapılması gerekliliğini altını çizerek daima belirtmekteyiz. Bu konunun önemli olduğunu vurgulamamız yine müşterilerimizin daha iyi yaşam standardına sahip olması amaçlı olmaktadır. Bakımı yapılan klimaların küçük çaplı sorunları büyük arızalara neden olmadan giderilmektedir. Enerji akımı veya farklı nedenler ile gerçekleşen büyük arızalarda Siemens klima tamiri yapılmaktadır; ancak bakım ile bu sorunların yaşanması ertelenmektedir. Uzun ömürlü bir klimaya sahip olmak ve uzun yıllar gönül rahatlığı ile kullanabilmeniz klimaların yıllık rutin kontrollerinin yapılması ile gerçekleşmektedir. Müşterilerimizin yaz ve kış aylarında klimaya olan ihtiyaçlarını düşünerek en kısa sürede arıza, bakım ve tamir işlemlerini gerçekleştirmek için her geçen gün daha iyi hizmet kalitesi geliştirilmektedir. Müşteri memnuniyetine odaklanılarak en iyi hizmetin en kaliteli halinde sunulması hedeflenmektedir. Kusursuz montaj ve bakım hizmetleri, garantili arıza ve tamir işlemleri itina ile gerçekleştirilmektedir.BİLGİLENDİRME

Net Klima Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Klima Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Klima Servis Numaramız: 0541 344 44 75
 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU

ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın