0850 303 24 75     0541 344 44 75
[email protected]     Talep Formu

Tronic Klima Servisi

947 kez okundu


Her markaya özel servis hizmetiyle, klimaların bakımında ve klimaların kullanımında, aradığınız mükemmel çözümleri sizler için sunmaktayız. Sertifikasıyla ve etkili tecrübesiyle, eleman kategorisinde birinci sınıf özelliğe sahip kadromuz, günün her saatinde göreve hazırdır. Bütün adreslere eş zamanlı servis hizmeti verebilen firmamızla, klima sorunlarınız tarihte kalıyor. Tronic klima servisi konusunda gerekli bilgi donanımına sahip olan firmamız, yılların tecrübesiyle, sorunsuz bir şekilde hizmet vermektedir. Her klima markasının kendine özgü bir sistemi vardır. Bütün klima markaları konusunda, güvenilir çalışma yeteneğine sahip olan tecrübeli ustalarımızla, klima servis işlemleri, çok daha kolay hale gelecektir. Serviste her zaman güvenilir ve iyi bir firma aranır. Firmamız, aradığınız güvenilirliğe sahiptir. Müşterilerimizin bizden memnun kalması ve yaptığımız işin çok iyi olması, çalışma prensiplerimiz içerisinde yer almaktadır.

 

Tronic Klimalarında Tamir İşlemi

           

Her markayı kolaylıkla tamir eden güvenilir tecrübeye sahip klima ustalarımız, gerek parça olsun ve gerekse bakım işlemleri olsun, aradığınız mükemmel sonuçları sizlere sunmaktadır. Klima markalarına özel gazın temin edilmesi, orijinal parçaların hazır bulundurulması kompresör ve elektronik kartların tamir edilmesi, kapasitörün tamir edilmesi, dış ünitenin tamiri ve montajı gibi birçok konuda, çalışmalarımıza güvenebilirsiniz. 7 gün 24 saat hizmet anlayışı ile hareket eden şirketimizde, mesai kavramı yoktur. Söz verdiğimiz saatte, klimanızın tamirini çabucak çözüme kavuşturuyoruz. Hayat akışınızın ve iş akışınızın bozulmaması için, sizin için en uygun zamanlarda servise geliyoruz. Güler yüzlü hizmet ve konusunda etkili çözüm, çalışma prensibimizi oluşturmaktadır. Tronic klima tamiri konusunda sürekli eğitim alan servis personelimiz, kesin bir şekilde tamirat yapmaktadır. Yeni çıkan klima modellerinin tamir ve bakım işlemlerinde, içiniz rahat etsin.

 

Tronic Klimalarda Montaj Hizmeti

           

Klimaların satın alınması ve montaj işleminin yapılması, önemli bir konudur. Rastgele klima almak, etkili bir serinleme sağlamaz. Klima almadan önce bize gelin ve mekânınıza en uygun klimayı seçelim. En uygun köşeye klimanızı kurarak, istediğiniz mükemmel serinlemeyi sağlayabiliriz. Dış ünitenin kurulması aşaması da, önemli bir konudur. Komşularınızı rahatsız etmeden, en iyi dış ünite noktasını tespit ederiz. Eviniz kaçıncı katta olursa olsun, dış ünite montajını, kolaylıkla gerçekleştirebiliriz. Tronic klima montajı işlemlerinde, eski klima değişimi ve klima yer değişimi, ustalarımız tarafından gerçekleşmektedir. Yanlış montaj ve yanlış yer tespiti, klimalarınızın etkisini sıfıra indirecektir. Bütün odanın en iyi şekilde serinlemesi için, doğru montaj ve doğru yer tespitinin yapılması, çok önemlidir. Bu konuda bize güvenebilirsiniz.

 

Tronic Klimalarda Arıza Problemi

           

Her cihazda olduğu gibi klimaların arızalanması da, belli nedenlere bağlıdır. Yıllık bakımı yapılmayan bütün klimalar, bir kaç sene içerisinde ciddi arızalar vermeye başlar. Yaza girmeden klimanın temizlenmesi ve deforme olmuş parçalarının değiştirilmesi, büyük arızaların meydana gelmesini önleyecektir. Bu problemin çözülmesi için, her zaman bakım işlemi ciddiye alınmalıdır. İhmal edilen klima bakımı, ileride büyük arızalar neden olabilir. Yüksek elektrik akımı, yanlış klima kullanımı ve işten anlamayan servislere tamir işlemlerinin yaptırılması, klima arızalarının başlıca nedenleridir. Kompresörün bozulma nedeni, kapasitörün bozulma nedeni, kullanım şartlarına uyulmamasıdır. Klima montajı, tamiri, bakımı, kullanım şartları ve parça temini gibi birçok konuda, firmamız, yılların tecrübesine sahip ustalarla hizmet vermektedir. Tronic klima arıza konusunda bizi arayın, hızlı ve etkili bir şekilde adresinize gelelim. Günlük hayatınızın akışını bozmadan, arızayı giderelim. BİLGİLENDİRME

Net Klima Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Klima Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Klima Servis Numaramız: 0541 344 44 75
 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU

ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın