0850 303 24 75     0541 344 44 75
[email protected]     Talep Formu

Toshiba Klima Servisi

1130 kez okundu


Yılların kazandırdığı profesyonel hizmet anlayışı, zengin araç alternatifi, kaliteli ve hizmet kalitesi ile gelişmiş teknolojiye ayak uydurulan servis hizmetleri sunmaktadır. 7 gün 24 saat istediğiniz hizmet için irtibata geçmeniz mümkün kılınmaktadır. Montajdan arızaya, bakımdan acil durumlara kadar tüm konularda Toshiba klima servisi için destek almanız sağlanmaktadır. Sürekli gelişen teknolojiye ayak uydurularak en gelişmiş sistem ve cihazlar ile müşterilerimize daha iyi hizmet verilmesi amaçlanmaktadır. Yıllık olarak 2 kez bakım gerektiren Toshiba klimalarınızın ihmal edilmemesi, oluşabilecek büyük arızaların oluşum aşamasında tespit edilerek önüne geçilmesine fırsat tanımaktadır. Böylece hem mağdur olmanız engellenmekte hem de maddi açıdan ciddi giderlerden kurtulmanız gerçekleşmektedir. Bakım hizmetleri hijyenik olarak gerçekleştirilerek sağlığınıza dost bir yaklaşıma sahip olmaktadır.

Toshiba Klima Montajı

Toshiba klimaların montajı yapılırken klima servis elemanlarından mutlaka destek alınması gerekmektedir. Sağlıklı bir montaj işleminin yapılaması ve uzun ömürlü klima kurulumlarına sahip olmanız için Toshiba klima montajı için servis elemanlarından destek almanız ucuz fiyatlar da gerçekleştirmektedir. Montaj için uygun fiyatlarda destek almanız sizin için ileriye dönük klima kullanımında oldukça verimli bir çalışma potansiyeli olarak geri dönüş yapmaktadır. Aynı zamanda evinizde en uygun noktaya monte edilmesi servis elemanlarımızın tecrübeleri ile birleşerek klimanın ömrünü uzatmaktadır. Isı kaynaklarına uzak mesafede, güneş ışınlarının dik açıyla geldiği noktalardan uzak noktalarda, eğimli zeminde yanıcı gazlardan korunabilecek şekilde konumlandırma seçilerek en doğru ve en uzun kullanım için gerekli ayarlamanın yapılması sağlanmaktadır. Toshiba klima servis elemanları sayesinde birçok konuda avantaj elde edilmesinin kapıları açılmaktadır. Kurulum aşamasında titiz ve deneyimli elemanlarımızın müşterilerimize özel sunduğu avantajlar, taşınma durumlarında da ortaya çıkmaktadır. Klimalarınızın deforme olmaması için sökme ve tekrar kurulma için hassas bir özveri ile desteğimiz verilmektedir.

Toshiba Klima Arıza

Tenkil bilgiler ile düzeltilebilen sorunlar müşterilerimiz tarafından arıza olduğu kanısı uyandırabilmektedir. Bu durumlarda bizimle iletişime geçerek teknik bilgilerimizden faydalanmanız klimanızın çözülebilir sorunlarını işlem gerektirmeden çözülmesini sağlamaktadır. Ancak, arızalı parçaların Toshiba klima arıza destek ekibi aracılığı ile garantili yedek parça değişimi yapılarak onarımı gerçekleştirilmektedir. Müşterilerimize kısa sürede uygun çözüm önerileri sunabilmemiz için sorunun erken tespit edilmesi ciddi anlamda zaman kazandırmaktadır. Bu durumda müşterilerimizden beklentimiz toshiba klimaların arıza kodları hakkında bilgi alarak direkt olarak çözüme odaklanılmasını sağlamaktadır. Kurulum aşamasında dikkat edilmesi gereken ayrıntılara özen gösterilmesi ve kaliteli bir hizmetin alınması, klimaların uzun ömürlü kullanım olanağına sahip olmasını amaçlamaktadır. Bu konuda profesyonel kararlar almanız Toshiba klimalarınızın doğru kullanımı ile birleşmesi sonucu istenilen verimliliğe kavuşulmaktadır. Müşterilerimizin memnuniyetine odaklı çalışmalarımızın ürünü olarak iletişime geçilen gün içerisinde bakım ve klimalarınıza yerinde onarım imkânı ile kaliteli bir hizmet gerçekleştirilmektedir.

Toshiba Klima Tamiri

Müşterilerimizin aniden çalışmayı durdurması, koku yayması ve ısınma ve soğutma konusunda verimsizleşmesi gibi konularda arıza bildiriminde bulunması sıkça görülen durumlar arasında yer almaktadır. Alanında uzman ekiplerimiz bu konularda anında müdahale de bulunarak sorunların temeline inmektedir. Böylece köklü çözümler üretilebilmektedir. Tamir gerektiren parçaların orijinal yedek parçalar ile değişimi yapılarak Toshiba klima tamiri kapsamında kalıcı çözümlere imza atılmaktadır. Bu konuda orijinal yedek parçanın maliyeti, tamir etme süresi, arızanın bulunduğu konum ve arızanın büyüklüğü hizmet bedeline etki eden unsurlar olarak belirleyici rol üstlenmektedir. Kaliteli hizmet vermek ve uygun fiyat garantisi kapsamında çalışmalarımızı gerçekleştirmek için en uygun rakamlar ile müşterilerimizin memnun edilmesi sağlanmaktadır. BİLGİLENDİRME

Net Klima Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Klima Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Klima Servis Numaramız: 0541 344 44 75
 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU

ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın