0850 303 24 75     0541 344 44 75
[email protected]     Talep Formu

Vestfrost Klima Servisleri

1141 kez okundu

Yaz veya kış ayları başta olmak üzere her zaman için kullanılabilir olan klimaların çok daha verimli, kaliteli ve uzun süreli olabilmesi için firmamız tarafından sunulan Vestfrost klima servisleri makul fiyat aralıklarına sahiptir. Herkes tarafından kolaylıkla alınabilir durumda olan servi imkanlarıyla klimalarda meydana gelen tüm olumsuz durumların kısa sürede çözülmesine yardımcı olmaktayız. Yeterli düzeyin çok üstünde olan teknik imkanlarımızın yanında uzman ekiplerimizle de sizlere hizmet vermeye devam etmekteyiz. Firmamızla iletişim kurulmasıyla birlikte istenilen tarihte belirtilen adreste servis imkânı sağlayan firmamız profesyonelliğin tüm gerekliliklerini getirmenin de faydasını sunmaktadır. Disiplinli ve özverili çalışmayla klimaların problemleri aynı gün için onarılmakta veya tüm bakımları sonlandırılmaktadır. Böylelikle çok daha kaliteli ve yenilenmiş bir klimayı kullanmanın ayrıcalığına varabilirsiniz.

Klima Tamiri

Başta kullanım süresi ve yöntemi olmak üzere hatalı montaj, hatalı tercih, bakımsız kullanım gibi çok sayıda farklı nedene bağlı olarak klimaların sorun çıkartabilmesi söz konusudur. Bunların gerektiği gibi onarılması için öncelikle sorun tespitin iyi yapılması gerekir. Doğru tespit olmaması durumunda Vestfrost Klima tamiri de çok yeterli olmayacaktır. Ekiplerimiz tarafından dikkatli çalışmanın sonucunda ortaya konulan tespitlerin tam isabetli olması da klima tamirlerinin doğru ve hızlı olmasını beraberinde getirmektedir. Böylelikle aynı gün içinde klimada olabilecek tüm sorunların giderilmektedir. 

Klima Montajı

Çeşitli gerekçelere bağlı olarak ortaya çıkan olumsuz durumların dışında ekiplerimiz tarafından yapılan Vestfrost klima montajı işlemleri de kusursuzluğun göstergesi niteliğindedir. Ev veya iş yerleri için alınan tüm klimaların montajları çok titiz ve dikkatli bir şekilde yapılırken ortaya çıkması muhtemel sorunların giderilmesi de belirli planlar çerçevesinde olmaktadır. Böylelikle hatalı yere montajı yapılan klimaların verimsiz olması da engellenmektedir. Özellikle büyük mekanlarda daha açık yerlere konulması klima verimi açısından olmazsa olmazlar arasında bulunmaktadır. Bunun dışında balkon bölümüne yakın olması da çekilmesi gerekli olan borunun kısa olmasını beraberinde getirmektedir. İşleyişler sonrasında yeterli çalışma düzenine sahip olan klimaların temiz hava imkânı yüksek düzeyde olurken mekânın ferahlandırılması ya da ısıtılması da aynı kalite standartlarında olabilmektedir.

Klima Arıza

Her zaman için iyi bir hizmet sunmasından dolayı bilhassa havasını iyi olmayan bölgelerde tercih edilen klimaların beraberinde getirdiği önemli sorunlar bulunmaktadır. Bunların tam anlamıyla giderilmesi ya da hiçbir zaman ortaya çıkmaması için ise birtakım kurallara riayet edilmesi gereklidir. 6 ayda bir yapılması gerekli olan ve her fırsatta önerilen klima bakımları da bu kapsamda değerlendirilmektedir. Vestfrost klima arıza durumlarının sıklıkla yaşanmaması için periyodik olarak sunduğumuz uygun fiyatlı bakımların yaptırılması yeterli olmaktadır. Bu bakımlar neticesinde klimaların tüm temizlikleri yapılırken aksayan durumlarının olabileceği de kontroller sırasında ortaya çıkmaktadır. Aynı zamanda parça değişim hizmetlerimizde kalite standartları açısından belirleyici olmaktadır. Aynı zamanda elektriklenme özelinde ortaya çıkması kuvvetle muhtemel olan oksitlenmelerin yaşanmaması içinde bakımların yaptırılması hayati açıdan önem arz etmektedir. Bu bakımlar neticesinde çok daha yüksek verimlilikle çalışmayı sürdürmesi mümkün olan klimalar uzun yıllar kullanılabilir seviyeye de gelmektedir. Ekiplerimiz tarafından yapılan işlemler neticesinde enerji tasarrufu kazandırılırken makul fiyatlarla çok daha kaliteli, temiz hava alınması da mümkündür. Çeşitli hastalıkların tekrarlanması veya yüz felci gibi çok olumsuz durumların yaşanabilir olması da söz konusu değildir. Kirli klimaların çalışmaya devam etmesinin faydadan çok zarar getirdiği de ekiplerimiz tarafından yapılan çalışmalarda ortaya konmaktadır.

Neden biz?

Vestfrost klima markasında en iyiyi sunmayı amaçlayan firmamız müşteri memnuniyetini baz alırken çözüm odaklı bir performans sunmaktadır. Her türlü durum ve koşulda ortaya çıkan klima sorunlarına karşı hızlı ve akılcı çözümlerle her zaman yanınızda olmanın haklı gururunu yaşamaya devam etmekteyiz. BİLGİLENDİRME

Net Klima Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Klima Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Klima Servis Numaramız: 0541 344 44 75
 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU

ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın