0850 303 24 75     0541 344 44 75
[email protected]     Talep Formu

VRF Klima Servisi Arıza Bakım Yedek Parça

1075 kez okundu

Yaz ayların geldiği şu günlerde serinlemenin en basit yolu olarak klimalar tercih edilir. Ortamın nem dengesini ayarlayan aynı zamanda ortamın sıcaklığını istenilen seviyeye getiren klimalar hemen hemen her ortamda kullanılabilen akıllı cihazlardır. VRF klima özellikle insan sayısının fazlaca olduğu ofisler, işyerleri, oteller ve alışveriş merkezlerinde tercih edilen özellikli klimalardır. Tek dış üniteye bağlı birden fazla soğutucu ortamın nem miktarını ayarlayarak serin olmasını sağlar. Bina dışına yerleştirilen dış üniteye birden fazla soğutucu dahil edilerek ortamın aynı anda ısınması ya da soğuması sağlanır. Her ortam aynı serinliğe/sıcaklığa sahip olduğu için kullanım bakımından oldukça ergonomik klima sistemleridir. Kullanım alanı oldukça fazla olan VRF klimalar, son sistem teknoloji ile donatılmıştır.

VRF Klima Servis Hizmetimiz

VRF klimalar tek bir dış üniteye bağlı olan gelişmiş kontrol ve akış denetim ünitelerine sahip cihazlardır. Bu nedenle dış ünitede meydana gelen ufak bir arıza ciddi sorunları ve mağduriyeti de beraberinde getirebilir. Firmamız VRF klima servisi kapsamında meydana gelen arızaları hızlı ve kalıcı bir şekilde gidermektedir. Yıllardır bu alanda faaliyetlerini geliştirmeye devam eden firmamız kalabalık ortamların kurtarıcısı niteliği taşıyan klimaların bakım, onarım ve yedek parça hizmetlerini uzman kadrosu ile sağlamaktadır. Her geçen gün büyümeye devam eden firmamız herhangi bir arıza durumunda 7/24 faaliyet göstererek mağduriyetinizi kısa sürede sonlandırmayı hedefler. Teknolojik servis ekipmanlarımız ve deneyimli çalışanlarımız ile VRF klima bakım, arıza ve yedek parça sorunlarını kısa sürede çözümlemek bu bağlamda sizlerin memnun kalacağı servis hizmeti vermeyi hedefleriz.

VRF Klima Sistemleri

VRF klima sistemleri dış üniteye bağlı birden fazla iç ünitenin birbirinden bağımsız çalıştığı ve kontrol edilebildiği sistemlerdir. Direk genleşmeli klima sistemleri oldukları için hem maliyeti düşük hem de kullanımı ergonomiktir. VRF klima fiyatları split klimalara göre daha yüksek meblağlarda olsa da kullanımı bakımından oldukça avantajlı cihazlardır. Özellikle tek bir soğutucu hattının üzerinden farklı kapasitelerde iç ünite bağlanabilmesi ve sorunsuz kullanılabilmesi VRF klima sistemlerini daha cazip hale getirmiştir. Merkezi kontroller dışında bağımsız olarak da çalışan VRF klimalar, kullanım alanlarında yüksek konfor hizmeti sunmaktadır. Örneğin ofisinize birden fazla ve bağımsız klima satın almak yerine maliyeti daha düşük, konforu oldukça yüksek VRF klima sistemlerinden alabilirsiniz. Az alan işgal ettiği için her ortama rahatlıkla uyum sağlayabilen cihazlardır. Satın almadan önce firmamız VRF klima keşif hizmeti sunarak, son teknoloji klima sistemlerinden yüksek verim almanıza da imkân sağlar.

VRF Klima Montaj Hizmetimiz

VRF klimalar talep edildiği takdirde tak bazında da monte edilebilir. Yüksek katlı yapılarda doğru bir alana montajı yapıldığı takdirde hızlı bir şekilde kullanılmaya başlanabilir. Klima servis hizmetinin en önemli kısmı klima montajlarıdır. Bu alanda firmanın uzman olması birçok şeye de yarayacaktır. Özellikle VRF klima montaj sırasında doğru montaj alanın seçimi klimadan sağlayacağınız faydayı iki katına çıkaracaktır. Bu nedenle profesyonel klima sistemlerinde firmanın alanında uzman olması işlerinizi daha da kolaylaştıracaktır.

VRF Klima Arızalarına Kalıcı Çözümler

Kalabalık alanların ısınma ve soğuma sorunlarına ekonomik çözümler sunan VRF klimalar aniden bozulduğu zaman ortamda kişilerin mağdur olması da an meselesidir. Klima arızalarında 7/24 hizmet veren firmamız, kalıcı çözümleri ile mağduriyetinizi minimum seviyede tutarak sektörün lider firmaları arasındadır. VRF klima tamiri başta olmak üzere tüm arıza çeşitleri konusunda sizleri memnun etmeyi hedefleyen firmamız tam donanımlı araçları ile sorunlarınızı kısa sürede çözüme kavuşturur. Kullanımı oldukça basit olan bakımlarının düzenli yapılmaması durumunda kısa zamanda arızaya geçen VRF klima sistemleri uzmanlık gerektiren arızalardır. Firmamızı arıza durumunda günün her saati arayarak VRF klima arıza kaydı oluşturabilirsiniz.BİLGİLENDİRME

Net Klima Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Klima Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Klima Servis Numaramız: 0541 344 44 75
 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU

ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın