0850 303 24 75     0541 344 44 75
[email protected]     Talep Formu

Vestel Klima Servisi

1279 kez okundu


Klima servisinde, bakım işlemleri, yaz aylarına girmeden yapılmalıdır. Yaz aylarında, sıcak hava ile yüz yüze gelmemek için, klimalar önceden hazırlanması gerekir. Verimi düşmüş cihazlar, yaz aylarında sizi yarı yolda bırakabilir. Vestel Klima Servisi hizmetleriyle, bakıma ihtiyacı olan klimalar, ilk günkü gibi serinletecektir. Klima servis hizmetlerinde doğru keşif, doğru montaj, ortama uygun klima tercihi ve demontaj hizmetleri, güncel yöntemlerle çözülmektedir. İç ünite nakli ve dış ünite nakli işlemlerinin yanı sıra, gaz kaçaklarının tespiti, işin uzmanı servis elemanlarımız tarafından, pratik bir şekilde çözülmektedir. Orijinal gaz takviyesi, orijinal parça montajı ve kompresör tamiri, etkili servis hizmetiyle gerçekleşmektedir. Klima konusunda hızlı ve etkili çalışan ekiplerimiz, 7/24 prensibiyle, her zaman hizmetinize hazırdır. Polen temizliği, toz temizliği ve fan bakımı, servis hizmetimizin bakım işlemlerindeki hizmetlerindendir.

 

Vestel Klima Tamiri

           

Çöl sıcaklarının yaşandığı günlerde, klimasız yaşanmaz. Boğucu sıcaklarla mücadele, ancak klimalarla gerçekleşmektedir. Vestel klima tamiri işlemlerinde, başarılı çözüm yöntemlerini tercih eden firmamız, kapasitör tamir ve bakımı, filtrelerin değişimi, elektronik kart tamiri gibi birçok konuda, garantili çözümler sunmaktadır. Mantolama yapılan binalarda, dış ünitenin sökülmesi gerekebilir. Bu konuda uzman olan elemanlarımız, de montaj hizmetiyle, gerek dış ünite olsun, gerekse iç ünite olsun, etkili çalışmalarla hizmet sunmaktadır. Güncel tamir yöntemleriyle, son model klimaları kolaylıkla tamir eden firmamız, ortamı kirletmeden servis hizmeti sunmaktadır. Klimaların bakımı yerinde olup, cihaz sahibinin onayı olmadan hareket edilmemektedir. Sertifikalı elemanlarla çalışan konunun uzmanı firmamız, bu konudan anlamayan veya tecrübe sahibi olmayan elemanları kadroya almamaktadır. Takım ruhu ile hareket ettiğimiz için, çalışma esnasında kargaşa yaşanmamaktadır. Tıkır tıkır işleyen servis hizmetimizle, zamandan ve paradan kazanabilirsiniz.

 

Vestel Klima Montajı

           

Klima alırken, bilirkişi ile görüşmek, sağlıklı bir alış-veriş için çok önemlidir. Salon tipi büyük klimalar ve oda tipi küçük klimalar, ortama göre seçilmediği zaman, istediğiniz gibi serinleyemezsiniz. Vestel klima montajı hizmetlerinde, eski klima sökümü ve yeni klima montajı hizmetleri, güvenilir bir şekilde yapılmaktadır. Ayrıca, klimanın yerini değiştirmek isterseniz, konusunda uzman elemanlarımız kısa zamanda çözüm üretebilir. Dış ünitenin sökümü, yerinin değiştirilmesi ve bakımının yapılması, kısa zamanda yapılmaktadır. Vestel klima modellerinden seçtiğiniz modeli, odanızın en uygun yerine, işin uzmanı elemanlarımız kısa zamanda montajlayabilir. Klima seçiminden, tamirine kadar bütün konularda, bizden yardım alabilirsiniz. Tecrübeli personellerimiz, günün her saatinde klima bakım işlemleri için, görev beklemektedir. Yaz aylarında, sıcaklara kalmak istemiyorsanız,  klima bakımı ve onarım işlemlerini aksatmamalısınız.

 

Vestel Klima Arıza

           

Güzel bir yaz akşamında, dışarıdaki sıcağa inat, evinizin içerisi çok güzel serin olduğu zaman, o akşamın keyfine diyecek olmaz. Ancak, klimanın aniden durması, o akşamın zehir olmasına neden olur. Bu gibi durumlarda, çabucak evinize gelecek ve hızlı bir şekilde klimayı tamir edecek firmayı ararsınız. Vestel klima arıza ekiplerimiz, saatin kaç olduğuna bakmadan, bütün klima arıza işlemleriniz için çalışmaktadır. Vestel ve diğer birçok klima markaları konusunda profesör olan ustalarımız, yaz akşamı keyfinizin kaldığı yerden devam etmesi için, bakım işlemini hızlı bir şekilde bitirmektedir. Klima konusunda işin ehli olan ustalarımız, özenle seçilmiştir. Servis ekibimiz, işinde uzman kişilerden oluşmaktadır. Sertifikası olmayan kişileri servise almayan firmamız, tecrübesi olmayan ve müşteri memnuniyeti oluşturmayan kişileri de, servise almamaktadır. Bu nedenle, servis hizmetinde kaliteyi bizde bulabilirsiniz. Müşterilerimizin sürekli bizi tercih etmesi ve sektördeki başarılı çalışmalarımız, kalitemizin kanıtıdır. BİLGİLENDİRME

Net Klima Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Klima Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Klima Servis Numaramız: 0541 344 44 75
 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU

ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın