0850 303 24 75     0541 344 44 75
[email protected]     Talep Formu

Yeniköy Klima Servisi

921 kez okundu


Yeniköy bölgesinde yaşayan kitlelere özel bir hizmet ağı sunmak ve aynı zamanda güvence altında tutmak adına buradayız! Yeniköy Klima Servisimiz, klima arızalarınızı kısa sürede çözüme ulaştırmak ve aynı zamanda sizlere kapsamlı bir hizmet akışı sunabilmek adına günden güne çalışmaktadır. Alanında lider hizmetleri sizlerle buluşturma konusunda çalışmalar yapan firmamız, elde etmiş olduğu bu başarısı ile beraber her geçen gün daha fazla kişi tarafından tercih edilmektedir.

 

Hemen siz de Yeniköy Klima Tamir Servisimizi arayabilir, randevulardan hemen sonra ürünlerinizi tekrar ilk gün ki kadar verimli bir şekilde kullanabilme olanaklarına sahip olabilirsiniz. Sunacağımız bu muhteşem hizmetlerle beraber ürünlerde yaşanan teknik arızaların tamamını çözebilmek adına çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Bilindiği gibi çoğu zaman ürün arızaları, kişilerin mağduriyet yaşamasına sebep olabilmektedir. Kavurucu yaz sıcaklarından korunmak istiyorsanız, garanti kapsamı dolmuş veya dolmamış olan ürünlerinizi bize emanet edin; kısa sürede Yeniköy Klima Arıza Servisi olarak çalışmaları başlatıp, ürünlerinizi ilk gün ki kadar verimli kullanma fırsatları verelim!

En kaliteli hizmetleri usta kadromuz ile sağlıyoruz!

 

Yeniköy Klima Montaj Servisimiz, alanında onlarca farklı usta ile çalışmakta ve cazip çözümleri direkt olarak kitlelere sunabilmektedir. Elde ettiğimiz bu başarı ile beraber tüm markaları kapsayan bir teknik servis ağı hizmetlerini başlatmayı da ihmal etmedik. Günden güne çıtasını çok daha üst pozisyonlara taşıyan ve aynı zamanda kaliteli hizmetleri ele alma fırsatları veren firmamız, bu sayede ürünlerle alakalı yaşanan mağduriyetlerin giderilmesine yönelik çalışmaları da sunmaktan geri kalmıyor.

 

Hemen siz de tercihinizi bize yöneltmek ve Yeniköy Klima Bakım Servisimizin avantajlarından faydalanabilmek adına iletişiminizi gerçekleştirin. Sorunsuz bir hizmeti değerlendirme noktasında sizlerin destekçisi olan firmamız, elde etmiş olduğu bu başarı ile beraber her geçen gün daha fazla öne çıkmaktadır. Bir tıkla siz de hizmetlerden faydalanabilir, ayrıca ürünlere istinaden yaşanan arızaların kısa sürede çözüme ulaşmasına aracılık edebilirsiniz. Yeniköy Klima Onarım Servisi olarak her daim sizi destekliyor, firmamızın güvencesi altında yer alacağınız ortam zeminleri yaratmaktan da geri kalmıyoruz. Artık ürünlerinizin markası ne olursa olsun, %100 orijinal yedek parça ve onarım hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.BİLGİLENDİRME

Net Klima Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Klima Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Klima Servis Numaramız: 0541 344 44 75
 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU

ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın